25.11.10

Burak Özçivit ile röportaj | Damat Ferit ile dolu dolu magazin-1

Yazan: Damat Ferit | 25.11.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Burak Özçivit ile röportaj | Damat Ferit ile dolu dolu magazin-1

Konnichiwa :) Blogmania magazin servisinin hazırlamış olduğu birbirinden şok şok flaş flaş dosyalarla, fotoğraflarla süslenmiş olan Damat Ferit ile dolu dolu magazin programına hoşgeldiniz. Evet bu ilk bölümümüz. Bu zamana kadar neredeydin, hep böyle bir magazin programı bekliyorduk derseniz eğer her şeye olduğu gibi ona da cevabım var. Elimizde şok dosya veya fotoğraf falan yoktu. Ondan olmadı. Yoksa ben istemez miyim :)) Elinizde bulunan sansasyonel gizli çekim videoları, fotoğrafları, ayyy çekmeyin biz sadece arkadaşız bıdı bıdılarını falan gönderin bize anacım :) İlk konuğumuz yoğun çekimlerine rağmen bizi kırmayan genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit namı diğer Çet. (hihihi) Kendisiyle özel hayatı ile ilgil çok güzel bir söyleşi yaptık. Özel hayatı ile bilinmeyenleri bana anlattı Çet !!!! Şok şok şok ilk Blogmania'da :))


- Merhaba sevgili Burak, davetimizi kabul ettiğin çok teşekkürler. Nasılsın inşallah?

+ Damatcım görüşemiyoruz yahu. (sarılamalar, yalandan ağlamalar) Sana konuk olmak bana büyük onur. Allah razı olsun kardeşim beni çağırdığın için. Kendimi doğru bir şekilde ifade edebilme imkanı verdiğin için minnetarım. Beni senden başkası anlayamaz!!! İyiyiz ya damat işte dizi mizi kızlar falan, güzel gidiyor. Kebab. Maaşa'da zam yaptırdım dizide. Cukka sağlamlaştı yani.

- Islatırız bir gün o zaman Çetcim değil mi? Pardon Çet dedim ama, biliyorum sadece sana iş arkadaşların Çet diyor. Darıldın mı gülüm bana hiç bakmıyor musun bu tarafa?

+ Islatırız kanka ayıp ettin ya. Dediğin şeye bak. Sen zamanında az ısmarlamadın bana. Hakkını ödeyemem. Şimdi ünlü olduk unutur muyuz hiç. Yokluk zamanlarını çok iyi bilirim ben. (gülüşmeler) Evet sadece bana iş arkadaşlarım Çet diyebilir ama sen yabancı değilsin sen de diyebilirsin, lafı olmaz lütfen :)

- Ismarlarım derken neyi kastettin Çetcim? Yokluk zamanları falan. Ne ısmarlıyorsun? Hani dürüm falan ısmarlayaksan sağol yeni yedim daha acılı. Açık konuşur musun lütfen. Ben var anlamamak seni.

+ Oğlum anlasana işte (sırıtmalar) (hahahihiler) doğu avrupa desem sana, slav ırkına olan sevdamızdan bahsetsem. Unuttun mu eskileri. Şimdi açık açık konuşamıyorum. Çoluk çocuk okuyor yeri geliyor buraları. Polonya, Estonya, Slovakya biz var sevmek onları doya doya.:P

- Ne münasebet canım. Senin zamanında yediğin naneleri neden benim üzerime atıyorsun şimdi. (Evet reji son dakika geçelim alttan. Çet'ten Polonya ve Estonya açılımı. Şok şok demeyi de unutmayalım.) Ben sevmezdim bir kere onları. Hani iskandinav deseydin belki yani.. Lütfen, düzeyli olalım (Evet hala geçmedi altyazı... evet geldi şimdi) Neyse, ünlü olduktan sonra neler değişti hayatında Çet?


+ Çok değişmişsin sen damat, magazin canavarı olmuşsun. Çok kırdın beni. (hüzünlü bakışlar) Ünlü olduktan sonra çok şey değişti damatcım hayatımda, hani sen bilirsin o çok eski hallerimden, fotoğraflarımdan pek eser kalmadı. Böyle değiştim. Eskiden kendi çevremizde yakışıklıydık şimdi tüm Türkiye'de. Eskileri hatırlamak istemiyorum hiç!

- Değişir tabi. Hayranların arttı. Portföyün genişledi arkadaşım. Çakal. Sen hatırlamak istemesen de, Damat Ferit ile dolu dolu magazin programı olarak sana eski günleri hatırlatmak istedik biz. Onun için arşivimden bir fotoğraf çıkardım. Bakalım sevecek misin. Evet verelim ekrana fotoğrafı. Bizi kaldırın sağdan sadece fotoğraf (altına çet stayla yazın)


+ Nereden buldunuz bu fotoğrafı. Fotoşop bu. Bu ben değilim. Aaa yanımdaki de Gökhan. Çok sarhoştum hatırlamıyorum. Hani söyleşi yapacaktık. Eski günleri hatrına geldim buraya. Komplo yaptınız bana. Ayıp ayıp damat bey. Bir dakika daha duramam burada.!!

