26.2.11

Erdem Yener | film olsun, dizi olsun, başrol oynasın

Yazan: Ukturk | 26.2.11 | Kategori: , |
Yazı: Erdem Yener | film olsun, dizi olsun, başrol oynasın

Merhaba, bugün bir beklentimi dile getirmek istiyorum. Yetkililer şu an fosur fosur uyusalar da veya orada burada kafayı çekseler de önemli değil. Tayyib'in başbakan olduğu ülkenin çocuklarıyız biz, alışığız:P Efendim, şu ülkede kimlere filmler diziler yapıyorlar. Mesela Özcan Deniz'in (ki hiç sevmem) bile başrolden başrole koştuğu ağalı ve bol arabeskli diziler varken neden Erdem Yener kardeşimin bir başrolü yok diye kendimi paralıyorum. Şahan gibi adamlar bile aldı götürdü, Erdem Yener her türlü yapar bu işi. Potansiyel var yahu. Hasta etmeyin beni :)


Tanımayan yok deği mi kendisini. Varsa eğer... şimdi kalksın yerinden, kalk kalk çabuk. Evet! Şimdi pencereyi açıyorsun bak aşağıda bir şey var. Göremedin mi? İyice eğil eğil eğil az sonra çığlık atacaksın sonra derin bir sessizlik. Off kafası üstü! İşte o zaman göreceksin ama babayı haha :) Ayy neyse Erdem diyorduk tanımayanın başına ne haller geliyor görüyorsunuz. Çok feci :)

Aslında bir şarkıcı kendisi ama ben onun daha çok oyunculuğunu beğeniyorum. Bence kariyerini o şekilde çizmeli. Önce reklamlarla taht kurdu kalbimize. Şu dankek reklamlarındaki hali, sonra malum şu sıralar dönen Avea reklamları. Allahım bir insana fasülye olmak bu kadar mı çok yakışır :P Tam bir karakter oyuncusu bence. Mimikler falan harika. Sonra, Atv'nin gazabına uğrayan harika dizi Şen Yuva'da çıktı karşımıza Hasip adı altında. O da bombaydı, hemen benimsedik ailecek. Hatta anneler kızlarına döndü ve dedi "ahh ahh şöyle bir adam bulamadın, bak ne temiz çocuk" :P

Kısacası bu adam iş yapar. Hala bu adama film, dizi teklif etmiyorlarsa yuh diyorum. Daha başka şeyler de demek istiyorum ama bir aile blog olduğumuzdan mütevellit çoluk çocuk okuyor, yakışmaz bize:P Eğer öyleyse, piyasa ölmüş arkadaş, kimse bilmiyor işi. 2-3 baldırı çıplağın elinde demektir bu :) Beni hüzünlere götüren iki şey var zaten bu yalan dünyada.

1. Burhan Altıntop'a neden film çekilmez. Gişe rekorları kıracağı kesin. Salak mısınız oğlum paraya para değil money diyeceksiniz haberiniz yok :)
2. Erdem Yener gibi bir yetenek nasıl göz ardı edilir. Hemen yapacaksın 10 senelik sözleşme sonra sömür, off ya her şeyi ben mi söyleyeceğim :P

Lütfen bunların cevaplarını istiyorum. Erdem Yener film olsun, dizi olsun başrol oynasın. Lütfen bir az kalite lütfen lütfen sevgili yapımcılar. Bıkmadınız mı nan ağa dizisi, köşk-yalı dizisi çekmekten, Bihter'i, Behlül'ü onun bununla yatırmaktan Öfffff! :)

Ne kadar çok çemkirdim, bu ev işleri ben yoruyor biliyor musunuz hımm evet :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ben de çok seviyorum bu adamı ya.. Bence de yetkililer artık bir şey yapmalılar. Fakat Erdem Yener'in bir dizi de oynamak isteyeceğini de sanmıyorum. Zira adamın klasına yakışmaz :)

 2. Bence oynamasın, onu bilenlere kalsın, eskimesin yüzü. Bu kadar da bencilim. :)

 3. katılıyorum onunla kıyaslamak haşa ama aklıma hep kemal sunal geliyor ağız tipi benziyor ya :D

 4. kesinlikle katılıyorum!ülkek magma reklamıyla tanıyıp hayranı oldum muhteşem yetenek

 5. reklamlarda seviyordum, burdaysa asik oldum :) http://www.dailymotion.com/video/xeoww6_yen-yuva-daha-ellemeden-ellerin-old_fun

 6. twitter'dan izlemek isteyenler, kendisi burda >> @ERDEMYENER

 7. Hayal Meyal, oynar ya neden oynamasın daha önce oynadı. Bir başrol versinler oynamasın da göreyim :)

  Pitis, aaa bencil :)

  Hippilazman, evet öyle diyor herkes, ama bence o Erdem olarak kalsın, kemal de kemal olarak :P Tarzları farlı zaten :)

  Mia, ne güzel de özetledin hayran kalmamak elde değil, sözlük gibisin :P

  Ella, hasip işte o :P


Leave a Reply