24.3.11

İmamın Ordusu kitabı ve yayınevi baskını

Yazan: Ukturk | 24.3.11 | Kategori: , , , |
Yazı: İmamın Ordusu kitabı ve yayınevi baskını

Merhabalar. Bu yazıyı dün yazacaktım ama bloga erişme güçlüğü çektim sonra da keyfim kaçtığından dolayı bugüne kaldı. "Ergenekon her yere kon" soruşturması kapsamında İthaki yayınevine yapılan baskından haberiniz vardır sanırım. Haberleri izlediğinizi varsayıyorum. Yapılan baskın daha basılmamış olan hatta basım hazırlığı dahi yapılmayan bir kitabın yayınlanmasından duyulan korkudan dolayı yapıldı kısaca.


Bu nasıl bir korkudur ki arkadaşlar artık kitabın içerisinde neler yazıyor polis teşkilatı içindeki cemaat yapılanmasının yaptıkları ve bunların kim oldukları! yazıyor ki böyle telaşla yayınevini basıp bilgisayardaki kitap dosyalarını imha edebiliyorlar. Öyle şuursuzca hareket edebiliyorlar. Zaten bu imam ile ilgili şu ülkede kim ters bir şey yapmışsa görevi ne olursa olsun ya görevden alındı, ya öldü ya da hapse atıldı DARBE!! şüphesiyle ya da orada buradan kasetleri ortaya çıktı. Her türlü tezgah var bu sözde!! müslamanlarda. Her yol mübah bunlara her şeyi biliyor herkesi dinlediklerinden, o zaman cehennem ateşinin de onları beklediğini iyi biliyorlar iftira ve santajlarından dolayı! Biliyorlardır eminim, taklit ederken öğrenmişlerdir bir şeyler.

Kitabın ismini söylemedik. Kitabın ismi "İmamın Ordusu". Galiba cemaat adına hareket eden devlet görevlileri (aslında ülke için hareket etmeleri gerek ama bu cemaat denen "virüslü organizma" her yerde) kitabın ismini beğenmediler. Ordu falan sonuçta ülke içinde nefret ettikleri bir kurum. Hep kitabı yazan yazarın hatası. Bana sorsa ben daha güzel önerilerde bulunurdum ona o zaman da kimse rahatsız olmazdı cık cık :)

Kitabın ismini "İmamın öpücüğü" veya "İmam ve Saz Arkadaşları" yapsalardı ne baskın olurdu ne de bir şey :). Ağlanacak halimize aslında böyle gülüyoruz ama elden de başka bir şey gelmiyor bu imam ve saz arkadaşlarına yönelik. Yıllardır palazlanan bir imamın yolunda giden saf ve temiz niyetli arkadaşların varlığından çok iyi haberdarım. Bu arkadaşlar görmüyor mu bu örgütlenmenin ülke yönetimini nakış nakış işleyerek sömürge düzenine doğru sürüklediğini ve seçimlerden sonraki anayasa çalışmalarıyla ülkeyi eyaletlere bölmeye çalışacaklarını. Seçimlerden sonra görürsünüz ülkenin doğusu batısını. O zaman vebalini siz düşünün atalarımızın kanlarıyla suladığı bu toprakların iki çapulcuya peşkeş çekildiği günün.

Zaten bu vatanı soyan hırsızlardan oluşan bir işadamları derneği ismi malum yeni anayasa taslağı hazırlayıp anayasada geçen ana dil Türkçe'dir, bayrak al yıldızlı bayraktır diye geçen hükümlere bile karşı olduğunu belirtti. Niyetleri bu kısaca. O gökte dalgalanan gururlandığımız ay yıldıza bile karşı bu coninin itleri, imamın köpekleri!!

Bu adamlara iyi niyetle yaklaşmamak gerek artık. Önceden iyi çocuklar diyordum sessiz sakin diye. Ama ne kadar sinsi bir yapı olduklarını gün geçtikçe görünce vazgeçtim bundan. Geçen gün bir ortamda tanıştığım gençlere de aynı şeyleri söyledim, itimat etmeyin, sözlerine güvenmeyin gerekirse de odunu verin! Gizliden gizliye bu ülkeye, bu topraklara, Türk insanına verilen savaşı görüyoruz artık ve biz de savaşırız diyebilmeli herkes! Demokrasi denen şeyden kimse bahsetmesin bu süreçte, biz demokrasi her şeyden önemlidir diyoruz ve bunu uyguluyoruz bu itler ise demokrasi diyor başka işler çeviriyor o kılıfın altında. Bir de "kaba kuvvet demokrasisi" var onu da tatmaları gerek bence gerektiğinde!

