29.4.11

Witchie Of Stars | Blog

Yazan: pippi haşmet | 29.4.11 | Kategori: , , |
Yazı: Witchie Of Stars | Blog

Kafam şenlikli oldukça blog tanıtmayı düşünüyorum. Haydi bakalım..


Blog, yazarı ile aynı adı taşıyor: Witchie Of Stars 
Witchie Of Stars, Armagh'ta yaşıyor, eğitim için orada. Bilim insanıdır kendisi. Eşi ile beraber minik, şirin bir evleri var. Witchie, 2008'den beri blog yazıyor, güzel de yazıyor. Hem gün içinde yaşadıklarına hem de gündemle ilgili konulara değiniyor. Özellikle gün içinde yaşadıklarını okumak çok keyif veriyor. Tabii bir sürü de zorluk yaşıyor, bunları da anlatıyor. Yurt dışı yaşamı ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler için müthiş bir blog.
Witchie'nin bir de o kadar güzel bir kalbi var ki of ki off, ben gördüm oradan biliyorum. Çok sıcak bir insan, blog camiasında tanınması, arkadaş olunması gereken biri kesinlikle.
Atlamamam gereken bir şey var ki, Witchie, evli bir blog yazarı. Eşi de bir blog yazarı hatta: Onurcuk.. Şirin mi şirin bir düzen kurmuşlar kendilerine, okudukça insanın evlenesi geliyor efendim. Gerçi ben okumasam da evlenesim var zaten ehuehu. 

Witchie, bir de bu aralar kilolarına falan takmış efendim, diyete girmiş, kurtulmuş birkaç kilodan. Bilmiyorum şu an ne oldu, devam ediyor mu ama birçok kişinin ilgi alanına gireceğini biliyorum bu konunun.
Cikcik hesabını da vereyim tam olsun: cikcik

Bilmiyorum Witchie kadar hareketli bir yaşamı kaldırabilir miydim ben, sanmıyorum. Sürekli çalışıyor, çabalıyor, emek veriyor. Ben daha çok evimde oturup oturan yerlerimi büyüteyim çabasındayım mesela. Witchie benim gibi değil, dur durak bilmiyor kadın. Şimdilerde de yine bir sunum hazırlığında. Kolay gelsin diyerek tamamlıyorum yazımı. 

Takip edilesi bir blogu daha tanıtmanın sevinciyle uçarak uzaklaşıyorum buradan. Öptüm bay.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. hep sempati duymuşumdur.. Sanıyorum kendisi de bilir ..

    Daha çok yazsın seviyoruz :)

  2. Witchie eski blogcularımızdan, seviyoruz :) 2008 yılı bir milat gibi resmen ne güzel insanlar yazmaya başlamış :P:p Ayrıca kilolarına çok fazla takmasın kendisine vereceğim "ukturk zayıflama diyeti" ile dal gibi olacak dal :P

  3. Yorumlarinizi simdi gorum :) tesekkur ederim.

    sempatiniz karsiliksiz degil sevgili prenses, biliyorsunuz.

    Sayin Ukturk bey kardesim, dukan diyeti ile normale donmenin sevincindeyim. Ama yine de onerilere acigiz tabii ki.


Leave a Reply