19.5.11

BlogMania 3 yaşında | alemde ismimiz duvarda resmimiz var!

Yazan: Ukturk | 19.5.11 | Kategori: , , |
Yazı: BlogMania 3 yaşında | alemde ismimiz duvarda resmimiz var!

Merhaba. Önemli bir bilgilendirme ile yine beraberiz. Yaptığım tespitlere göre BlogMania 3 yaşına girdi :) Blogumuzun 3 yaşında girmesi balkanlarda, dost ve kardeş ülkelerde ve tabiiki de sarışınların bol olduğu iskandinav ülkelerinde coşku içinde kutlanıyormuş. Oralardan kutlama görüntülerine ulaşmaya çalışıyoruz şu an. Gerçekten büyük bir karnaval havasında kutlanıyor. İnsanlar kendinden geçmiş ve ellerinde blog yazarlarına yönelik mesajlar içeren dövizler taşıyorlar! Genellikle dövizlerde özellikle kuzey ülkelerinde sarışın kızların ellerinde "ukturk benimle evlen" mesajlarını sıklıkla görmek mümkün. Ayrıca "Ella bizi diskoya götür" gibi ilginç mesajlarda yok değil!!1Evet insanlık tüm cokuşuyla kutlaya dursun biz de blogun 3.yaşına girmesini ünlülerimize sorduk. Ne düşünüyorsunuz bu konuda diye. Hepsi içtenlikle cevapladı bu sorumuzu. Sorumuz şu idi. BlogMania hayatınıza veya sanat yaşamınıza neler kattı?

Nihat Doğan:

Şimdi.. her ne kadar sözlerimi çalıp çalıp kullansa da bu blog, haklarını yiyemem. Çünkü bu sözlerin hepsi blogmania'da damat ferit okurken ortaya çıktı. İlham kaynağım o çocuk. Gerçekten harika biri. Mesela "insan 3 şekilde doğar. 1- normal doğan, 2- sezeryanla doğan, 3- nihat doğan" vecizemi ona borçluyum. Yurdumun blogcusu bile farklı yazıyor, farklı bakıyor!!

Resul Balay:

Popüleritemi bu bloga borçluyum. Hayır onlar ünlü etmedi beni. Ama içlerinde öyle bir yazar var ki! Bestelerimi yaparken hiç aklımdan çıkmadı. Onu hayal ettim şarkılarımı söylerken. Ayrıca kapak tasarımlarımda da yine aynı ismin etkisi var. Evet o isim Pippi Haşmet. Saçımı sağa tarama kararını onun bir yazısını okuduktan sonra karar verdim. Şu an resul balay diye biri varsa onun sebebi Pippi Haşmet!! Nazlı yarim fena salmış eserimi ondan aldığım ilhamla seslendirdim. İyi ki var BlogMania!

Scarlett Johansson:

Sırf bu blogu okumak için kendime bir Türkçe bilen tercüman edindim. Her yazıyı bana iletiyor. Herbirini okuyorum. Zaten blogun en büyük hayranı benim olduğunu herkes biliyor şekerim. 2.yıl galasında ben vardım kapak kızı olarak zaten. Jessica Alba denen hasba çok kıskanmıştı. Neyse şekerim şey diyeceğim. Okudukça güzelleşiyorum bu blogu. Tüm güzellere tavsiye ederim.
*
Daha çoook var buna benzer kutlama mesajı. Bir kaçına burada yer vermiş olduk. Tam 3 sene boyunca özellikle ben ukturk sahsım adına üzdüğümüz, kavga ettiğimiz arkadaşlardan özür dilemiyoruz. Hak etmişlerdi. Haha :) Bir daha olsa bir daha yaparız. Ama ama yaşasın "blog kardeşliği" demekten de geri aalamıyorum kendimi.