Biz millet olarak ne ordular gördük daha geçen gün andık ancak Bedrin aslanları onlar kadar şanlı olan Çanakkale kahramanlarını. Bu sinsi yaratıklar mı yıldıracak bizleri yeter ki köşemize çekilmeyelim, sessiz kalmayalım! Uyku modundan çıkalım köprüden önceki son çıkışı kaçırmayalım. Kaçırdın mı geçmiş olsun :) Baskın basanındır dönemine girdiler artık, hep bizler mi baskın yiyeceğiz, yeter lan. Geçmişte kendilerini yendik savaş meydanlarında şimdi de onların maşalarını bükeriz kırarız elbet!

Son olarak Türkiye'de özgürlükler genişliyor diyor ya bazıları. Tek gelişen özgürlük PKK özgürlüğü. Onlar vatana millete söver, askere kurşun sıkar sonra sınırda törenle karşılanır. Onun için yatacak yeriniz yok bunların zeminini hazırlayan siz efendiler!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Aman diyim ukturk :) Dikkat et valla sıra yavaş yavaş bize geliyor diye tırsmaya başladım hafiften :D

 2. agzina saglik Ukturuk. kopruden onceki son cikisi kacirmayalim demissin ya, umarim coktan kacirmamisizdir...

 3. Önemli bir noktaya parmak basmissin.. Okuyanlar biraz olsun feyz alir umarim.

 4. Sorun şu ki, biz yazıp biz okuyoruz. Eline sağlık, güzel yazmışsın. Ancak biz seni okuyanlar zaten dediklerinde hemfikiriz, asıl sorun "ötekiler". Çözüm ne? Hiç yazılmasın, çizilmesin mi diyorum şimdi ben? Asla değil, sesimiz kısılana kadar anlatalım fikrimizi. Peki ama nasıl duyuracağız kendimizi onlara? Emin değilim... Belki biraz da tartışılması için yazdım bunları.
  Tekrar eline sağlık ukturk.

 5. Cemo, beni bulabilirlerse bir şeyler yapabilirler ama bulamazlar :P

  A-H, yok daha kaçmadı ama diş göstermemey devam ettikçe halkımız özellikle gençlerimiz çıkış kaçacak!

  Ella, teşekkürler inşallah öyle umuyorum :)

  Kutsalfahişe, evet hiç yazımasn çizilmesin olmamal ıondan yazıyoruz zaten. Sadece burada yazıp çizmekle olmuyor tabii haklısın. Ben kendi üzerime düşeni yaıyorum çeşitli yerlerde ve artık bu arkadaşların bu orduya mensup insanların direkt suratını suratına söylüyorum, ahirette hesabını veremeyeceğiniz şeyler yapmayın diye. Dinliyorlar benim ama uyguluyorlar mı bilmiyorum. Çoğunun çok büyük menfaati var onlardan. Yani bu ordu olmasa aç kalırlar diyeyim. Siyonist politikalarla birebir aynı bunların politikaları, parayı tutuyorlar hep içerde kalıyor yabancıya gitmiyor!

 6. Taslağını, bastıkları yayınevi ve gazetede ele geçirmeye çalışıp, eğer vermezseniz Ergenekon terör örgütüne yardımdan başınız ağrır diyen ve aynı zamanda delil niteliği taşıdığı halde hemen oracıkta bulunan bilgisayarlarda ilgili kayıtları silen (madem delil niteliği taşıyor niye siliyorsun? Al sakla, muhafaza et! Yargı sürecinde adalete yardımcı olsun. Hem belki adam aklanıp beraat edecek) polis teşkilatımız varken, adaletin yerini bulmasını dilemek bilmem ne kadar mantıklı...

 7. ağzına sağlık. çoook geri gidiyoruz çoooookkkk! hala deniz feneri olayı, okadar rüşvet olayı açıklanamadan duruyor anca bölye guptirik şeylerin peşinden gideriz! yazık valla bu ülke hala cahil kalmaya devam ediyor göremiyorlar gerçeği..

 8. evet emniyet bu konularda çok geri "imamın ordusu" eskidi artık şimdi yeni hedef kurulmakta olan "imamlar ordusu" daha dün haberlerde söylüyordu imamlar AKP ve fethullah gülen hakkında övgüler yağdırıyormış namaz sonrası hutbelerde bence bunun durdurulması gerek kitaptan önce..


Leave a Reply