18.8.11

Sevdiği kızdan hayır cevabı alan Semih'in mailine cevap | ukturk abi

Yazan: Ukturk | 18.8.11 | Kategori: , , |
Yazı: Sevdiği kızdan hayır cevabı alan Semih'in mailine cevap | ukturk abi

Merhaba, mübarek ramazan ayında sevap points kazanmaya devam ediyoruz. Bu kez, mail yoluyla sevdiği, hoşlanığı kızdan red cevabı alan Semih isimli bir arkadaşımızın mailine cevap vererek, ona yol göstererek ayrıca bazı nasihatlar vererek devam edeceğiz. Güzin abla gitti ukturk abi geldi hanımmm koş! Çok faydalı bir yazı olacağı kanısındayım. İleride böyle bir şey ile karşılaşmış çekirgelerimiz için de kılavuz niteliği taşıyacak bence. Semih arkadaşımıza önerilerinizi de bekliyorum ayrıca :) Önce maili okuyalım...

Ukturk bana vereceğin tavsiyelere ihtiyacım var. Ben sana kısaca olayı anlatayım.

1 hafta on gün önce dışarıda o kızı gördüm. Ben şimdi 20 yaşımdayım kız 18 yaşında vede bu kızla yakın çevrede oturuyoruz aynı zamanda aynı ilköğretim okulundan mezunuz. ben üniversitede okuyorum o da lise son sınıf.Bu kızı ben facebookta bulup ekledim tabi reddetti.

bunun ilköğretimden sınıf arkadaşı var benim tanıdık ona sordum dediki o kız sınıfda olur ya concon sosyetik tipli kızlar onlardan maddi durumuda fena değilmiş.

Ama ben bu kıza kafayı taktım. facebook tan birkaçta mesaj attım tanışabilirmiyiz tarzında ama onun cevapları hep sert olur. En sonunda zaten beni engellemiş ama benim hemen pes etmeye niyetim yok. kız birazda tehditkar konuştu. ben bununla yüz yüze konuşsam nasıl konuşabilirim.beni rezil etme ihtimalide yüksek.
Arkadaşlarım olmaz filan diyolar umutlarım iyice azaldı.

Lütfen bana yardım edermisin? Şimdiden teşekkürler.iyi çalışmalar.

Evet okuduk hep beraber. Semih yardım istemiş bizden. Olay biraz karışık az biraz da platonik ve saplantılı bir şey haline dönüşmüş gördüğünüz gibi. Zor bir durum bu noktada Semih'e bazı öneriler verelim.

1. Seçenek: Kızın inadını kırdık diyelim.

Bu durumda ilk başlarda mutlu mesut biri olabilirsin. Cicim ayları yani. Bir de zafer kazanmış kumandan edası da oluşur sende bu kadar nazdan sonra. Havalanırsın hehey elimi sallasam elisi kıvamı oluşur. Ama kız lisede okuyormuş sen üniversitede. Eee demezleri mi hiç "aha lan semihe bak üniversitede kız mı yok liseye açılmış manyak" Derler. Hem kız üniversiteyi kazandığı takdirde farklı bir şehire gittiğini düşünelim, bu işin pek sonu olmaz. Yaptığın mesaiye yazık. Bu liseliye harcadığım mesaiyi üniversitede birine harca daha mantıklı daha akılcı olur. Hem dalga malzemeside olmaz. Bir çegirgeye yakışan da budur. Üniversiteli ile liselinin sevdasından bir dizi bile olmaz. Gereksiz heyecanlara gerek yok :)

