11.5.11

Hak ettiği değeri bulamayan bloglar serisi; vol.1

Yazan: Larien Beyinütüleyen | 11.5.11 | Kategori: , |
Yazı: Hak ettiği değeri bulamayan bloglar serisi; vol.1

Merhaba sevgili blogmania okuyucuları. Ben larien beyinütüleyen. Yaklaşık bir yıldır blogmaniada yazarım ama gerçekten bir şeyler yazmak şimdi nasip oldu.

Ufacık tefecik içi dolu turşucuk blog dünyasında bissürü yazar var. Bazıları sırf herkesi izlediği, her yazıya otomatiğe bağlanmış gibi "burcucum çok güzel olmuş canım:):)" tarzı yorumlar attığı için popüler. İsimlerini burada ifşa etmek isterdim lakin şeklim ve tarzım buna uygun değil.

Bazı bloglar var ki inanılmaz güzel, eğlenceli, içten yazılara sahip ama yazarları yavşak olmadığı için kaynayıp gidiyorlar. Bugün bu bloglardan 4 tanesini sizlerle tanıştırmayı görev bildim.

Trt 2 Gibi Adam ; Ben bu blogu trt2'den çok penguen'e veya uykusuz'a benzetiyorum. Göbeğimi hoplatarak gülüyorum. Gözlerimden yaşlar gelene dek gülüyorum. Her gün bir doz almanızı tavsiye ederim. Yazarı Özgür adeta bir yaratıcılık ve kurgu makinesi.

Bileyazan ; Tam bir blog. Müzik, edebiyat, internet, kişisel hayatından bahsettiği yazılarını okumak çok zevkli. Ayrıca arada çok güzelli fotoğraflar da paylaşıyor. Bir gece yarısı keşfedip önceki kayıt butonunu eskittiğim bir blog. Yazarı Ozan'ın ellerinden öpüyorum.

Kurbağa Çok Acayip Bir Kelime Bence ; Kısalı uzunlu günlüğümsü yazıları var. Böyle su gibi akıyor. Arada mis gibi şarkılar ve fotoğraflarla gününüzü şenlendiriyor. Eskişehir'de heykeltıraşlık okuyan kızımız Zehra'yı pek bir seviyorum. Siz de sevin.

Bohemian Vibes ; Harcanıp giden değerlerimizin bu bölümünde özellikle sona sakladığım blog. Hayatı sorgulayan, hayatı anlatan, bunu inanılmaz güzel bir şekilde (ve inanılmaz güzel bir dille) yapan bir hatun yazarı var. Yazılarını okurken çimlerde yatıyormuşum ve gözlerim kapalı bir şekilde onun sesinden yazdıklarını dinliyormuşum gibi hissediyorum. Önerdiği, bahsettiği her şeyi tereddütsüz edinebileceğiniz bir insan; Julia.

Evet, blogmaniadaki ilk yazımın sonuna geldik sevgili okuyucular. Hepinizi yanaklarınızın tepeciklerinden öpüyor ve üşenmeyip, link bile verdiğim blogları bağrınıza basmanızı öneriyorum.
Sevgiler.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 12 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Trt2 gibi adama ben de hayranım. En büyük fanıyım hatta, en büyük benim :P Zaten bu sayfalarda kendisine yer vermiştim, büyük adam gerçekten :) (http://blogeditoru.blogspot.com/2010/11/trt-2-gibi-adam-komikli-blog.html)

  Diğer arkadaşlardan da sadece daha önce Bohemian Vibes'in bir yazısını okumuştum diğerlerini sayende bugün ilk kez okudum. Bence hepsi daha fazla yazmalılar özellikle Bohemian Vibes :)

 2. ahah trt2 gibi adamı yazdığını kaçırmışım. hepsi bana f5 tuşuyla samimi dakikalar yaşatan insanlar. sahalarımızda böyle hareketler istiyoruz.

 3. Teşekkürler,hepsini izlemeye aldım..

 4. güzel tespit.

 5. Güzel yorumlama. :)

 6. seve seve onaylayacağım bir yazı bu.

 7. trt 2 gibi adam'ı severek beğenerek takip ediyordum. Diğer blogları ben bile atlamışım sanırım. Şimdi tek tek kontrol edeceğim.
  Teşekkür ederim efenim..

 8. ha ayrıca mükemmel bir seri olacak bu ;)

 9. beni evde geçirdiğim şu cumartesi gecesinde inanılmaz mesud ettiniz. kalpler.

 10. siteniz çok güzel. henüz keşfettim :)

  merak ediyorum da benim bloğum hakkında neler düşünürsünüz :)

 11. Teşekkürler. Bu blogları bilmiyordum hiç. İzlemeye aldım. :)

 12. tereteikigibiadam'la sayenizde tanıştım.. yüzümdeki gülümsemenin birazı da sizin sayenizde ;)

  teşekkürler


Leave a Reply