14.3.11

Oje Sepeti | Blog

Yazan: Ukturk | 14.3.11 | Kategori: , , , |
Yazı: Oje Sepeti | Blog

Merhaba, blogspot yasağı kaldırılmış sanırım. Yakında buralar yine vızır vızır ziyaretçiden geçilmeyecek anlamına geliyor bu. Vuuuuu! Bilmeyen de günde 5000 kişi giriyor falan sanır. Oysa işte ben giriyorum, bizim Ahmet, sizin Ayşe falan giriyor :) Neyse yasak falan derken ortalık dağıldı biraz toparlayalım blogu. Madem yine blogspot tıpkı 2008'deki gibi Digitürk denen sansür kurumunu yendi blog tanıtımlarıyla bunu kutlayalım istedim ben. Hem de çok güzel bir blog ile. Hem de daha taze fırından yeni çıkmış, dumanı daha üstünde bir blog ile :)


Blogun Adı: Oje Sepeti

Evet, blogun isminden de anlaşılacağı üzere bir oje olayı var blogda. Daha önce buna benzer bir konsept ile karşılaşmamıştım ben. Güzel bence. Yani bir kız olsam böyle bir blog olsa böyle hayırsever bir blogcu ojelerini, oje ile ilgili bilgileri, beğendiklerini beğenmediklerini anlatsa bana hemen takibe alırdım. Oje yahu, şunun şurasında hepimiz yani siz hepiniz, ben değil, oje süren insanlarsınız (kızlarsınız). Ben mesela oje sürmeyen ya da özensiz süren kızları hemen parmak ile gösteriyorum. "Aaa kıza bak ojesini gördün mü Necati, allah başa vermesin o ne öylee aaa O_o"

Blogun sahibi kim derseniz. Çok güzel bir insan. Yıllardır severek okuduğumuz blogculardan. Daha önce bu sayfalarda da hem eski blogculardan (şimdi yok:D) Babegazelle'nin yazdığı yazıyla Bilinçsiz Karalamalar blogundan (pek güzel) hem de Senin Annen Bir Melekti Yavrum isimli bir diğer konsept blogundan bahsetmiş olduğumuz Tuba. Hangi Tuba derseniz hangi tuba olacak vizonetele tuba olacak değil ya tivitirtuba hehe :) Biliyorum çok komiğim :/

Evet güzel Tuba blogunu peki bize nasıl sunmuş, hani aklında hala soru işareti olanlar varsa aranıza Tuba'nın tanımı ile eminim vazgeçecekler bu inatlarından. Evet Tuba sendeyiz:

"Onlarca ojesi olduğu halde her gördüğü ojeyi rengine bakmaksızın alma hastalığına yakalanmış bir kızın dramını aktaracağım sizlere. Okurken gözyaşlarınıza engel olamayacağınız, her oje manyağının arşivinde bulunması gereken bir başyapıt bu. Kısaca bir oje hastasının blogu... Evet ukturk sendeyiz yeniden."

Ya böyle işte. Umarım uzun soluklu bir blog olur. Olsun hatta. Böyle belli bir konuya eğilmiş bloglar pek güzel bence. Hem oje ihmale gelmez, genç kızların Tuba'nın önerilerine ihtiyaç duyacağını düşünüyorum. Hatta duyduğuma göre Tuba'nın blogunu okuyup ojesini değiştiren bir liseli kızımızın kısmetleri açılmış. Teklif üstüne teklif alıyormuş. Oje işte ihmale gelmiyor. Mesela be bile şu yaşıma geldim ukturk kadınlarda önce nereye bakarsın derseniz önce ojesine bakarım güzel mi diye. Güzel değilse ıhhh valla olmaz. Oje de oje.

Neyse çok gevezeleştim yine ben, gideyim. Taşırmadan oje sürmeler olsun efenimm, hemen kurusun, aşk olsun meşk olsun :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 9 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. dedigin gibi okurken gözyaslarimi tutamadim, bu gidise bir dur demek lazim.. Hep destek , tam destek tuba !

 2. Ukturk bir benim blogu tanıtmadın zaten, çok kahruluyorum burada aha :p

  Oje bloglarını fazlaca görmeye başladım son zamanlarda. Kızlar ilgi gösteriyor tabi doğal olarak.

 3. Ella, gözyaşların sel olmuş benim evin kapsına kadar gelmiş. Gel bir sileyim yaşlarını kıyamam hehe :) Oje gibisi yok, ojesiz kadın vitessiz arabaya benzer :)

  Lee, yetişemiyorum o kadar çok güzel blog var ki anlatamam. Ama telafi ederiz no problem daha ölmedik buralardayız :)

 4. vuuuuv teşekkürler ukturk :)
  elimden geldiğince uzun soluklu olmasına çabalayacağım, bende bu oje hastalığı olduğu sürece devamı da gelir büyük ihtimalle. ilgi alakanız için teşekkürlerimi sunuyorum efendim, sağolunuz varolunuz :)

 5. Oje blogları çok da, hakkını vererek yapmak önemli çünkü inanılmaz zor aslında. Hemen her gün oje değiştirmek ve fotoğraflamak hiç kolay değil :)

 6. Tuba, devam gelsin evet Böyle açılıp oksöz kalan bloglara çok üzülüyorum ben :)

  Francesca Mckennitt, yapan yapıyor şekerim ama :P

 7. Seni gidi Alain Delon seni.

 8. blog yasağı kaldırıldı ama bazen giremediğim de oluyor ve o kırmızı yazıyı görünce sinirleniyoruum!
  oje sepetinin blogunu inceledim.cokda begendiim bende oje delisiyim.isterdim ki bende oje tanıtımları yapıyım ama her sürdüğümde düzgün çekmeye fırsatım olmuyor böyle bakmakla idare ediyoruz güzel bloglara..

  visnetadindaa.blogspot.com

 9. iirem.blogspot.com :D

  beklerim çünkü benim ojeleri görünce ne yaparsın bilemiyorum :) hemde daha 15 yaşındayım :D


Leave a Reply