24.8.11

Betwin Us | ikiz moda

Yazan: Ukturk | 24.8.11 | Kategori: , , , |
Yazı: Betwin Us | ikiz moda

Merhaba sevgili moda seven blog severler. :) Bir güzel mi güzel şirin mi şirin moda blogu ile daha beraber olacağız. Blog dünyasında bir ilk bu blog. Bu kadar şirinini görmeniz mümkün değil vallahi değil. Gördüm diyen yalan söylüyordur. Tamam şirin bloglar olabilir (misal ben :P) ama "Betwin Us" blogunda bu şirinlik iki katı. Çünkü iki taneler. :P İkiz blogcularımız ama tek yumurta değiller yine ama çok benziyorlar. Ben daha önce hiç ikiz blogcu görmemiştim. Çok heyecanlıyım şu an bu yazıyı yazarken ter içinde kaldım. Blogları henüz çok yeni ama şimdiden blog camiası içinde kabul görmüş, sevilmiş ve kızlarımız tarafından bağırlara basılmış durumda. Blog hakkında anlatılacak çok şey var : )


Blogun Adı: Betwin Us

Başta da dediğim gibi ikiz kız kardeşler tarafından tutuluyor blog. Blogcularımızın isimleri Dilem ve Gizem. Bu moda tutkunu kızlarımız tam 26 yaşında. Benim gibi yaşlı blogculardan (27) sıkılanlar için birebir ayrıca:P Nisan ayından beri bu güzel blogu tutuyorlar. Blogcularımızdan Gizem’in daha önce de bir blog geçmişi var. Bir kişisel günlüğü var gizli teras isminde. Betwin us blogu böyle bir andan olup bittiye gelmemiş. Daha önce Gizem’in blogunda anket yapılmış isim konusunda falan. Kısacası daha önce düşünülmüş ve hayata geçirilmiş bir blog. Zaten kızlarımız da böyle bir moda altyapısı veya kültürü olmasa böyle başarılı blog ortaya çıkmazdı sanırım : ) Blogu biraz gezince anlamak güç değil bu durumu.


Ayrıca blogcu kızlarımızdan Gizem Temmuz ayı içerisinde mutlu bir evliliğe yelken açmış durumda. Evlilik insanı daha bir güzelleştiriyor diye bir şey duymuştum zamanında birinden. Kimden duyduysam artık. Ben de bu sözü doğrulamak amacıyla öncesi ve sonrası fotoğraflara baktım. Gerçekten de doğruymuş, eskilerde gözüm biraz kamaşıyordu şimdi böyle güneş gibi bakamıyor insan o derece yani hehe : ) Mutluluklar diliyorum buradan, darısı benim gibi bahtsız, kısmetsiz blogcu arkadaşlara :P Dilem ise daha bekar sanırım, ayrıntıları bilmiyorum zaten konumuz moda, iyice magazin blogcusu gibi hissettim kendimi. Dilem’e de mutluluklar dileyelim sonra demesin ayy Gizem’e dedi bana demedi diye :P Bugün bir şakacıyım bir şakacı hiç sormayın, tadımdan yenmiyorum, idare edin : )

Dilem ve Gizem bloglarında kendi tarzlarını bizlere yansıtıyorlar. Hani ben hep diyorum ya moda blogu dediğin Nil gibi olur diye. Bu blog da aynı o tarzda. Zevklerini, tercihlerini ve gittikleri farklı mekanlardaki farklı kombinlerini bize yansıtıyorlar. Hem İngilizce hem Türkçe blog tutuyorlar. Çok da zevkli olduklarını söyleyebilirim. Güzel renkler, güzel mekanlar ve güzel ikizlerimiz. Daha ne olsun : ) Eskiden böyle bloglar çok azdı elle saylıyordu gittikçe çoğalması bu şirin ve başarılı blogların beni çok sevindiriyor. Böyle bir damla gözyaşı süzülüp düşüyor gözlerimden:/


Bu duygu yüklü yazıma burada son verip tüm blogcu arkadaşlara iyi bloglamalar diler ve buram buram moda ve kalite kokan betwin us blogunu gözden kaçırmanın büyük bir hata olacağını bir kez daha belirtmek isterim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. güzel yorum, güzel blog..

  tavsiye için teşekkürler

 2. Blogumuz ve yaptıklarımız ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi :) İçten kelimelerinizle blog maceramızı harika bir hikaye olarak aktarmışsınız. Yazınızı tesadüfen gördük ve hakkımızda yazdıklarınızı okurken tarifsiz bir mutluluk sardı bizi. Bu işe emek veriyoruz ve bunun görülüp bu şekilde takdir edilmesi bizi daha da iyisini yapma isteğine götürüyor. Günümüzü güzelleştirdiğiniz ve bize blogunuzada yer verdiğiniz için çok çok teşekkürler...:)

 3. gize de dileme de bayılıyorum, sana katılıyorum kesinlikle bir ilkler, hem ikiz, hem her postları cok özenli ve cok da tatlılar daha ne olsun dimi:))  http://aysstyle.blogspot.com/

 4. :)) blogunuzu cok begendım tesadıfen buldum artık takıpteyım:) yenı gordugum ve takıp ettıgım bloglara takıpteyım yazmak hosuma gııt:)) sevgıler:)))

 5. bnde bu kızları sevenlerdenim ama sizde cok tatlı anlatmıssınız yahuu cnm cekti :D

 6. kesinlikle benimde takip ettiğim bir blog! bende yenibir blogger olarak sizi henüz keşfettim zararın neresinden dönülse kar:) takibinizdeyimmmmmmmm blogmania!!!!;)http://editorist1783.blogspot.com/

 7. Kesinlikle Gizem ve Dilem çok iyi blogger'lar, ayrıca benim blogum da bir ikiz blogu, blogun çok güzelmiş hemen izleyicin oldum, benimkine de beklerim :DDD
  http://aycatugce-tuna.blogspot.com/


Leave a Reply