21.11.10

Okan Bayülgen | antipatik orta dünya herifi

Yazan: Damat Ferit | 21.11.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Okan Bayülgen | antipatik orta dünya herifi

Selam. Bayram bitti, yarın pazartesi hiç neşe dolmuyor içim :) Pazar ertesi sendromu yok bayram sonrası yorgunluk bıdı bıdılarını yapmayacağım. Çünkü pazartesi sendromundan daha gıcık daha öööögg bir şeyden, bir adamdan bahsedeceğim. Sıkıldığım zaman bu herifi aklıma getiriyorum, şükür ediyorum falan. Böyle mutlu oluyorum. Dünyada daha kötü şeyler de var diye :)) Evet bebişler Okan Bayülgen denen orta dünya insanı blogumuza konuk olacak.

Arkadaş, kızlar-erkekler ve bilimum insan kılığındaki çoğu genç! bu herifi ayıla bayıla izliyor ya ben buna anlam veremiyorum. Evet zamanında ben de izliyordum, hatta haftasonu gece tv'de bu heriften başka kimse olmuyor, açıp izliyorsun. Arada güzel şeyler de yapıyor. Ama öyle ayıla bayıla izlemiyorum. Okaaaaaaaaaaaaan!! diye yırtınmıyorum hiç bir zaman. Marjinal takılan ama bir nane olmayan kendini nimetten sayan bir fasülye aslında bu herif. Çok çirkin bir adam olduğunu söylememe gerek yok sanırım! Konu o değil zaten ama demeden geçemedim, düşmanımın rüyasına girmesin :))


Entel takılan, böyle herkesi eleştiren bir yapıya bürünen ama gözü yediklerini eleştirebilen mesela gider medya arkasında rüyanız hayrolsun bir Yalçın Çakır tutturur gider. Eskiden de Esra Ceyhan'dan geçilmezdi. Çok önce geçtik biz onları yavrum Okan, hala yerinde saymaya devam. Okaaaaaaaaaaaan! Hay Okan diyen dilerini :)) Türkiye'deki entellik kavramı bunun gibi adamlara kalmış. Her şeyden bahsedip aslında bir şey bilmeyen bir entel kendisi. Entelliğini yerim senin, hepsi senin mi derler adama :))

Entele bak, anarşiste bak sen. Her türlü reklamda her türlü seslendirmede, zincir reklamlarında. Kapitalizmin en büyük müşterisi kendisi ama anarşist, marjinal ayaklarında. Hoho hoho hoho:)) Okaaaaaaaaaaaannn!! demeye devam, adam cebini doldursun bağırsın çağırsın küfür etsin, yüzüne tükürsün. Ayyy Okaaaaaaaaan ne güzel tükürüyorsun deyin sizde! Aşağılanmayı çok seviyor bu millet sanırsam genci le yaşlısıyla. Başbakan aşağılar yehoo yaşa başbakanım derler, çakma şovmeni aşağılar yaşasın kralım şovmenim derler. Bu topraklarda böyle yürüyor, hor gören kazanır :))

Programında da sürekli sağa sola saldırıyor. Bu olmamış, bu da ne böyle eahh havalarında, gel gör sen ne yapıyorsun gel daha iyisini yap daha komiğini yap. Boş. Uzay. Konuklarını önce aşağılar Ece Vahapoğlu'ydu sanırım. Sonra 2 ay sonra tekrar çağırıyor yapmadığı sevimlilik hihihihi kalmaz. Samimiyet humm evet samimiyet!

Bu orta dünya sakini adam, komedi filmlerini eleştirir ama kendisinin ne kadar antipatik ve komediden ne kadar uzak olduğundan bir haberdir. Bu orta dünya sakini, mankenler ve cicişlerle dalga geçer ama ana besin kaynağının onlar olduğundan farkında değildir. Bu orta dünya insanı adam, kendini entel sanıp kapitalizme karşı olduğunu söyler ama her türlü büyük marka reklamında sesiyle, vücuduyla kendini göstermekten çekinmez. Ahaha samimiyetini yiyeyim senin Okaaaaaaaaaaaan!! huhe:)

Dünkü programda da hak ettiği ayarı yemiş bu orta dünya insanı. Yine o saçma sapan sorularından birini İlker İnanoğlu'na yönlendirmiş kendileri. Huhehehehe. Ne oldu ne oldu Okan sesin soluğun kesilmiş diyorlar :)) İlker gibi adamalar hala var demek ki bu ülkede, ezilip büzülmeyin arkadaşım kimsenin önünde her şey için geçerli bu durum.

