19.2.12

Kareli gömlek | Fashion with damat ferit 3

Yazan: Damat Ferit | 19.2.12 | Kategori: , , , |
Yazı: Kareli gömlek | Fashion with damat ferit 3

Konnichi wa :) Bir damat ferit ile moda programımıza daha hoşgeldiniz canımın için moda ve damat severler. Uzun zamandır tüyolarıma, moda önerilerime açsınız biliyorum kızlar. Bilmeyenler için hatırlatayım bu bölümde benim hoşuma giden çeşitli kıyafet ve aksesuarlardan bahsediyorum. Daha önce üzeri tüylü eldivenler ve saç bantlarından bahsetmiştim. Moda dünyası bildiğin çalkalandı o zamanlar, tüm kızlar gitti birer üzeri tüylü edilven ve saç bantı aldı. Şimdi bu ikiliyi tamamlayabilecek bir öneri daha geliyor. Bunu da çok seviyorum, çok yakışıyor bence lan :))


- Kareli gömlek

Şimdi bebişler öncelikle şunu açıklığa kavuşturalım her kareli gömlek kareli gömlek değildir. For example, her kareli gömlek oduncu gömleği de değildir. Onlar kategori dışı :)) Oduncu giyenlerin köprüden atlamasına yardım edebiirim, bundan büyük bir zevk duyacağımdan emin olabilirsiniz huhe:)

Kareli gömlek deyince böyle çuval gibi upuzun böyle neredeyse dize kadar gelen gömlekler aklınıza gelmesin, böyle hafif dar ama çok değil rahat aynı zamanda. Belden daralacak ama gömlek ve üzerinizdeki pantolon'un kemer hizasında bitecek uzunluğu. Daha uzunu kabul değil bebişim :) Günlük giyim için çok ideal bir seçim herkes size hayran olacak çok şirin olacaksınız :)) Ayrıca en güzel kot ile gidiyor, bunda hemfikiriz sanırım. Gömleğimizin rengine göre pantolon açık veya koyu olabilir. O kadarını da siz düşünün yahu :))

Kareli gömleğimizin rengi çok önemli tabi. Siyah tonlarından uzak duralım bana kalırsa bebişler böyle açık tonlarda, kırmızı tonlarda da olabilir. Yani doğayı hatırlatsın gömlek bizlere. Gömlek de kaybedelim kendimizi. Kareli gömleği ayrı bir çekim gücü var zaten gören size aşık olacak kesinlikle. Deneyin pişman olmazsınız. örneğin kareli gömlek giyince nasıl tepkiler alacaksınız örnekler vereyim, açıkayıcı olsun :)Sizi gören bir karadeniz uşağı: "uyyy ne tatluu bir şey bu kız çok doğal, aklıma bizumm karadenizun yaylarıı gelduu" huhe.

Aynı zamanda kareli gömlek giyice çok cool olacaksınız bundan emin olun, bana güvenin. Sizi gören bir apaçi hemen "ohh myy godd görüyonn mu necmettin yavruyu nasıl da salınıyoor, gömleğinin kareleri olayımm yavrumm" diyecek. Ne kadar da güzel değil mi :))

Bitti mi bitmedi toplumun her kesiminin ilgisini çekeceksiniz. Örneğin bir yakışıklı gelecek ve diyecek ki size "bir kareli gömlek ancak bu kadar yakışabilir bir insana, nereden aldınız ben de anneme alayım" (burada kendime kendime uzun uzun random güldüm ) :))

Tercih sizin bebişler. Günlük tercihler arasında bence başa oynar güzel bir kız için. Ama damatcımm ben güzel değilim giymeyeyim o zaman demeyin. Her kadın güzeldir bazısı fazla bazısı az. Çirkin yok :))

Öptümbay.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ilahii yaa koptum :)kesnlkle katıldgım bişi varki her kareli gömlek olmaz yahu bazıları da alıp giyiyo sırf kareli gömlektr diye ama zevksizligi cıkıo meydaneee :p

 2. Amaan fazlaliklarimi kapasın, üstümü örtüsün yeter. Böyle ufak şeylere takilmiyorum. Ama yazıyı okumak zevkliydi. Hosgeldin yeniden Damat ;-) arayı bu kadar açma lütfen

 3. ilk fotoğraftaki gibi oluyorsa, herkes giyebilir bence de :P

 4. Adsız dedi ki...

  İnsanları kandırmayalım lütfen şimdi bu resimlere aldanıp kareli gömlek giyen kızcağizlerim beğenilmediklerinde yaşadıkları hayal kırıklığının cezasını kim çekicek:) Gömlekten değil kızlar güzel...

 5. guzel bir blog

  benimkinide incelerseniz sevinirim

  Sevgiler

  http://acimaninsanatguncesi.blogspot.com/


Leave a Reply