18.2.11

Bana Her Şey Yakışır

Yazan: pippi haşmet | 18.2.11 | Kategori: , , , , |
Yazı: Bana Her Şey Yakışır

Kanal D'de hafta içi her gün 12:45'te yayınlanmaya başlayan bir program "Bana Her Şey Yakışır" ya da yazım hatasıyla "Bana HerŞey Yakışır".

Blogmania, modayı ve modacıları bağrına basmış bir blog olduğu için bu konuda yazı yazılmasa olmazdı.
Yarışmayı anlatayım biraz:
Her gün bir yarışmacı bir haftada beş yarışmacı yarışıyor. Her gün birine 1000 TL veriliyor ve o kişi verilen sürede kendi tarzınızı belli edecek şekilde baştan aşağı giyinmek için alışveriş yapıyor. Vakti dolduğunda bitirdi bitirdi bitirmedi öyle yarım yamalak kalıyor. Güzelce giyindikten sonra diğer yarışmacıların karşısına geçiyor ve eleştiriliyor, giyimine puan veriliyor. Ardından Cengiz Abazoğlu'ndan yarışmacının tarzıyla ilgili yorum geliyor. Hafta birincisi 10.000 TL ödül alıyor.

Yarışmacılar elbise, takı, ayakkabı, çanta alırken sanki ben alışveriş yapmış gibi heyecanlanıyorum. Çok da alışveriş yapmam aslında ama yaparsam sürekli dolaşırım en ucuzunu bulacağım diye. Yarışmacıların dükkan dükkan gezmesi beni eğlendiriyor. Bir de ben pazar gülüyüm. Ucuzcular, pazarlar favorimdir. Bir çantaya 100 lira bile vermem mesela. Onlar öyle para döktükçe dökemediğim paraların acısını çıkarıyorum sanki.

Şimdilik eleştiri üslubunu da beğendim. Şimdilik diyorum çünkü ilerde Yemekteyiz'de olduğu gibi, yarışmacılar para hırsıyla kafayı yiyip birbirlerinin saçını başını yolabilir. Program ekibi ayarı tutturmalı, kontrolü elinden bırakmamalı bence :)

Eğer o saatlerde müsaitseniz oturun izleyin bacım, ben izledim oradan biliyorum :)
Başvuru Formu. Katılmak isteyen blog yazarları olacaktır eminim.

Yarışacaklara başarılar, izlemek isteyenlere iyi seyirler diler, okuyanların da burnunu ısırırım sevgiyle.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Bende katılsam ya la ?
  O değilde blogculardan atlayan zıplayan katılan olursa şettirsinde izleyelim. Yoksa banane ben izlemem elin karısı ne almış.
  Kıskanırım bi kere.

 2. Adsız dedi ki...

  aman ya gecen izledim gülmekten öldüm :D kadına

 3. ay çok merak ettim canım hazır bugün okul yok hemen izliymm

 4. Daha adını düzgün yazmadıkları bir yarışmanın gözümdeki değeri 0'dır. Rezalet resmen, açıp nete de mi bakamıyor bu insanlar?

 5. Bir şey söylemeyeyim kimseye diye eleştirmedim yarışmacıları, bana ne sonuçta. ama benim de güldüğüm çok nokta oldu, dediğim gibi eğlendiriyor, bilmem anlatabildim mi ;)
  Kadınların kilo konusunda psikolojik tedavi görmesi daha sonra da aynada gerçeği görmesinin sağlanması lazım bir an evvel..!
  İndirimleri de görüyorsunuzdur herhalde. 30-40 lira indirim mi olur, ben o indirim parasına 3 elbise daha alıyorum. Mağazalardan alışveriş etmemem için bir sebep daha.. :)
  Modayla ilgilenenler beni ciddiye almasın, dediğim gibi ben pazar gülüyüm :) 100 liralık çantaya "ne ucuz şeysin sen öyle" demem.
  Yemekteyiz'den çok daha eğlenceli şimdilik. Dİlerim kavga gürültü çıkmaz ilerleyen haftalarda.

 6. ben de bugün izledim pippicim, eğlenceli bi yarışma hakkaten. senin beğendiğini mi alacak, yakışacak mı yakışmayacak mı falan heyecan yapıyo insan :P

 7. aahh burnum :)
  dershanede dirsek curutuyor olacagim ama umarim dediginiz gibi bi yemekteyiz faciasina donusmez.


Leave a Reply