22.1.11

Kızların kalbine giden 5 kutlu yol

Yazan: Ukturk | 22.1.11 | Kategori: , , |
Yazı: Kızların kalbine giden 5 kutlu yol

Merhaba, bu yazıyı yazıp yazmama konusunda çok düşündüm. Hatta emin olamadım rüyaya yattım ama rüya görme özürlüsü bir olduğumdan göremedim hiçbir şey. Shett :) Ama cesaretli bir blogger olduğumdan mütevellit yazmaya karar verdim. Hazırım, umarım sizler de hazırsınızdır inşallah (anlatım bozukluğu var) ... Ben de iyiyim sağolun, eee ne diyorduk hımm "kızların kalbine giden 5 kutsal yol ile ilgili erkeklerin üretmiş olduğu 5 varsayım" :) Bu yolların bazısı toprak, bazısı asfalt, bazısı duble yol (tayyip yapmış). Durmak yol yol'a devam :)


1. Kuyumcu, Tek taş yüzükçü, Beşi bir yerdeci, Trabzon burmacısı...

Başlıkta gördüğünüz gibi bu böyle gider. Mesela bunların üstüne tria pırlanta yüzüğü, kolyesi, küpesi falan da eklenebilir. Bitmez ama kızların kalbine giden yollardan biridir. Bunu unutmamak gerek. Tak tek taşı böyle kocaman taşlısından bilmem kaç karat. O kalp damarları var ya kocaman olur böyle 5 şeritli otoban, hız sınırı yok, süratle kalptesin. 5 saatlik yol olur sana 1 saat. Hızlı tren halt etmiş bunu yanında :) Mücevherin gücü adına:P Üstüne evlenince bir de trabzon burması böyle kocaman bir şey :) of off o kalp hiç kapanmaz, onlara baktıkça seni hatırlar, sever. Ama fazla alıştırmamak gerek, ocağınıza incir ağacı, erik ağacı veya şeftali ağacı falan dikebilir bu yüzükler sonra öhömm :P

2. Sütlü, sütsüz, az sütlü, çok sütlü Çikolata

Kızlar çikolataya bayılır. Kim sevmez ki, ben de severim. Ama kızlar daha çok sever. Belki de rol yapıyorlardır bilemiyorum ama hangi kızı görsem hep şu modda, "ayyy çikolata için ölebilirim, ama kilo yapıyor yaaa". Bu durumda hemen kıza hayır canım gayet güzelsin çikolata yedikçe daha da güzelleşiyorsun o yanakların böyle daha da al al oluyor gibisinden şeyler demek gerek ki kız çikolata yesin, mutluluk hormonu salgılasın, enerji dolsun :) Yaa gerçekten kilo alırsa diye endişelenmeyin size kız mı yok ya aaa :P Çikolata seven kızlarımıza hediye olarak daha önce tatmadığı çikolatalardan hediye etmeniz pek önemli, kalp damarlarını açar, sağlığa çok faydalı :)

3. Jeep, otomobil, motosiklet...

Bu her kızın kalbine giden yolu açmaz. Bazısının yolunu otoban yapar hemen, bazısının yolunu topraklıysa asfalt yapar, bazısını ise hiç etkilemez. Etkilenmeyen kısım bizi ilgilendirmiyor. Hah :) Onlar otobüse devam, kışın üşümeye devam, hasta olmaya devam (damardan girerim:P) Her araba her kızı etkilemez, işte bazısının alt sınır bir mercedes bmw iken bazısının alt sınır ise bir şahin bile olabilir. Ayağımı yerde kessin yağmurda kalmayayım da düşüncesi yatar bunda. Ben kız olsam en az hımm mesela hyundai almadan gelme yanıma derim. "Şahine binecek kız değilim ben, kliması bile yok yeaaa ayyy vıcık vıcık" :P

Ama az da olsa çok da olsa bir 4 teker etkiler klabe giden yolları, OGS geçişi yaptırır, işleri hızlandırır :P Arabanın kalitesine göre işte KGS falan da olur bu geçiş. Köprülerde nakit geçiş kalktığından arabası olmayan giremez İstanbul'da o kalp yolllarına, yağ bağlar o yolları tıkanır nan haha. İstanbul kızları işte ah ahh, Ankara kızı öyle mi ne cefalara katlanır :P İzmir'in kızları hakkında da atıp tutmak istiyorum ama tanımıyorum, ama tanışmak istiyorum hihi :P (arabam var İzmir yollarında yağ gibi akar ona göre dizayn edilmiş hehe)

4. Sahip çıkılmak, kıskanılmak, sarıp sarmalanmak.

Kızların kalbine çıkan en büyük yol. Taa yüzyıllardan beri. Zamanında bu yolları eski yunanda IV. Kaanilates yaptırmış günümüze kadar gelmiş. Öyle hiç sahiplenmeyen, uzak duran, onu savunmayan, sarılıp kucaklamayan, mezhebi geniş olan, onu kıskanmayan, hasta olduğunda ona çorba yapmayan oğlan çocuğunu ne yapsın kızlar. Ayyy sen de erkek misin, ben daha erkeğim diye çıkışabilirler. Gayette haklıdırlar. Ama onu sahiplenirsiniz, kıskanırsanız (aşıraya kaçmadan) o zaman o kalp yolları sorgusuz sualsiz cennetine alır seni. Vallahi en büyük yol bu, göz ardı edilemez. Hatta tek başına bile yeterli, diğerlerine gerek bile kalmaz. Sevmek ve sevilmek kadar daha üstü bir değer var mı, bir araba ile iki kuruşla karşılaştırılabilir mi :) Hımm düşünmek gerek 1 trilyon mesela hımm ehe :P

