5.12.10

Bigidinlan! Blog | krematoryumdan bekleniyorsunuz!

Yazan: Ukturk | 5.12.10 | Kategori: , , |
Yazı: Bigidinlan! Blog | krematoryumdan bekleniyorsunuz!

Merhabalar. Her yazıya havaların soğuması, soğuması gerektiği, ha soğudu ha soğuyacak olması... temennisiyle giriyorum ama hala bir gelişme yok. Ama bu kez olmaya başladı sanırım bir şeyler. Kar olsun lütfen rica ediyorum. O avrupadaki köpek, kedi öldüren soğuk hava var ya onlardan gelsin, azıcıkta üşüyelim sonra yine ne zaman yaz gelecek ya diye isyan ederiz :P Havanın hal ve durumu hakkındaki bu samimi sohbetimizden sonra gelelim bugünkü konuğumuz olacak olan yüce insana. Ben çok sevdim, siz de sevin.


Blogun Adı: Bigidinlan

Bigidinlan! yeni bir blog. İlk yazısını 21 Ekim 2010 tarihinde akşam saat sekize üç kala yazmış. Ne zaman kış gelecek lan Kasım oldu bee söylenmeleri eşliğinde yazdığı rivayet ediliyor çeşitli kaynaklarca. Ne de iyi yapmış. Bu zamana kadar neredeydin kardeşim diyesi geliyor insanın. Okurken zevk aldım vallahi. Hem de yormuyor kafayı, bünyeyi. Madde madde yazıyor yazılarını. Twitter stayla diyebiliriz. Ama twitter'da değil de blogunda yazıyor bunları. Harbi blogger anlayacağınız yeni bir isim olmasına rağmen. (belki de eskidir) Blog aşkı var içinde. Hem eski bloggerların dediği gibi içinde blog aşkı olan adamdan korkmayacaksın yeğen, zarar gelmez ondan. :) Bloglara gönül verenler kıraathanesi olarak teşekkürlerimizi iletiyor yazarımız Vernonsullivan'a. Evet ismi "Vernonsullivan".

Ekip olarak sizler için Vernonsullivan'ın anlamı nedir diye günler süren bir araştırma yaptık. Sonraları öğrendik o kadar araştırmaya gerek yokmuş ekşi sözlükte yazıyormuş. :) Kendisinin bir sözlük yazarı olduğu konusunda şüphelerim var, bilmiyorum doğru mu :) Sözlük yazarlarından iyi blogcular çıkıyor. Mesela Rectoa. Ailecek bayılıyoruz. Hımm ne diyorduk evet Vernonsullivan tek bir kelime değil bi kere:P İkiye ayır onu ögelerine ayırır gibi oldu mu sana Vernon Sullivan. Ne kadar zekiyim öhömm:P Velhasıl kelam nickinin anlamı şu (iki nokta üst üste, alt alta) "Boris vian'in "mezarlariniza tukurecegim", "kizlar farkina varmiyor", "butun cirkinler oldurulecek" ve "derilerinizi yuzecegim" adli kitaplarini yazarken kullandigi takma isimmiş" Açıklayıcı oldu sanırım:P Yani gayet cool bir isim:P

Blogundaki ilk açıklaması şöyle olmuş. "Bu blog süresiz yayın olacak. Süreli ve sürekli yapabileceğimi sanmam. Sıkılıyorum". Düşüncelere sevk edecek cinsten bir açıklama. Yorumsuz olarak yayınlıyorum! Blogcumuzu daha yeni tanıdığımdan dolayı hakkında atıp tutamıyorum yeterli enformasyona sahip değilim:P Belki çok sinirlidir diye tırstım. Yapacağım uçuk kaçık zekaaa dolu esprilere ne diyon Laan sen ibiş!! diye girişmesi ihtimalini göz ardı edemedim. O yüzden hakkında dedikodu yapıp ileri geri konuşmayacağım. İleride belki yaparız. Blogleaks'de kirli çamaşırlarını açığa çıkarırız.:P

Bir öngörü oluşması için yazdığı yazılardan küçük alıntılar yapıp başımı alıp giderim buralardan. Artık eti sizi kemiği de sizin. Takip ederseniz etmezsiniz veya okursunuz okumazsınız sizin tercihiniz. Ama blogumuzun okuyucularının zevklerne çok güveniyorum ben kesin beğenecekler bu blogu:P


Romantik serseri diye bir laf var lan! Bir de gerçekten öyle davranmaya çalışan insanlar var. Rezalet!

Türk kadınlarına koca götlü deyip Shakira, Kim Kardashian ve Jennifer Lopez’in kalçalarına hasta olan erkekler var.

Üşüdüğü için pantolonun altına yün içlik giyen, herhangi bir sevişme durumunda çaktırmadan banyoda çıkartan arkadaşlarım var. Sırf bu nedenle deplasmanda sevişemiyorlar.

Bir arkadaşım saçlarımı boyatıcam, akıllı sarışın olucam dedi. Akıl kısmını nasıl halledecek hâlâ anlamış değilim.

Sütyenden çıkan pamuk, ne hayaller yıktın haberin yok.

Kop geeel! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 3 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. beğendim lan! lan dediğime bakmayın blog konseptine uygun olsun istedim. sütyenden çıkan pamuk hiç sorma arkadaşım hiç sorma dertlendim bak :))

  2. Bütün yazılarını okudum heralde.:D Bağlantı pek yok,saçmalıo görüntüsü var.:D Ama adam zeki belli.:D Bayıldım.

  3. Damat, aferin beğeneceksin tabii :)

    Tatsız Çilek, evet bağlantısız kurduğu cümleler genelde devamı değil ama güzel saylır ben sevdim sen de sevmişsin hatta bayılmışsın zaten :) İleride daha güzel olabilir bence.


Leave a Reply