3.2.11

Nalan Haznedar

Yazan: Ye Jades | 3.2.11 | Kategori: , |
Yazı: Nalan Haznedar

Ni hao pıtırcıklar, 

Gene bir blog tanıtımı ile gönlünüzde taht kurmaktayım. Aslında yeni olan ve benim de yeni keşfettiğim ama kökleri benim için çok daha eskiye dayanan bir blog. Başka bir blogta gezinirken şans eseri rastladım. Hani herkes rastlamıştır aynı isim ve soy isimli birilerine. İlk etapta öyle düşündüm, sonra bir baktım bir fotoğraf. 


"ulan bu bizim Nalan'a ne çok benziyor"

Halen daha o olduğu ihtimali geçmiyor. Niye böyle bir mallık düşünüyorsam. "Gene" hani sokakta birini tanırsın ama emin olamazsın, bu yüzden bir şey deyip dememek arasında kalırsın ya! Hah, işte o oldu anacım. 

"Kız Nalan naber? Aaa senin de mi blogun var mı?" deseydim şimdi. "Oyş güzelim nereden tanışıyoruz" deseydi onca yorum altında rezil olsaydım sonra. Tabi fazla götten attım şimdi farkındayım. 

Neyse.. Sonra facebookta bir sayfada benim bir arkadaş onun katıldığı bir yarışma için (onun da arkadaşı) yorum yapıyor. O zaman "işte bu o" diyorum.  

Ve başlıyorum blogunu incelemeye: Anam, dibimizde ne cevherler varmış diyorum hiç haberimiz yokmuş! Bu arada Nalan ile olan tanışıklığımdan bahedeyim. Tam hatırlamıyorum kaç senesi ama liseden önceydi aynı dershanedeydik.Oradan tanıyorum, farklı liselerde okuduk ama küçük bir yerde yaşayınca herke birbirini tanıyor. Çok sevimli bir kızdır da ama bu denli modayla alakalı olduğunu bilmiyorum. Özellikle kıyafet tasarladığını duymamıştım. Bir alttaki resim ve yandaki mavi resim ona aitmiş. Bu arada alttaki kız da bizim memleketten. İzmir'in kızları halt etmiş Arhavi'nin kızları yanında. haha! :D Bana bakın yeter! Tamam yeter bu kadar şımarıklık kızlar hakkında konuya geri dönelim. Diyeceğim şudur ki takip edilesi bir blog. İlerleyen zamanlarda çok daha güzel şeyler çıkacağını düşünüyorum.

Dostluklar... 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Çoğgüzelhatun. Benden güzel olmasın... Blog mania beni de tanıt bi ara,yoksa her konunun altına 'Tırt' diye yorum atarım.
  Öptüm.
  Bye.

 2. benide benide..:))

 3. Benide tanıtın biriniz! :P

 4. canımın içi hatrlamaz olurmuyum seni ama şaşkınlıgımıı kabul etmelisin :)))bir garip oldum resmen nasıl yanı bızım yaşim mi bu fln oldum bende blogunun olmasına acayıppp sevındım kendımı cok yalnız hıssedyordum bu alemde çok saol canım opuyorum senı kocamannnnn

 5. o zaman beni de :)

  http://kelebebek.blogspot.com/

 6. aynı şaşkınlığı ben de yaşadım nalancım anlıyorum =) güzel oldu ama, blogger base Arhavi yaparız :D Arhavi farkı :P öpüyorum ben de =)

 7. Yaa ben de diyorum bu güzellik nereden geliyor diye, demek ki Arhavi sularından geliyormuş. Tahmin etmiştim zaten :P


Leave a Reply