17.2.12

balayında maymun seven blogcuya sorular

Yazan: Damat Ferit | 17.2.12 | Kategori: , , |
Yazı: balayında maymun seven blogcuya sorular

Huhe :) Ben en son yazdığımdan beri epey zaman geçti, develer tellal pireler berberdi, bitost diye de bir blogcu vardı o zamanlar. Çok zaman çok geçti çook. Bu zaman zarfında kelime darcığıma çok süpersonik, halkın içinden ve bujuvazi kokan kelimeler kattım. Tüm bu bilgi kazanımlarımı siz damat ferit severlerle paylaşacağım.

Artık yalnız değilsin sessiz çoğunluk. Sessiz çoğunluğun sesi, ailenizin damadı damat ferit artık burada. Gerekirse soyunurum da kendime de yakarım yeter ki siz sizzz evet siz damat ferit sever blog sever bazen de seray sever blog emekçilerine zeval gelmesin. Tayyip bunu okusunda balkon konuşması, kucaklama nasıl olur görsün. Çok uzun oldu galiba, hasretinizden prangalar eskittim... (şu üç noktanın anlam ve gizemini bile özledim, çok şey anlatıyor çok, hayatın anlamı gizli resmen o noktalarda)


Niyysee konuma döneyim. Dün bir gece program izledim orada, hatta baktım sabah twitter'da da trend olmuş. Bir moda blogcusunun yayın esnasında sarfetmiş olduğu bir kelime. Tarihe adını altın harflerle yazdırdı kendisi. Kutluyorum buradan hatta yanaklarından da mıncırıyorum. Neydi o söz, neydi o kelimeler...

"Balayında maymun sevmek"

Kim söyledi peki cicişler. Hemen ifşa edelim. Off Ne Giysem isimli güzel mi güzel şirin mi şirin bloguyla canımızın içi ailemizin blogcusu, modacısı bizden biri Billur isimli arkadaşımız. Şimdi bu tanım ile kendisini çok tanıdığım falan ortaya çıkıyor gibi, efenimmm sokakta görsem tanımam ne de o beni tanır. İşte bilirsin benim yine gereksiz iltifatlarım, fazla samimiyetim, şuursuz tavırlarım. Bilmeyenler de alışacak artık. Yeni blog düzeni böyle. Bundan da bahsedeceğim ama önce maymun, maymunu atlamayalım. Maymunsuz olmaz :))

Canımızın için blogucumuz programda gayet rahat tavırlarıyla dikkat çekti. Önceleri biraz tedirgindi tabii ama zamanla alıştı ve tarihe geçecek hatta zamanla deyimleşecek olan o üç kelimeyi sarfetti. Balayında maymun sevmek. Çok tatlı ama lan kelimeler, Balayı, maymun ve sevmek. Yani hayatta bu üç kelinme bir araya gelir mi gelmez ama geliyor işte :))

Düşünsenize balayına gitmişsiniz en büyük anınız şu. Biz maymun sevdik çok şekerlerdi. Maymun lan bu neyini seviyorsun en fazla kuruyemiş, kola, bira, rakı falan verirsin yani huhe :) Bak benim gibi bir burjuva bile bilmiyor nasıl maymun sevilir. Eskiden, "nisanda kiraz yeriz kuzuları severiz" derdik. Şimdi geldiğimiz duruma bak, ailecek maymun seviyoruz :))

Ayrıca bir şarkı var biz her gece heybelide mehtaba bakaaaardıkkk mehtaba bakaaardıkkk diye uzayıp giden. Bu şarkı da artık tarih olacak yeni versiyonu şekide yakında tüm müzik marketlerde. biz her gecee afrikadaaaaa maymunlarııı severdikkk maymuncuklarııı seveeerdikkk.(uzatarak söyleyin huhe) Ne kadar şeker. Eskisinden daha güzel oldu bence. Hayvan sevgisini aşılıyor insana burama buram maymun kokuyor. Ne güzel. Bir başkadır benim maymunum. Maymun ile gelen mutluluk. Benim maymunum afrikanın maymunundan daha güzel bakıyor adsasda :))

Az önce dedim maymun nasıl bilmiyoruz halk olarak. Özellkle balayında. Yeni evlenen çitler ve çocuğuna hayvan sevgisi aşılamak isteyen ailelerin kafasında şu anda milyonlarca soru var. Lütfen Billur bunları cevaplasın :))

1. Maymun nasıl sevilir, ne yapmalıyız, dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?
2. Nasıl tür maymunlar sevmeliyiz.
3. Maymun sevmek bir yaşam biçimi midir?
4. Herkesin maymunu kendine mi?
5. Maymun Federasyonu size dava açmak istiyormuş. Kamuoyu önünde küçük düşürüldük diye. Bunu için bir açıklama yapacak mısın?
6. Balayında maymun sevenin en az ikizi oluyor diye bir söylenti çıktı. Tüp bebek yerine bu yöntemi önerir misin?

Sorularım bu kadar :)) Ayrıca son olarak belirteyim, blogumuzun sarfetmiş olduğu kelimeleri eleştirmiyorum, sevebilir arkadaş, kalk git sende sev ne olacak yani. Yok şöyle yok böyle. Bence gayet de şirin olmuş, farklı olmuş. Şunun şurasında kaç kişi balayında maymun sevebiliyor huhe :)))

Ben çok eğlendim bu tabirden. Eleştirmeyi eğlenin. Bir blogcu kolay yetişmiyor :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. şey gibi oldu sanki burası gözde blogların tanıtıldığı bi yer gibi

 2. ben bilmem ben yeni geldim :)) balayında maymun sevmek konum, gerisiyle ilgilenmiyorum ayrıca pek öyle de değil durum bana kalırsa wimparella.

 3. Merhaba blogunu yeni kesfettim ,uyeni
  Ben de beklerim bloguma sevgiler
  Duygu

 4. maymun severmeyiz bilmem ama seni ve yazilarini seviyoruz Damat Ferit :) devami gelsin.!

 5. izninle bu yazını tweetlıyorum :) sevgiler billur:))

 6. Sizi yeni tanıdım süpersiniz. Böyle devam edin

 7. Ella: ben de seni seviyorum özlemişim lan yazmayı, daha çok yazacağım eylemlerim devam edecek :))

  billur, sevgiler sevgiler :))

  Sevil Şahin beni sizler yarattınız. Sizlere layık olmaya çalışıyorum. Allahım çok duygulandım ağlayacağım sanırım. (Blogmania'da duygu dolu dakikalar huhe :)) )

 8. sen buralara yazar mıydın mösyö hangi dağda kurt öldü ya da var bir durum:P fransa adam eder belki demişti teyzem, ben de çok beklersin demiştim, görüyorumki hala aynı havalar, bir gelişme yok. ilk geldiğinde anlayamamıştım ama okuyunca daha iyi kavradım var bir sarkozylik :P ama hafız sorular güzel olmuş güldüm lan tüp bebek nedir :P:p

 9. aaaaaaaaa özlemişim yaa :D

 10. ukturk: mösyöymüş, sarkozymiş bla blaaa. Güzel olacak tabii ne sandın ben yazıyoru olumm ayrıca ben orada chelsealeyken sen ne yapıyordun sorarım sanan herkes rütbesini bilecek huhehe :))

  bidost: bebeğim en çok seni özledim haa, neden bilmiyorum. Büyü mü yaptılar bana ne. Olamaz olamazz :))


Leave a Reply