- Dur dur lütfen gitme Çeeeet diye ergen kızlar gibi bağıracağımı zannediyorsan boşuna eski dostum Çet. Hemen de bey olduk.
*
Neyse sayın izleyiciler gördüğünüz gibi Çet'in apaçi staylaa fotoğrafı ile karşınızdayız. Demek ki genç kızların rüyalarını süsleyen Çet'in de bir zamanlar apaçi modasına takıldığını görebiliyoruz. Karizmayı çizdirdi yakışıklı oyuncu. Reklamlardan sonra yeniden birlikte olacağız. Biraz toparlanalım. Reklamlar!

(Reklam Arası) Evet arkadaşlar reklam dönüşü yayına girmeden Çet'in zor anları diye koyalım fotoğrafı gördüğü andaki haliyle birlikte. Sonra da ünlü oyuncu stüdyoyu terk etti!! Şok şok tarzından döndürelim. Duyan gelsin. (Reklam Arası)


Evet tekrar birlikteyiz. Konuğumuzun kaçması üzerine düzeyli programımızda sona ermiş oldu. Twitter mesajlarına da bakalım son olarak. Çok tweet geldi program boyunca. Burak'a olan aşkını ilan edenler fotoğraftan sonra sustu ama bakalım ilerleyen günler bize neler gösterecek :)) Bir dahaki Damat Ferit ile dolu dolu magazin programında buluşmak ümidiyle. Hoşçakalın.


Huhe :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. oooyy o nasıl bir fotodur hakikaten şok şok şok flash flash flash :)))

 2. Küfkedisi kendisi mecbur bıraktı beni. Röportaj sırasında çok artiz tavırlarda bulununca mecbur kaldım. Pişman mıyım? Hayır huhe:))

 3. Bir aralar kimler katılmadı ki o apaçi style'a? Sağımı dönsem aynı tür saç, solumu dönsem yine aynı. Beş yıl önce hep böyle olanlar, şimdi pişman olmuş olacaklar ki 3-5 numara saçlar ile geziyorlar :).

 4. Ahahah :D Güzel olmuş bu.:D Sen bu işi yapmalısın.:D

 5. Laliş: Ne güzel nickin varmış senin. Laliş :)) İnsan özünde apaçi olmasın işte sonra ne olursan ol. Demek ki altyapısı böyle, hayal kırıklığına uğradım gerçekteen :))

  Tatsız Çilek: Çok teklif var ama karar veremiyorum acaba hangisini kabul etsem diye. Şimdilik blogmania tv'de görev alıyorum huhe:)

 6. damat, buragın yanındaki tip de sen misin nan yoksa? yok o isen, bayıldım bebeyim. hemen görüşelim:P

 7. oha! fotoğrafa bak !

 8. Hepsi varoşlardan gelmiş şimdi TV starı olmuşlar:) Bu apaçi stylaa fotoğraf basına da yansır belki:)

 9. Kirliselpak: ben değilim o? Ben ondan daha yakışıklıyım bebeğim huhe:))

  Mrs. Baros: Yaa ne sandın :))

  Rahat Yazar: Varoşların Burak'ı, şimdi genç kızların Çet'i oldu diyorsun yani ben öyle anladım :))

 10. Teşekkür ederim :). Sen senin hayal kırıklığını bir şey mi sanıyorsun? Kaç tane hayranı göz yaşları içinde, bizi nasıl kandırır diye kapısına dayanmış durumda:). Tam da böyle bir aralar Makine'deki öfkeli kalablık gibi :))

 11. kesinlikle ibretlik bir paylasım :D

 12. Hahaha röportaj harika olmuş. Yılın röportajı. Fotoğrafa gelince de subhanallah diyorum :P Gözlerim kamaştı haha:P

 13. nannnn damat.. simdi buldum!!!! o çet'ın yanındaki tip var ya. selena'daki edebiyat öğretmeni olan dallama. yani hem çet hem yanındaki herif sinem kobal'ın kırıkları oluyooo:) kader işte:) O da apaçi'den dönmeymiş. vah vah vah.. tipinize sokim sizin yaaa

 14. Laliş: Çok üzülüyorum onlar için :))

  Timeout: Allaaaah! :)

  Ukturk: Harika olacak tabii, ben yazdım :)) Elimde daha olay yaratacak dökümanlar var hepsini açıklayacağım tek tek!!! :))

  Kirli Selpak: Biliyorum kızım ayak yaptım sana huhe :)) Gökhan Keser ismi sanırsam, tanışmadık ama hala:D


Leave a Reply