Okaaaaaaann!: Bugüne kadar yaptığın en salakça şey neydi?
İlker İnanoğlu: Bu programa katılmak...

Geçen Tolga Çevik'in harika programı Komedi Dükkanı'na laf atacak kadar aştı kendisi. Ünlü entel dantel orta dünya insanı Okan :)) Gül gül gül huhe:) Kıskanma kıskanma, sivilce yapar cık cık cıkk :))

Yaşlandın sen okaaaaaaan artık bırak bu işleri. Kimse eğlenmiyor senle artık, zamanın geçti bebişim. Ayrıca ne lan bu tavırlar. Kralmış :)) Bu orta dünya sakini tipler kendinden ezik ve kolay birini görünce saldırır umarsızca. Çünkü eziklere saldırırsan senin gibi eziklerde destekler eheuhehe diye. Ama kendinden güçlü birini görünce sessizleşir, içine kapanır. Çünkü o zaman yanına yandaş bulamayacağından korkar. O marjinallik var ya eheheyy sorsan bulamazsın. Bu adam da böyle. Hangi programında yaptı ki varsa yoksa cicişler, rüyacılar.. Artık gitsin, gençlerin önünü açsın. Fotoğraf falan çeksin, bir çocuk daha yapsın onun da ismini Ankara falan koysun. Başkent hem, darılırız vallahi koymazsan :))

Okaaaaaaaaaaaaan! :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 18 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. oldum olasi sevemedim bu adamadi, cok antipatik geliyor bana.. komik oldugunu da dusunmuyorum. onu bunu rencide edip reyting aliyor hepsi bu.

 2. oh be oh yani sonunda birisi çıkıp yazdı ya bunları ,benim içim rahatladı be
  karı milletini anlamıyorum,bi kıvanç tatlıtuğ bi okan bayülgendir gidiyorlar,ella'nın dediği gibide onu bunu kırıp komik olacağım derken -genelde- baba parası yemeye alışmış,onla bunla alay etmekten hoşlanan,boş kafalı saçma özel üniversite gençliğinden de reytingi alıyor

 3. Ella: Komik değil kesinlikle evet. Komik olarak piyasaya sunmuşlardı seneler önce bunu da. Yanındanı bırak uzağından bile geçmez :)) Komedi'den anlamayan kendini artık nerelerde görüyor bilmiyorum ama epey tavan yapmış :))

  Çizer: Boş insan reytingi alıyor gerçekten dediğin gibi. Eller havayadan başka bir şey bilmeyen, okumayan, etmeyen sadece ve sadece bu çakma kraldan beslenen gençlik ve ergenimsiler :)) Bir de karşısına alternatif koymuyorlar, koysalar onu izleyecek millet eminim zamanla. Ne yalan açıp izliyoruz, sıkıntıdan.

 4. Adsız dedi ki...

  En gicik oldugum insandir kendisi icimden gecenleri ne guzelde özetleyi vermissin elllerine saglik...yuzunu gördugum an kanal degistiriyorum programlarini izlemeyi hic dusunmedim sahi bu Adam komedyenmiydi,olsa olsa asagilama uzmani olur bundan ama bunu sevenlerde var kader utansin!

 5. Enk: Ben oturduğum yerde sinirleniyorum adamların suratlarına suratlarına söylüyor hala hihihi ediyorlar anlayamıyorum. Konuklarını kendisi galiba omurgasız canlılardan seçiyor, yoksa ağız burun girmesi lazım :)) Komedyen değil ama gerçek komedyenleri eleştiren entelimsi kendisi. Mesleği o :)

 6. Adsız dedi ki...

  O adamin programina gidenler ya kendini gösterp reytingten yararlamaya yada kenndini bile bile rezil etmeye gidiyor coguda asalak gibi duruyor karsidinda...sanki hepsini o besliyormus gibi bi hava var adam tukurse sukur duasina basliyorlar..
  Okaaaaaan ismimi kullan bebegim sayende fiyatim artiyor!

 7. 20 yaşındayım bi kere oturup programını izlediğimi hatırlamıyorum,facebook'ta ki videolarda falan ne gördüysem o yani... Sıkıyor,beni boğuyor...
  ( Ayrıca kendini fazla akıllı sanıp,aslında öyle olmayan insanlardan tiksinirim.)

