18.6.12

Leah ve gizlediği gerçekler | Blogleaks 5

Yazan: Ukturk | 18.6.12 | Kategori: , , |
Yazı: Leah ve gizlediği gerçekler | Blogleaks 5

Merhaba. Bugün hiç istemesem de bir blogcu arkadaşımızın daha gerçek yüzünü sizlerle paylaşacağım. Daha önce yaptım yine yaparım. Yazdıklarım yazacaklarımın teminatıdır. Gönül ister bu satırları yazmayayım ama gördüm ki duracağı yok kendisinin bu ciciş hallerinden. Bende madem öyle sen isteden diyerek bu sıcak İstanbul akşamında yazmaya koyuldum. Düşünün tvde maç falan var, onu bıraktım bunları yazıyorum. Çok önemli bir konu çünkü. Genç blogcu kardeşlerimiz, daha bu işte yeni olan bıcır bıcır içi neşe dolu gençlerimiz bu hatalara düşmesin diye bunlar. Biliyorum yeni arkadaşlar kendilerine bir rol model falan arıyorlar, uzaklardan aramayın işte o benim. Şimdi aşağıda yazacağım arkadaşların yaptıklarını lütfen evinizde falan denemeyiniz. Kalıcı hasarlar bırakabililir sizlerde. Sizleri en çok ben seviyorum. Evet!

Az sonra kalbim kadar temiz bu satırlardan kendisine yer vereceğimiz arkadaşınız ayy ben çok harikayım, ben şöyle yazarım, ben böyle yazarım aman da hoppacık ayy nerede benim şapkam, kahya kahvemi getir, necati ayy nerede kaldı yastığım tarzında bloguna yazı yazdığını ve partilerden partilere koşuşturduğunu yazılarında hepimiz okuyoruz. Şimdi  normal olarak inkar edecek kendisi burada yazılanları. İnanmayan açsın blogunu okusun!! Ama önce bunları okuyun, özetini yaptım sizin için. Ama yıllardır kalitenin ve dürüstlüğün adresi ukturk hocanıza güveneceğinizi çok iyi biliyorum. 

Leah ulancan (leah can mı yoksa leah ulan mı kara veremedim, karar senin Türkiye!!!)

Bu şeker arkadaşımızı yıllar boyunca inceledim böyle twitter'dan ve blogdan. Hiç dikkat çekmedim tabii. En büyük özelliğim. Böyle efendime söyleyeyim bir havalar bir tafralar, elit tavırlar falan takınmaya başladı. Şimdilerde böyle para da pulda gözüm yok, böyle beni seven, dürüst, ahlaklı, dini bütün, tercihen çocuklar duymasın izleyen tarzına aldanmayalım sevili blogcular. İşte leah'ın aslında aklından geçirdiği! Tabii ki yine ekibimizin elinden kaçmadı, kaçmaz. İşte yıllardan 2011 yine böyle scak bir Haziran akşamı kendilerinin yazdığı bir tweet. Belgelerle konuşacağım demiştim!!1


Bitti mi peki bitmediii! İşte size bir belge daha. Buna söyleyecek söz bulamıyorum gençler haha :) Bir de çok büyük destek almış gördüğünüz gibi kendileri.Hiç mi benim gibi kendi halinde, böyle şeylerde gözü olmayan blogcu kalmadı var arkadaş :( Daha yazının başında tekrarlamıştım lütfen diğer blogcu kardeşlerimiz bunları evlerinde denemesin lütfen lütfen!!


Tüm bunların yanında Leah'ın çok ince olduğunu yiyip kilo almadığını ve şişkolara çok acıdığı beyanatlarını hepimiz biliyoruz. Bilmeyen var mı bence yok. Okuyan bilir! Neyse aslında o da öyle değil. Araştırdıkça daha neler çıkacak kim bilir ama ucu yok gençler, sayfalar yetmez. Aslında kendisi Semra Özal'ın blog şubesi. Göbeğini tahmin edebiliyorsunuz sanırım. Keşke böye inceyim, dal gibiyim demese de balık etiliyim dese biz anlayacağız, kendisini yine sevmeye devam edeceğiz. Ah ah. Kendisine ukturk hoca diyet paketini öneriyorum. Çok yakında burada paylaşacaım onu da. Çok cuzi ücretlerle sizlerin olacak. Leah bedava, onun çok ihtiyacı var. Belge belge diye bağıranları duymamak mümkün değil. Alın size o belge! 


Yeterli sanırım bu kadar belge. Daha fazla aydınlanmak isteyenler lütfen benimle iletişime geçsin. Ayrıca bu belgeleri bulmam da yardımcı olan blogcu kardeşlerimiz Mia Wallace, Ella ve Finduilas'a çok teşekkür ediyorum. Emekleri büyük!! 

