9.10.10

Sheldon Cooper - Bazinga ulan ! (remix)

Yazan: Damat Ferit | 9.10.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Sheldon Cooper - Bazinga ulan ! (remix)

Konnichiwa :) Artık geceler daha soğuk bebişler. Ayaklarım üşüyor burnum dondu diyenler mi dersin, erkek arkadaşına elim üşüdü deyince cebine soksana! cevabı alan bahtsız kızların feryadı mı dersin, çeşit çeşit. Artık daha çok duyabiliyoruz bu tip serzenmeleri. Kayıtsız kalmayalım bu çığlığa. Eli üşeyen kıza bir elde sen uzat, yoksa kutup ayılarına yem olacaklar. Dur de bu haksızlığa huhe:))

Bu soğuk günlerde içimiz ısıtan şeylerde mevcut, mesela diziler. Bir Fatmagül olsun bir Küççük Sırlar olsun falan içimiz ısıtan yerli yapımlardan :)) Yabancı yapımlardan ise The Big Bang Theory benim içimi ısıtanlardan arkadaş. Şu sıra 4.Sezon bölümleri dönüyor en son 3.bölümü izledik. :) Nasıl ısıtıyor nasıl ısıtıyor anlatamam bu dizi beni. Küççük Sırlar kadar olmasa da yani iyi yine:P Gülmek ısındırıyor insanı sanırım. Ben üşümüyorum hiç ama olsun herkes üşüyor ben de üşüyorum yaa off ya havası vermek istiyorum, dışlanmak istemiyorum :/


Big Bang'te herkesin sevgilisi, ailemizin doktoru, bize fiziği sevdiren insan (ona insan demek bile hakaret bence:D) Dr. Sheldon Cooper var. Bu çocuk ana rahminde kesin bir şeylere maruz kalmış bence :) Bir de Sheldon'un sloganı var bir tane. BAZINGA adına. Nedir ki bu Bazinga :)

Bazinga, böyle zırt erenköy gibi bir şey. Nasıl geçirdim lafı lan havası var bu sözcükte. Sheldon ile bütünleşmiş kelime. Ulu bir kelime :) İşte bu tüm cicişler olarak benimsediğimiz sözcük Bazinga ile ilgili bir video gördüm Youtube'da. Amerika kıtasına yayın yapan bir kanal diziyi tanımıtında bu Bazinga'yı remixlemiş. Olmuş mu sana bir şarkı. Huhe süper ama :) Beğendim hemen paylaşmak istedim siz bebişlerle ama youtube engelli herkes izleyemez diye önc eindirdim sonra engelli olmayan bir video sitsi buldum üye oldum ve upload ettim. Yaa ne kadar uğraştım:))(Çıkan reklamı sağ üstten kapat, bekleme yapma:D) Bence çok beğeneceksiniz. Ben bayıldım. İşte Bazinga!! :)BAZINGA ulan :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. haha yaşasın süper çok sevdimm zaten cnbc-e dizileri delisiyim ben.. yok sheldon kadar tatlısı, o kadar gıcık olmasına ragmen çok seviyorumm bazzZZZzingaa! XD

  2. Onu sevmeyen insan değil :)) Bazinga !

  3. ve benden tüm bazinga sevenler için geliyor, http://instantbazinga.com/
    iyi bazingalamalar efenim.

  4. Larien bebişim sana hediyem var o zaman madem öyle :)) http://instantsfun.es/swf/penny.swf huhe:)

  5. güzel dizi

  6. gelmiş geçmiş ne mükemmel dizi! gelmiş geçmiş en mükemmel karakter! hayatımda kimseye sheldon kadar gülmedim (histerik histerik gülüyorum şu an !) sarcasm?

  7. Sheldon üzerine bir karakter yok gibi. Histerik gülmeler, alaycı bakışlar... Sheldon izlerken her türlü ruh hali normal bence. Anlayabiliyorum :))


Leave a Reply