12.2.12

Ukturk Hoca'nın mübarek sarışın haremi

Yazan: Ukturk | 12.2.12 | Kategori: , , |
Yazı: Ukturk Hoca'nın mübarek sarışın haremi

Merhaba sevgili seray severler :) Yine uzun zaman oldu yazmayalı. Eskiden her gün bir yazı yazardım o zaman bu kadar yoğun değildim hatta başlarda öğrenciydim:( Bu arada rectoa reis kaldığı yerden devam ediyormuş bundan da yeni haberim oldu :/ Okumayan çok şey kaçırır. Adam çok yakışıklı kızlarrr, hem çapkın da değil. Tam ideal erkek. Çilekli pasta gibi, sürprizlerle dolu haha. Süper tanıtım oldu (çok para aldım)

Yakışıklı demişken az önce bir blogda gördüm hatta iki blogda üç müydü yoksa öhmmm harem falan kuruyor kızlar 10 tane isim belirtiyorlar şu şu diye. Hemen nasıl benim aklıma gelmez bu diyerekten eğer bir harem kursam kimlerden oluşur diyerekten hemen yazmaya koyuldum. Benimki daha egzotik ama :) Sarışın haremi. Evet Ukturk Hoca'nın sarışın haremi. Top 10 sarışın. Sülüman halt etmiş harem benden sorulur :) Cennetin hurileri, canım canımlaarr, daha nasıl anlatayım bir ahududu gibiler hepsi :P

1. Bar Refaeli


1985 doğumlu İsrail'li sarışın. Ölürüm ben bunun için vallahi. Öyle güzel öyle güzel can canan yahu. İsrail'li falan olması da hiç umrumda değil. Hepimiz kardeşiz!1 Hani sadece şöyle bir göz kırpsa gemileri yakarım, öyle de dinden imandan çıkaracak güzellik de bir şey. Bildiğin şeytan işi. Afet afet... Haremimin en baş köşesinde kendisi. Gözde mi diyorlar hımm işte ondan :)

2. Candice Swanepoel


1988 doğumlu Güney Afrikalı sarışın. Benden 4 yaş küçük olmasını sorun etmeyecekse Candice'i de haremime eklemeyi düşünüyorum. Bu da çok güzel lan. Allah yaratmış vallahi, Candice'i gördükçe inancım daha da artıyor. Pazarda keşfedilmiş bu kızımız ben olsam keşfetmez her şey para değil arkadaş gel çocuklarının anası evinin karısı ol ben sana bakarım derdim, ah ahh... Haremim'de sağ köşeyi de Candice'e veriyorum.

3. Scarlett Johansson


1984 doğumlu Danimarka ve Polonya ortak yapımı sarışın. Scarlett nasıl 3.sırada olur arkadaş diyenler olabilir. Gördüğünüz gibi kendisi benimle yaşıt, biraz kartlaşmış yani. O yüzden arada sırada uğrarırım sana kategorisi içinde değerlendiriyorum kendisini. Canım balık istediği zaman Scarlett vazgeçilmezim gerçekten öhömm. Balığı da çok severim, ne yapsak ki :) Maşallah maşallah hep böyle olsun canım benim..

4. Kate Upton


1992 model Amerikan sarışın. Araba gibi oldu tanım ama öyle gerçekten. Kendisini haremime yeni kattım. Enerjisi ile hareme dinamizm getirdi. Sıfır km ferrari gibi maşallah. Aramızda kuşak farkı olduğunda az da olsa bana yeni şeyler öğretmesi ile de gönlümü her geçen gün daha çok kazanıyor. Misal geçen gün, camdan fotoğrafımızı çektik, değişik bir deneyim oldu. Çok tatlı lan. Ballı lokma tatlısı gibi, kıyamaz insan buna :)

5. Elisha Cuthbert


1982 doğumlu Kanada'lı sarışın. İlk gözdem, eskiden yani. Hala gideri var aslında. Benim sarayın karşısında oturuyorladı bunlar. Bir nevi komşu şatonun kızı yani. Ne yaptım ettim elde ettim haremime kattım. Şu aralar ayda bir kendisinin hatrını soruyorum. Ama hala maşallahı var. Bildiğin kedi, yumuk yumuk. Cilvesi nazı kimsede yok. :)
*
5 tane yeter hareme. O kadar da aç gözlü değilim. Azla yetinen bir bünyem var :) Hiç Türk yok nerede hani diyenler var gibi. Olmaz mı onu kendime sakladım. Fazla açığa çıkmasın :) Biraz çakma sarışın ama olsun ne yapalım. Kaderimizdeyse çakma sarışın yapacak bir şey yok. Olmadı baştan diyecek halimiz yok :)

Eveeet, bitti ukturk hocanın mübarek haremi ile tanışmış oldunuz sizi gidi canbonomolar. Şimdi bir iki kişinin haremini çok merak ediyorum. Onlar şunlar lütfen yazsınlar, yakarım oraları :)

Alemin kralı rectoa yazsın bir de alemin en güzeli olmadıbaştan sonracığıma sanırsın melek olan Ella yazsın :) Hareminize kuvvet gençler hadi bakalım. Adios :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Hepsi birbirinden seksi. Bok atsak Allah çarpar valla. Güzel harem. Tebrik. ( alkış sesleri duyuluyor bu sırada.)

 2. sülümanın haremini geçmiş..

 3. Evlenme işini erteliyorum hatta iptal ediyorum uktürkcüüm haberi olsun sonra bana kalkıp da beni nasıl ter edersin diye çemkirmeeee

 4. Victoria's Harem dedikleri bu olsa gerek;DD

 5. Adsız dedi ki...

  tanıtımım için benden ne kadar aldığını açıkla ukturk!!

  eheh sağol valla, şapşırdım görünce de :)

 6. Missbone, allah taş eder taş, ablalar taş olduğu için cezası da böyle oluyor, piyasa böyle :)

  Dayatılanla Yaşamak, sülüman hep benden gördü de özendi yoksa o ne anlasın ancak şiir yazar :)

  Olmadı baştan: Olmadı baştan! Hükümsüz efenimm, istifanız geçersiz sayılmıştır :)

  Enes, victoria's değil, ukturk's secrets olacak o. Onu da benden çaldılar vay arkadaş!!

  Rectoa reis, açıklıyorum toplaşın. karnım çok aç rectoa dedim. Elinde bir simit vardı, yarısını benle paylaştı. O kadar gönlü bol bir arkadaş kendisi, bir elmanın iki yarısı gibisiyiz. ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız haha, canbonomoyuz, seray severiz, alayına gideriz :)

 7. Geçersiz falan kabul etmem ben ha dersen ki gelhürrem sultanım ol başımın tacısın o ayrı :)

 8. zaten bu gidisle ancak hayallerimde ya da blogumda kurarim ben o haremi :)) imza: 14 subat sendromu yasayan kiz !

 9. Kate Upton'ın 20 yaşında olmasına şaşırdım, bilmiyordum.

 10. sanırım listede seda sayan eksik :)


Leave a Reply