5. Büyükşehir çalışıyor, kazı çalışması, bitmeyen yollar, çukura düşen tekerler...

Hiçbir şey o yoldan geçmez. Kalbe gitmek imkansızdır. Hiçbir şey memenun etmez kızları. Ağzında kuş tutsan "ayy yaa onu kardeşim Memoş bile yapıyor hadi şimdi tek elle amuda kalk, gömleğini çıkar sonra da 10 takla at" diyebilirler. Hep diğer arkadaşlarının sevgililerini örneklerler size. Mesela, "Selin'in sevgilisi Rıza hiç böyle değil ama ya sen, ben bunları hak etmiyorum ühühühüüü" Kalbe giden yolda bir aşamayı geçersin evet tamam diyeceğin vakit bir çukur çıkar teker patlar. Kalbe giden yol hep çalışma altındadır, o üstgeçitler bir türlü bitmez:P Zordur azizim zor, anlamak daha da zor.
*
Kızların kalbin giden 5 yolu açıklamış olduk. Bunların hepsi dediğimiz kabul görmüş 5 teori, benim görüşlerimi yansıtmıyor :P Yani genel erkek görüşleri. Ekibimizle 100 kişiye sorduk bu cevapları aldık :) Ben 4 diyorum :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 11 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Eskidenmiş o kızların kalbine giden 5 yol hikayeleri şimdilerde tek yol var o da para :) Gerisi laf-ı güzaf kızlara sor bakalım soğan ekmekle kaç gün geçer ?

 2. Sen adam olmazsin ukturk :)

  4 numara disinda hic bir numara sökmez bana.

 3. Tecrübelerimle söylüyorum. 4 bile zor söküyor yani. iwfx'ten dinlemek lazım. Anlatsa roman olur romaaaan :D

 4. hadı ama o kadarda degıl...yazı super anlatımda olmus ama bence 4 numara altın kural dıgerlerı gorecelı :)

 5. heraslan dedi ki...

  süper özetlenmş bnce..kızların gönlünü kazanmak için napsak da onların prensi olamıyoruzz..ne istediklerini bi anlayabilsem ;)

 6. Cemo, onlara sormaya gerek yok ben cevap vereyim 1 gün bile geçmez :P

  Ella, hımmm deneyelim bakalım bitter çikolata hımm:P

  Haşmet, iwfx'e kitap çıkaralım gençler faydalansın :)

  Çilekli kız, evet çoook göreceli şeyler aslında :)

  heraslan, teşekkürler :)

 7. tebrikler ukturk, gün geçtikçe daha bi gerçeği yansıtmayan yazılar yazıyorsunuz :P

  4'e yorum bile yapmıyorum, kim istemez :D

  ama 2 de önemli. yani çikolata olarak değil de, sevdiğin herhangi bişey olarak. mesaa ben çikolata hastası değilim. ama bi ara rodeo ve jelibon hastasıydm. biri doğum günümde jelibomla rodeo almıştı, çok pis sevinmiştim. araba alsa bu kadar sevinmezdim, bence çok şirin bi davranış.

  gerçi o salak ayrıldıktan sonra yapmıştı bunu ama erkek beyni işte, o kadar basıyo:P

  (oh, erkeklere de laf attım yeaaaa! hıh.)

  diğer maddeler HİÇ DE BİLE.

 8. bu kadar şeyi tek bir kıza harcamam ben :D kalbi onun olsun dünya enim vazgeçtim ben teyyipin duble yolundan gidiyorum der... :D yolda bi ocakbaşı bulurum kendime

 9. klasik sanılar.. olmayan bu yollarla yolda kalırsınız denemeyin bence :D

 10. Adsız dedi ki...

  tek yol var; para. ama napolyon gibi soylersek 3 yol olur.

 11. Adsız dedi ki...

  durum maksada göre değişir... Maksat muhabbet diyosan yani istatistik mistatistik ok doğrudur 5 yol ama farklı şeylerde olabilir(çiçek, böcek vs..) Maksat bi kızı etkilemekse o kaşaralitesine göre değişir...:P ha sizin kız o alemden değilse bir sürü insan var canım genelleme yapmak olmaz...ama altın kural tabiki de 4 tür.Her yerde başarıyla iş yapar. Diğer yollar bence romantizminize kalmış dediğim gibi geliştirilebilir. Bana göre bir kadını 4. Kurala dahil olarak tabiki bakım, yakışıklılık, giyim, muhabbet, espri ve karizmatiklik gibi şahsi meziyetler ile en çok etkilersiniz. Gerisi göreceli yani romantizminize kalmış...:)


Leave a Reply