1.12.11

Blogleaks 4 | French Oje akıllı olsun!!

Yazan: Ukturk | 1.12.11 | Kategori: , , |
Yazı: Blogleaks 4 | French Oje akıllı olsun!!

Yaklaşık 2 sene önce görmüştüm onu ilk kez. Sevinmiştim. Sonra olaylar gelişti...

Misal, 21 Ağustos 2010 cumartesi günü saat 03:14 sıraları bana, "şirinler mavisi ve çimen yeşili ojelerime merhaba der misin, hayatımda ilk kez sürüyorum heyecanlı ve mutluyum" diyen hayat dolu birine daha sonraki zamanlarda farklı söylemlerde ve eylemlerde bulundum. Bu da benim blogleaks'im olsun. Bakalım frenchoje'ye hak etmediği neleri yapmışım. Kabarık ayılık geçmişim efenim...


- Yazılan bir yazının gazına gelip yalakalıkla suçladım kendisini. Aslında tekrar okuduğumda öyle olmadığını da gördüm. Sürü psikolojisi böyle bir şey işte. Laf da bir kere çıkıyor sonra toplanmıyor da. Düşünerek yazmak gerek, tabii nerenizden düşündüğünüz de önemli, ben çok farklı yerlerle düşünmüşüm. Başardığı şeyleri başka şeylere bağladım halbuki çok önceden bana söylediklerini gözardı ettim.

- Fazlasıyla, hak etmediği tabirler ve suçlamalarda bulundum. Ayrıntıya girmeye gerek yok konu hakkında ama ayılığın en üst mertebesini gördü sayemde kendisi. Bundan sonra ormanda falan gerçek ayı ile karşılaşsa korkmaz "oooo sen de ayı mısın ben neler gördüm" diyebilir. Bu konuda üstün tecrübelere sahip, bir sonraki eserini bunun üzerine yazsa bestseller olur o kadar donanımlı bu konuda :)

- Birçok kişiyi provoke ettim, küçük düşürmeye çalıştım kendi çapımda dalga geçmeye çalıştım. Öyle dedim böyle dedim, elime geçen ne oldu, hiçbir şey. Belki o anlık psikoloji ile artan saçmasalak egom. Bu kız ne yaptı bana kötü bir şey olarak, hiçbir şey. Zaten domestos'tan teklif aldım sonraları gel biizm reklamlarda oyna diye kötüyüm ben köütüyümm bööö falan.... :)

- Sex and the city özentisi dedim ama kendimin de bir kurtlar vadisi özenti profili olduğumu da unuttum bir zamanlar. Dikkatinizi çekerim bir zamanlar, şimdi öyle değilim :P Bir ara da barney stinson özentisiydim ben, ne özenti insanım lan ben, allah kahretsin beni, hayır isitkrar da yok bir öyle bir böyle. French en azından istikrarlı :P

- Şişko dedim, "ayy göbeğin çıkmış ayva da değil bildiğin karpuz olmuş, sana kim baksın, baksa baksa belediye bakar" diye dalga geçtim, yüzüne yüzüne random asdasdasda diye güldüm. Çok pişmanım şu anda, kız bildiğin afet olmuş, saçları kahverengi olmuş falan, allahın sopası yok işte gençler :/

- Solcu kesime bence bu kız cemaatçi abla tipi var bunda hımm dedim, cemaatçilere de bence kızıl komunist baksana yazdıklarına aaa böylelerini sallandıracaksın bak yapıyor mu bir daha! dedim. Her kesimi oyuna getirmeye çalıştım. Bize CIA kamplarında öğrettikleri her türlü dezenfarmasyona başvurdum ama bir türlü kıramadım ona olan sevgisini insanların. Öyle güzel bir insan.

- Çok fazla asıldım. Rahatsız ettim. Laf attım. Misal, arabam var gezdireyim mi? veya seni sevmek suçsa cezam müebbet olsun gibi şeyler söyledim. Bir günde hiç unutmam gördüm yine yolda yürüyor french, sşht!kız! göbeen görünüyooor.. dedim, yaa işte... Çok pişmanım :/

Neyse daha fazla yazamayacağım, kendimden soğudum, lütfen beni böyle hatırlamayın pamuk gibiyim ben aslında ama çevrem kötü, eğitim şart:P

Kısaca işin özü frenchoje'den bu yazı vasıtasıyla özür diliyorum. Özür dilemekten çekinen biride değilim zaten, çok yaptığım bir şey, ayılık çok yapıyorum demek ki :) ama pişman da oluyorum böyle. Hımm ayrıca ayılık katsayımı da doldurdum çok dikkatli olmam gerek yoksa sonra cennette hurileri beklerken zebanilerle başbaşa kalacağım.

İçim ürperiyor ya evde yoksan :/ - http://fizy.com/#s/1aiyoj

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bu özür yazısı mıydı harbiden? :/ :D

 2. günah çıkartma. nays. (:

 3. Solcu kesime bence bu kız cemaatçi abla tipi var bunda hımm dedim, cemaatçilere de bence kızıl komunist baksana yazdıklarına aaa böylelerini sallandıracaksın bak yapıyor mu bir daha! dedim. Her kesimi oyuna getirmeye çalıştım.

  ahahahhaha :D arkadaşı tanımam olayları da çok az hatırlıyorum zaten ama özür dileyebilmek falan güzel şeyler, hayıllısı olsun:)

 4. Hayal Meyal, olmamış mı yahu o kadar da uğraştım ya :) çok uykum vardı yazarken yazıya yansımamıştır umarım, hayır hala var uykum, beni ayakta tutan güç nedir bilmiyorum :)

  Findu, cennete yarabbi!! :) sanırım yakında öleceğim, hep güzel şeyler yapıyorum bu aralar :)

  bidost, seni mesela solcu militarist, statükocu diye tanımladım hehe :) özür dilemek epey yük atıyor aslında, çıkıyor senden her şey :)

 5. haha :D olsun olsun özür dilemek güzeldir. cidden ama french öyle de güzel bi insan :)

 6. bu ne biçim özür be
  cıvık müdürüm afedersin

  ben affetmiyorum.
  sürün.
  kapımda yat 5 gün, sonra belki...

 7. Mia, evet güzel ama kabul edilirse anlamlı hale geliyor :)

  French, vallahi malzeme bu bendeki. Başka türlü yazamıyorum duygu dolu özür falan kabiliyetim yok illa içine cıvıklık giriyor, huyum kurusun :)

 8. Bi erkeğe göre gayet iyi bi özür yazısı olmuş bence, affeder frechim seni bence :):)

 9. sonunda üzülüyorsan sorun yok..

 10. Sylvie ribeL, di mi yahu bence de çok güzel :)

  Arkapencere, eyvallah üzgünlük ne kelime kahroldum kahroldum :/


Leave a Reply