BlogMania - Ailenizin Blogu taaa! 2008'den beri. Seneye ölmezsek yine burdayız. Kazık çaktık bloglara, vallahi de gitmeyiz :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. "üzdüğümüz, kavga ettiğimiz arkadaşlardan özür dilemiyoruz. Hak etmişlerdi. Haha :) Bir daha olsa bir daha yaparız.
  Seneye ölmezsek yine burdayız. Kazık çaktık bloglara, vallahi de gitmeyiz :P "

  ahahahah bu kisma 10 dk'dir guluyorum :))))))) pc'yi acar acmaz panelde ilk bu yaziyi gördum ve koptum :)))) delisin sen ya. ben de kendi adima özur dilemiyorum, haketmislerdi gercekten , biz haybeye konusmuyoruz burda.. :p

  isvec'ten sicak gelismeleri bilahare aktaracagim, yurt genelinde senlikler devam etmekte, halk coskulu :)
  gece blogculari toplayin diskoya göturuyum :)

  nice yaslara blogmania ! iyi ki bulmusum, iyi ki katilmisim araniza..

 2. fotoyu da ekledim :) gelismelerle karsinizda olacagim.. iyi aksamlar Turkiye..

 3. Ella haha foto süper olmuş eline sağlık :) Kavga olmadan blog mu olurmuş olmaz bence. Nerede o eski kavgalar özlemlerdeyim :/ Özür dilemeye gerke yok, blogcuyuz haklıyız kazanacağız!!1

 4. Adsız dedi ki...

  nice senelere, nice yaşlara ukturk reyiz!

 5. ahahah :D nice senelere harika yazı olmuş canlarıımmm :)

 6. 3 yaşını deviren blog bayağı eskimiş sayılır. Nice 3 ve katlarına diyelim :)

 7. Ben ne zaman geldim 2007 idi.. 2007-2008-2009-2010-2011 ohoo 5 sene olmuş :))
  Blogmania'yı ilk gördüğümde kotlu bir teması vardı. İtiraf ediyorum acayip uyuz olmuştum sana benim blogu tanıtmadı daha, beni görmediler diye :D
  ehuahu
  hey gidi ya, offf.. kimler kaldı ki diğ mi diğ mi reyis, eskidik biz :))

  Güzel yaşlara Blogmania, hep beraber!

 8. Kutlu mutlu olsun!! Yazıların her zamanki gibi eğlenceli ve harika! :)
  Hadi o zaman hedef 2023 mü sizin de ? :D

 9. hhaha yorumlar super olmus Nihat Doğan'ınkine bittim:) daha nice senelereeee!

 10. Blogmania ilk keşfettiğim bloglardandı :) Nicce yıllara :)

 11. Ayrıca bu 3. yaş yazısında bana da yer verdiğin için teşekkür ederim :)

 12. Rectoa, eyvallah reis!

  Cansın, teşekkürler :)

  Çağdaş, evet yaşlandık yahu. Yıllar ne çabuk geçiyor. Daha yeni açmışız gibi geliyor bana bazen.

  Gürhan, evet yaa o hedef bizimdi herkes çaldı. Aslında BlogMania'nın vizyonuydu 2023!!

  Zeynep Şeker, nihat blogmania okumadan yatmaz. Süt içmeden uyumayan çocuklar gibidir!

  Missbone, teşekkürler: ) İlkler her zaman güzeldir :P

  Pippi Haşmet, ya sen hepimizi cebinden çıkarırsın. Cesi özlemle anıyoruz, fazla unutturmayalım ama onu da ara da gelsin :P Kotlu tema ayy yaa kimse sevmezdi bn severdim onu da, sonra baktım olmuyor değiştirmiştim, sağolsun siminin yardımıyla :) Onun da pek emeği geçti blogumuza, hakkını yemeyelim.

  Ayrıca teşekküre ne gerek, hıı lütfen!!

 13. Ben olmasam bu blog bir hiç!!

 14. Damat, haha çok güldüm lan :P


Leave a Reply