5.9.10

Nurettin Şenyuva Şarkıları | gülmekten ağlayacağım

Yazı: Nurettin Şenyuva Şarkıları | gülmekten ağlayacağım

Konnichi wa :) Bu ara pek bir eğlencem yok eski damat ferit kalmadı ah o günler huhe:) Ben de geçen de dediğim gibi televizyon dizileri izliyor çekirdek çitliyorum. Gözümde de gözlük var ne şeker :)) Bir de Şen Yuva diye bir dizi var. Çok seviyorum lan iyice sardım bu dizilere. Sabah programlarını bile izleyeceğim fırsat bulsam evde değilim ne yazık ki :)) Şen Yuva diyordum bu diziyi düşünün benim cool takılan kasıntı deli manyak bir kuzenim var ona bile izlettim yani izle dedim izlemiş. Bu ne yaa dese de güldüğünü hissedebiliyorum. Burada bir Nurettin var Nurettin Şenyuva. Adam bir şarkılar yapıyor aman allahıım şahaserler. Gülmekten gözümden yaşlar geliyor :) Alper Kul oynuyor Nurettin'i. Bu şahaser parçaları paylaşmazsam sizlerle gözlerim açık giderdi. Tam 4 tane birden. Upload ettim sizler için :) En güzelleri şarkılarının. Bu dizi bence soundtrack falan çıkarsın almayan Fatih Ürek olsun :))


Dokunmatik Tam Otomatik İnorganik Gelincik, Nurettin'in bomba şarkısı. En güzeli bana kalırsa :)) Çok hareketli çook huhe:)) İnorganik gelincik. Kimyasal bir şarkı.:)Endoplazmik Retikulum, bu şarkıda sevgili Nurettin dizide asıldığı salak kız Ünlem'e sesleniyor. çilini milini öptün mü? Çilini milini heryerini, tenini genini sevdim, tenini genini mitokondrini diye yavaştan duygusal bir giriş ve sonra hareket oh yeahhh :))Daha Ellemeden Ellerin Oldun, bu şarkı da son bölümde patladı. Bu kez Nurettin tek değil Avea reklamlarıyla gülmekten kıran Erdem Yener namı diğer "Fasulye" Hasip adıyla burada düet yapıyor. Random güleceğim müsadenizle asasdsafadaaf :))) Süper lan huhehe:))Sempatiğimsin, bu Nurettin'in ilk şarkılarından. Sempatiğimsin. Çok romantik çok hisli bir şarkı. Sözleri çok bomba :)) 1-3-5 gün, 1 hafta 10 gün aramazsın, aramazsın, kız sen sebebim olacaksın, sempatiğimsin, gitme, gitme, boşa gitme, gitme, gitme, beni terketme. :)))Güzel değil mi lan, beğendin :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ben de hayrani oldum nurettinin. iki gundur bloguma onun videolarini ekliyorum. biri ariza vermis sildim. benim favorim sempatigimsin ve daha ellemeden ellerin oldun :)

  iyidir ya dizi izlemek moral veriyor insana.

 2. bu arada videolarin mafi$ valla görunmuyor

 3. Ella: Çok güzel ama ya adam yardırıyor :)) daha ellemeden ellerin oldun çok iş yapar çok Erdem Yener' de eklenince işe :))

  Videoları bloggera yükledim ben izleyebiliyorum. Neden ki acaba :) Neyse kısmet artık :) O kadar da yükledim ya biraz bekle açılır:)) Youtube'a giremiyorsan açılmayabilir belki ama :)

 4. Adsız dedi ki...

  1-3-5 gün bi hafta 10 gün :D
  ahaha çok güzelmiş hakkaten :D

 5. Sempatiğimsin haha harika bayıldım :P Kaset çıkarsın Alper Kul keline kurban haha:P:p

 6. daha elletmeden ellerin oldunu duymamıştım ben...duydum yarıldım alkhaskhsdşh beğendim tabe hahe XD

 7. Rockunzel: güzel olmaz mı hiç huhe:))

  Ukturk: Menejeri yokmuş kelin bir el at çocuğa yardımcı ol da çıkarsın :) Sempatik sevgilim :D

  Modanarsist: İlk defa duydun demek ki o zaman kendine gelmen uzun sürmüştür iyi misin şimdi :))

 8. yerlerden topladım kendimi evet iyiyim X'D muhahah

 9. sempatiğimsin heepsini alır.

 10. Videolar açılmadı bende?bir sorun mu var?

 11. Larien: alayına gider ne diyorsun sen :))

  Ahmet: bloggera yükledim videoları izlenebiliyor. Ama sanırsam youtube'a giremeyen arkadaşlar izleyemiyor bunları. Sanıyorum :)

 12. endoplazmik retikulum favorum :D

 13. Bu diziyi bitiren bilmem ne kafalı Japon askeri kılıklı Atv'ye sevgilerimi yolluyorum buradan !! :)

 14. tekrar animsadim simdi haha. super diziydi


Leave a Reply