5.10.10

Sembolizasyon | Blog

Yazan: Ukturk | 5.10.10 | Kategori: , , |
Yazı: Sembolizasyon | Blog

Merhaba. Yayınımıza bir blog ile devam edelim :) Güzel yeni bir blog gördüm dün. İlk görüşte aşk bu olmalı saygı değer blog severler. Vuruldum resmen. Aşka inanmayan ben bloga girmemle birlikte aşka geldim. Allahın sopası yok tabi, al sana aşk işte. Okudukça içinde gezdikçe daha da aşık oldum. Bilmiyorum ne yapacağım. Ne olacak benim bu halim :P Tamam artık bitirdim yazıları yeter çık artık diyorum ama bu kez de temaya bakıp duruyorum. O ne güzel bir temadır falan ehe:P


Aslında önce temasına aşık oldum. İlk izlenim dedikleri bu olsa gerek. Böyle tertemiz, tırnaklara manikür yeni yapılmış, hafif doğal bir makyaj ve allahtan gelen bir güzelliği olan, güzel konuşan, pek bir sevimli bir kızımızı aklına getirin. Düşünün böyle birini vöyle bir kafede falan oturmuş tek başına kahvesini içiyor :P İşte o kız gibi bu blog. O kadar güzel. Pek sevdim :) Adını vermeyi unuttum.

Blogun Adı: Sembolizasyon

Blogcumuzun ilk blog deneyimi değil bu. Bu blogunu Ağustos 2010 da açmış kendileri. Ama daha önce yazmahevesi.blogspot.com diye bir blogu varmış kendisinin. Ben görmemiştim ya da hatırlamıyorum. Yani eskiden nasıl yazıyordu bilmiyorum. Bilenler varsa işte o hasret çektiğiniz blogger burada. Kucaklaşın. Blogda duygulu dakikalar... (kızım peçete getir)

Blog yeni olduğunda sağda bir anket açılmış durumda. Sormuş sevgili SmG. Pek çok seçenek var ben en sonuncuyu işaretlemeyi düşünüyorum. Rectoa'nın anketlerinde tecrübeliyim. En son şık çeldirici şık çok severim haha:P İşte o anket :)

"Arkaplan değişsin, yeni değişmiş, olsun bi daha değişsin, arada bir müzik paylaşımları olsun, blog sahibesi formspring, twitter falan bişeyler açsın, yazıların konuları değişsin ama nasıl olsun bilmiyorum, günlük gibi gündelik faaliyetlerden bahsedilsin yazılarda bazen, sürreal yazılar olsun, nasıl olursa olsun, bildiğin gibi yap işte!, tamamen ortadan kalksın bu blog, ulaşabileceğimiz bir mail adresi eklensin, hepsi, boş bırakabiliyor muyuz hocam?"

Bitti mi bitmedi. Biter mi hiç :) Bloglara girip böyle yazıları doyasıya eleştirmek mi istiyorsunuz. Ne diyorsun sen anten mi demek istiyorsunuz. İşte Sembolizasyon tam size göre. Çünkü blogcu kızımız demiş ki; "Eleştirin yahu, yazın yorumlara. Beğenmedim deyin, olmamış deyin, cık cık deyin" Cık cık cık :P Stres atabilirsiniz ohyes:P

İyi bloglar :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Hepsine katılıyorum bişi hariç Tanrı'nın Sopası var.

  2. Teşekkür ederim, sanırım ben de duygulandım şu an :,)

  3. İsmi de değişikmiş blogun sembolizasyon :) Sinyalizasyon gibi huhe:)) Doyasıya eleştirmek gerek arada madem izin var :)

  4. SmG iyidir, candır.


Leave a Reply