 8. Adsız dedi ki...

  ne kadar itici bi yazı tarzı. uhehehehe
  ayrıca size ne adamın kızına koyduğu isimden? elalemin derdi ..

 9. Duyguseli: Ben izledim vallahi ben de 24 yaşındayım :) Ama he küfür ede ede izledim, ses yapsın diye tvyi açarım ben, gece iyi gidiyor vızıltısı aslında bir şeyler yaparken :))

  Adsız: Senin gibi adsız eziklerin kralı kendisi zaten. Özgüvenine kurban adsızlığına kurban senin :)) Sen de İzmir koy. İl çok :P

 10. bu yaşıma kadar (20) bir kez bile izleme isteğim olmadı sabahlara kadar süren programlarını. Olsa olsa 10 dakika dayanabilmişimdir bağırış çağırışlarına. Çok az uyuduğunu biliyorum, sürekli okuyormuş falan filan.. acaba diyorum fazla bilgiden, zekadan mı böyle :s

 11. Antipatik kelimesinin eş anlamlısı diyebiliriz o zaman bunun için. Hem de orta dünyadanmış, çok şeker :P

 12. bence bu yazı Okan'a çakayım nasıl olsa Okan'dan tiksinen binlerce insan yazısı olmuş, adsızın bahsettiği rahatsız olduğu üslup bu olsa gerek, ama o da elalemin derdi diyerek haklılığını kaybetmiş, bence düşüncelerinizde yanılıyorsunuz, Okan Bayülgen izlerken ciddiye alınması gereken biri bence, ben eleştirel yönüne, ilham veren yanına, bilgi birikimine güvendiğim bir insan, keyifle izliyorum...

 13. okandan prim yapmaya çalışmışsın sanki. okan bayülgen çok saygı duyduğum, oturup sabaha kadar izlediğim, örnek aldığım, hatta kıskandığım nadir insanlardan. keşke onun gibi bir kaç orta dünya insanları(!) olsa da sende bahsetsen..

 14. Tutku: Bir iki iyi iş yapıyor sonra saçma sapan şeyler. Eee yanlışlar doğruları götürüyor. Şanslısın izlemediğine hiç :)

  Ukturk: Evet, antipatik=Okaaaaaaaaaan :)) lolum lokum :D

  Alphan: Herkes sevmek mi zorunda bu adamı acaba ki? Peygamber mi bu adam. Kim? Ben sevmiyorum davranışlarını hareketlerini. Ondan ilham alacağımı düşünseydim, ciddiye alsaydım çok farklı bir yerde olurdum heralde kötü manada. İçi boş bana kalırsa.

  Paramecium: Evet bebişim prim yaptım süperim :) Neyini örnek aldınız acaba?? Küfür etmesini mi? Yoksa orta parmağını mı? Ukala tavırları mı yoksa? Apolitik, pasifize edilmiş, içine kapanık, asosyal insanların örnek aldığı bir insan kendisi zaten. Demek ki siz de öylesiniz. Herkes aynı değil tabi, ben böyleyim siz öylesiniz. Saygı duyarım.

 15. Mükemmeli, tam da bugunlerde bu konuyu düşünüyordum,hayatını karıstırdım gercekten aile paramparca.Aile hayatının önemini tekrardan hatırladım.

 16. Okandan hızını alamayıp, okan sevenlere de çakman, bütün sevenlere kötü değerler biçip, sırf buradan kendini alıp kendince yukarı koyman, seninle gerçek bir konuşma yapılamayacağını gösteriyor, zaten yazındaki bir çocuk daha yapsın adını da Ankara koysun bu yazının genel kalitesini gösteriyor, sana bu yolda başarılar diliyorum, şimdiden bu kadar yorum yaptırmayı başardığına göre doğru yoldasın

 17. Bebişi damadım. ne iyi etmişsin sen yahu...

 18. Gülsüm ailesi olmayanlar genelde şehirlerde ki çarpık kentleşme gibi oluyorlar. Bir orada bir burada. Hep mutsuz. İleride evlenip aile kursalar bile o eski yaşanmışlık olan ezikliklerin izleri daim oluyor ne yazık ki.

  Betül: Yaptım vallahi, gözümü kapadım yazdım :))


Leave a Reply