2. Seçenek: Kız inada devam ediyor.

Bu durumda kızı kaçırmak en mantıklısı. Böyle eter ile falan bayıltıp halıya sarıp dağa kaldıracaksın. Ben de bir filmde görmüştüm. Hehe çok şakacıyım di mi süperim, bu durumda ne yapalım kısmet değilmiş diye önündeki maçlara devam etmelisin Semih. Ben sende tutuklu kaldım sadece şarkılarda olur. İnsanlar unutur. Sen de unutacaksın buna mecbursun. Platonik aşk diye bir şey yoktur. Sadece enayiliktir. Aşk, sevgi karşılıklı olduğu zaman bir anlam ifade eder. Yok sen hala "ya benimsin ya kara toprağın" moduna devam edersen, ekibim ile gelir seni bir güzel sopalarım. Karanlık yüzümü göstermek istemiyorum, lütfen lütfen :) "Kız istemiyosa zorlamak mantıksızdır ve delikanlılığa sığmaz!" Çekirge Kanunları sayfa 236. Başka kız mı yok lan!!!
*

Böyle yani Semih. Facebook'dan mesaj ile kız tavlansaydı, kandırılsaydı ben de facebook hesabımı kapatmazdım 3 sene önce. Engeli de yemişsin daha fazla gururunla oynatma başka aşklara yelken aç Semihcim. Kurban olsun o sana. Abi yok yaa piyasa çok kötü elim kolum bağlı kaldı diyorsan bana bir mail daha at ben sana yardım ederim canım benim :P Çekirgelerimiz için varım ben :) Şimdi arkana yaslan çekirge marşımızı dinle, gevşe şöyle. Aslanım benim :)

Ayrıca ben bu kızı çok merak ettim. Tüm blog seveler olarak merak ettik. Nasıl biriki Semih saplantı haline getirmiş : ) Bir de bu yazıyı okuyup Semih'e talip olabilecekler lütfen benimle iletişime geçsin. Hayırlı bir işe vesile olalım bizde blog olarak :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. bence kitap yazsan tutar yeminle :D haha cem mumcu seni kadroya almamakla hata etmiş hahah :D tam onun yaptığı tarzda ergen staylalara yok satar :D

 2. Blogger'ın N'lerini Seçiyoruz!

  En'lerimdesin ve Enlerin seçilmesinde yardımcı olur musun? Mim vari bişey bu da :)

  http://hayalmeyalbuschra.blogspot.com/2011/08/bloger-nlerini-seciyor.html

 3. Semih'e nacizane benimde bir önerim var.

  Öncelikle facebooktan bu kız seni görmüştür. Ve dışarda karşılaştığında seni tanıyabilecektir az çok.

  1.Hamle: Kızın yakınlarında oturduğunu söylemiştin, sanırım karşılaşmak istersen karşılaşabilirsiniz. Semih sürekli karşılaşmaya çalış o kızla ve hiç bir girişimde bulunma. Tabi o seni mutlaka görmeli.

  2.Hamle: Karşılaşma işini bir kaç kez yaptıktan sonra evini veya apartmanını biliyorsan, bir arkadaşından yardım al ve kız eve gelirken o kızı gözetlesin. Sende kızın evinin önüne onun içeriye girerken veya apartman kapısına bir gül ve not bırak. Tabi kız eve ne kadar seni görmeden yaklaşabilirse o notu görme şansı artar bunları ayarlayabilirsin sanırım. Bırakacağın ilk not şöyle olmalı;

  "Olsun, yinede seni görmem bana yeter."

  Daha sonra bunu belli aralıklarla 2-3 gün arayla yani, yapmalısın. Bunu bir süre devam ettir. Hatta onu görebileceğin sote bir yer bulursan ne ala. Son bir şey daha, bırakacağın son notta ise telefon numaran veya buluşmak istersen yer ve zaman,ayrıca facebook meselesinden de bahset. seni tanımasını sağlaman açısından facebook meselesi uygun olur sanırım.

  En kötü ihtimal; bunları ayarlayamassın Ukturk'unde dediği gibi önündeki maçlara bakarsın. Veya şansını bir kez daha denemiş olursun. Şimdiden başarılar...

 4. Blogger N'leri mimini unutma, bende de mimin varr :)

 5. :)))) güzelmiş

 6. Semih dedi ki...

  ad benzerliğiyle kalmamış bu semih'le kaderimizde aynı -sevdiği kızdan hayır cevabı-


Leave a Reply