15.11.11

Re: Bende kız msn'i var!

Yazan: Ukturk | 15.11.11 | Kategori: , , , |
Yazı: Re: Bende kız msn'i var!

Merhaba. Öncelikle bu yazıyı Finduilas reis'in sende kız msn'i var mı hacı? başlıklı yazısına bir cevap olarak yazdım. Ayrıca bu yazıda etkilendiğim diğer bir kişi de geceleri gizli gizli blogunu okuduğum zamanında çeşitli kıro eylemlerime ve ayılıklarıma maruz kalmış biri olan frenchoje'dir. Gizli hayranıyım çok da yüzsüzüm. Evet, kaynaklarımızı ve ayılık geçmişimizi (çok kabarık) belirttik, kemerlerimizi bağladıysak uçuşa geçebiliriz..


Yukardaki iki blogcu arkadaşımız msn'e laf vurdurmuş durmuşlar bugünkü son yazılarında. Birisi yok demiş efenimm iştee msn'e bilmem iki milyondur gün girmiyorum falan birisi taa üniversitede tanıştım falan şöyle de böyle de.. geçiniz bunları efendim. Ben görüyorum her gün giriyorlar haha :) (çamur at izi kalsın) Bendeniz sizlere ilkeli bir blogucu olarak (taaa 2008'den beri) msn geçmişim ile ilgili tüm gerçekleri tüm kalbi duygularımla anlatacağım. Gelecek nesillere bir yol gösterici olacağı düşüncesindeyim. Ben yaptım sizler yapmayın :/

Msn demek ben demekti bir zamanlar. O zaman gençtim tabii şimdiki gibi hemen yorulmuyor böyle atik, çevik 10 kaplan gücünde falanım. Neyse, o günlerde o güzel günlerde ben lisedeyim. Okuldaki yollularla takılıyorum. Aslında utanıyordum da daha gözüm açılmamıştı o zamanlar. İstismara uğradım resmen. Zordu lise dönemleri. yollular beynime soktu benim bu msn olayını. O zamanlar nerede bilebilirdim kaşar liseliler sayesinde gelecekte hayırlı işler olacağını bu msn denen yerde..

O zamanlar sadece iki msn adresi kullanıyordum. Biri garsoniyer biri evladiyelik olan. Garsoniyer olarak nitelendirdiğim adresimde daha çok yeni tanıştığım veya tanışmadığım adresi bir yerlerde elime geçenlerden oluşuyordu. Bir nevi Nuri Alço tarzının msn'e yansıtılmış hali bu durum. Tıpkı iki telefon hattımın olup birinin faturasız birinin de faturalı olması gibi bu da. Ciddi düşünmediklerinle faturasız üzerinden konuştuğum gibi msn adresi olarak da garsoniyer olanı veriyordum. Yıllardır bu böyle, bildiğin tarz yaptım. O değilde garsioniyer ne pis bir kelime arkadaş, tiksindim şu an :)

Ayrıca yarasalı, yarasasız, çilekli, elmalı, ampüllü, (H)'li falan bir sürü şey kullandım dikkat çekmek için. Pişman mıyım peki değilim yine olsa yine yaparım. Hatta önce ben yazmam yazmasını beklerdim bir zamanlar, cool olunca kızlar daha çok düşer diye düşünüyordum, sonra başkası kapıyordu tabii. Böyle hayal kırıklıklarıyla dolu bir msn yaşantım var aslında :/

Yine, bu son zamanlarda msn'den beklediği ekmeği bulamayan cin fikirlilerin gtalk yahu gtalk msn'de neymiş ekleşelim söylemleri çok iyi taktik, kaçırdım ben o treni, bu kez pişmanım ama ah ah! Ama bir Fazıl Say atasözü der ki: "gtalk yavşaklığından utanıyorumm"

Böyle kepazeliklerle dolu bir msn hayatım var arkadaşlar. Ama artık uslandım. Yapmıyorum böyle şeyler. İsteyen arkadaşlar sarışın olanlar öncelikli tabii msn adresini bana verebilir bu konuda tartışabiliriz ve beni msn konusunda rehabilite edebilirler, her türlü fikre açığım, çok ihtiyacım var. Soğuk bir kasım gününde bir msn mağduruna yardım etmek ne kadar sevap anlatsam kelimeler kifayetsiz kalır. Ayrıca gerçekten kız msn'i var zor günlere sakladığım hehe. :) Yok lan yok nerede olacak eskiden olsa tamam da şimdi of off, hayat çok zor :)

Sizi seven ukturk xoxo (bunu da çaldım) (parantez içini seviyorum)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Reis, msn geçmişimiz çok karanlık! Yarasalar falan.
    sjdhjshfg

  2. Yarasalar çok afilliyidi ama hala gönlümde yer kaplıyorlar. Böyle asi, isyankar bir hava veriyordu en azından ben öyle hissediyordum :P Geçmişimiz karanlık olabilir findu reis ama geleceğimiz aydınlık :) ayrıca random gülmek tam sana göre hehe.

  3. Adsız dedi ki...

    benim hic msn adresim olmadi reyiz, beli de internette olusturmus oldugumuz sanal cevremizden dolayi boyle olmus olabilir.


Leave a Reply