26.4.11

Blogların prensesini buldum, çok güzel!

Yazan: Ukturk | 26.4.11 | Kategori: , , , |
Yazı: Blogların prensesini buldum, çok güzel!

Merhaba. Yeni bir blog buldum sizlerle tanıştırmak istedim. Aslında sadece kendime saklayacak kimselere duyurmayacaktım ama gönlüm el vermedi, aklım blogcu yoldaşlarda kaldı. Nasıl sizi göz ardı edebilirdim. O yüzden bu güzel blogu sizlerle paylaşmak benim için bir kıvanç efendim. Daha önce böyle bir blog neden yoktu diye dertlenebilirsiniz ama artık var neşelenin ve okuyun :P


Blogun Adı: Üfürükten Prenses

Bu blog öyle güzel öyle şahane öyle harikulade bir blog ki anlatmak için kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardan birini yaşıyoruz şu anda. Ne desem bir tarafı boş kalacak, tam ifade edemeyecek. Onun için sizlere neden bu Üfürükten Prenses blogunu sevmeliyizin nedenlerini sıralayacağım. Beden "her zaman" beklediğiniz gibi mantıklı sebepler bunlar, sudan değil, lütfen :P Maddeler halinde yazacağım lütfen atlama yapmayalım.

- Öncelikle bir prenses. Nasıl sevmeyelim. Prensesler de sevilmezse kim sevilecek bu blog dünyasında. 40 yılda bir gelir bloglara böyle bir prenses. Bakmayın siz üfürükten dediğine harbi prenses, vallahi bana güvenin öhömm :)

- Delikanlı, dürüst, ne dediyse o, öyle fır fır yok hayatında. Bu prensiplerini bloguna da yansıtıyor kendisi. Takdir ediyorum o yüzden. Yeri geldiğinde odunu da verir yani. Bizim sevdiğimiz blogcu tipi yani. Harbi bir prenses!! Halktan biri!!

- Onunla bunula gönül eğlendireyim havalarına girmemiş aslında istese girer, prenses lan boru mu sonuçta elini sallasa ellisi. Ama o ne yaptı zat-ı muhteremini buldu hemen evlendi, ne güzel de yaptı. Benim gibi "gençlere" örnek oluyor. Aynı zamanda ailemizden biri, bizim gelin yahu!

- Çok iyi tavla oynadığı söyleniyor. Ayrıca okey konusunda üstüne yokmuş. Görenler anlatıyor; "abi bir okey attı öyle kaldık nasıl oldu bizde anlamadık, bunca yıldır okey oynuyorum ben böyle üstad görmedim. Duydum ki prensesmiş bir de. Saygılar abla, hürmetler" ... Öhömm evet abla demiş genç işte :)

- Lise çağlarında aldığımız habere göre kickbox denen sporu yapmış ve bir çok erkeğin ağzını burnunu yamultmuş. Bu özelliğinden dolayı kendisine lisedeki kız arkadaşları "demir yumruk prenses" demişler. Bu açıdan bakıldığında kızlarımız için bir sığınak gibi düşünebiliriz blogunu, açtı mı o yüce prenses kanatlarını tüm kızlara yer var blogda. Yerinizi ayırtın bence :) Ben de açarım kanatlarımı ama benim ki farklı bence denemeyin:P

- Blogların içinde kavrulmuş bir hayat. Kendisini blogların özgürlüğüne adamış cefakar bir yürek. Prenses şefkatini hiç kimseden esirgemeyen yüce bir insan. O, gerçek zamanlı tek prenses "Üfürükten Prenses"

Vur de vuralım, öl de ölelim prenses!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. şöyle cicili bicili bir yazımız olamadı arkadaş!!
  yoo ne kıskanacağım alt tarafı koltuğu kemiriyorum.

 2. Kaan çok güldüm ya,okuyorum diyorum kimi anlatmış bu ?

  Sağolasın 24 saat süre vermiştim blogmania'yı yakıyordum az kaldı,kılpayı kurtardın..

  teşekkür ederim ;)

  pippi tatlım kaana dün kırdın kalbimi şarkısını ona armağan etmemden sebep böyle tatlı bir yazı yazdı herhalde.. yarım elma gönül alma :)

 3. Adsız dedi ki...

  Sayende güzel bir blog keşfetmiş oldum:) Güzel anlatımın için teşekkürler

 4. Bende basligi gorunce tamam iste benden bahsediyor diye atlamis bulundum yaziya :))))

 5. http://blogeditoru.blogspot.com/2008/09/frkten-prenses.html

  lütfen bunu görmezden gelmeyelim 2,5 yıl olmuş dile dolay..

  @Chichom: teşekkür ederim..

  @A-H: ne desem bilemedim :))

 6. hasetlerdeyim :P

  harika bir blogmuşş... okuma imkanı bulduğum için sevindim gerçekten :)

 7. Prenses, 2.5 sene olmuş vay arkadaş yaşlandığımı hissediyorum, iyiki 2,5 sene önce görmüşüm blogunu, görmemek mümkün değildi zaten de :P

 8. :))) bana ne bende 1 sene sonra blogumun tanıtımını isterim. :)))

  prensesim karadeniz turu yaparsak bunu götürmeyelim.

 9. Tamam kuşum götürmeyelim :)


Leave a Reply