Bu arada bu yazıdan olayı başıma bir şey gelirse tüm blog haklarımı Finduilas ve Bidost'a bırakıyorum.Sizleri seviyorum :(( Leah bizi korkutamaz!! baskılaaar biiiziii yıldıraaamazz.!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 12 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. niye bana bırakmıyosun? çünkü leah dostuyum!!!

 2. Hahaha! leah dostuymuş lütfen ama lütfen. Gençler az önce mesaj attı french oje dediki şimdi ben iyi polisi oynayayım işin arkasında benim olduğumu bilmesin leah daha fazla bilgi toplarız dedi. Bunu söylemem gerekiyordu, leah^'a bu kötülüğü yapamazdım!!1 :)

 3. Biz Yumuş'la ilişkiye ara vermeyeymişiz iyiymiş ya. Hayatımı bi şekilde idame ettirmeye çalışmışım falan ama sıkıntılar olmuş gibi biraz. Kilolar almış başını gitmiş, hayat felsefesinde değişiklikler olmuş, ağğğğğğğğğğ bol rt'li tweeti açıklamama gerek yoktur herhalde.

  Allah'tan barıştık da tekrar 38 bedenim (Artık düşünün durumları, bu kısmı hayal gücünüze bırakıyorum kıps!) Kilom 60, uzun boyumu da söyliyim 174! (Ya bi de yemin ederim ben o zaman 44 beden değildim, orda abarttım ben abarttım, 40'tım ben kırkkkkkkkkkkkkkkk)

  Lütfen kıskananlar çatlasın, lütfen gıdıma kurban olunsun.

  BENİ KARALAMAYA GÜCÜN YETMEYECEK UKTURK!

  Arkamdan karalama kampanyasına destek verenlere de sevgilerimle...................................................................

 4. neyse ki benim böyle sıkıntılarım yok :)

 5. Asıl blogleaks burada gel vatandaş;

  Ukturk bu belgeleri bulmam için bana TEŞVİK PRİMİ teklifinde bulunmuştu ama kabul etmedim. Fakat TEŞVİK PRİMİNİ kabul etmememe rağmen bu karalama kampanyasında neden benim adım geçiyor hala anlamış değilim??????**????

  BU BELGELERİ BULANLAR ARASINDA BEN YOKUM ARKADAŞLAR İNANMAYIN. Ama Mia ve Ella'yı bilemiyorum..........!!!!!::!:!!:!!1!!......

  Hayırlı geceler................

 6. heeyy!!!

  ben yazıyı sessiz sakin bir şekilde okurken en sonda adımı görünce şok oldum!

  nası bi şekilde destek vermişim de bu belgelerini bulmana ukturk bi açıklar mısın please!

  leah sen bu ukturk'a kanma, hiiiiç haberim olmadan yazıyı okurken adımı gördüm şok oldum :D

  ayrıca da tweetlerin çok güzelmiş, leah'a sonsuz destek!

  hıh ukturk hıh hıhh

 7. lotusplaza dedi ki...

  işssizlikte son nokta! kızın tee bilmem kaç tarihinde attığı tweetler araştırılmış, blogundaki satır araları ezberlenmiş çelişen şeyler buraya konmuş. okuyun geçin işte çerez yazı bu blog aleminin tamamı. kitap çıkaranları da alanları da anlamıyorum o yüzden.

 8. Leah, haha bence de o bol RT'li tweeti açıklamana gerek yok gayet açık her şey haha :) Ayrıca bu bir karalama değil geçn ve enerjik blogcu arkadaşlarımıza yönelik bir rehber :p Hem 44 beden olmakda sakınca yok ne güzel lop lop haha!

  Findu, haha fenerbahçe moduna bürünmüş haha. hiç öyle demiyordun! Arkadaşlar elimde finduilas'ın para sayarkenki fotoğrafları var, gerekirse yayınlarım!!!!1

  Mia, hem deki ukturk hocam bu leaha çok gıcık oluyorum ben artık yetti yani diye xfighters izliyorum deyip başka başka yerlerde dolaşıyor diye, şimdi de böyle. işte blogculuk bitmiş!!11

  Lotuzplaze, haha arkadaşım sana diyecek bir şey bulamıyorum, müzeliksin ve blog dünyasına ne kadar uzak olduğun çok açık, zeka seviyenden ve bu yazıdan anladıklarında anlayabiliyorum. ayrıca odama paspas yapacak eleman arıyorum, hani istihdam olsun diye. sen yetenekli bir arkadaşa benziyorsun :)

 9. Adsız dedi ki...

  Leah bizim canımızdır nokta

 10. Ukturk kasiniyorsun !! önumuzdeki blogleaks konusunun baskahramani olmayi hakettin bence :)

 11. Baaaaskııılaaarrr biiiiziii yıldıraaaamazz!

 12. elfpelin dedi ki...

  ukturk


Leave a Reply