28.9.10

Dilara Gönder | damat ferit'e öpücük gönder #14

Yazan: Damat Ferit | 28.9.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Dilara Gönder | damat ferit'e öpücük gönder #14

Konnichiwa cicişler, ukturk beyin şehir dışında olmasından dolayı buralar boş kaldı çok. Daha da boş kalacak gibi. Ben de üzüldüm haliyle. Beni bilenler bilir çok duygusal bir çocuğumdur ben. Dayanamadı tabisiii bu saf ve yardım sever kalbim. Hemen yazmaya koyuldum harıl harıl. Uzun zamandır yazı yazılmayan bir konu başlığımız vardı bizim. Hatun Mania :) Yeehuu:)) Bir iki katkıda bulunmuştım ben de bu yazılara. Hatun Mania'nın bugünkü konuğu ise, şirin şey Ntvspor spikeri Dilara Gönder. Kendisiyle çok güzel bir söyleşi yaptık. Kahve falan içtik. Gelecek planları hakkında konuştuk. Bir de Dilaracık bana olan aşkını ilan etti. Damat Ferit diyorda başka bir şey demiyor. Canım benim :))


Bu güzel Dilaracık 17 Haziran 1983'de Almanya'nın Herrenberg kentinden dünyaya gelmiş. Nur topu gibi çocukmuş zaten. O zamandan böyle bir güzel olacağı belliymiş falan :) Allah onu bizim gibiler daha çok spor haberi izlesin diye yaratmış zaten. Canım benim yaa huhe:)

Dilara çok güzel bir çocukluk dönemi geçirdikten sonra İzmir Bornova Anadolu Lisesinden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Hem güzel hem zeki. Canım. Sonracığıma işte FBV'de Music Box programında sunuculuk yaptı şirin şirin. 2004 yılından 2007 yılına kadar burada çalıştı. O sırada da okulunu da bitirdi.


Sonra da Ligtv'de çalışmaya başladı. Dikkat çekti falan. Ama TRT1 de Formula 1 programında asıl yükselişini yaptı ve gönüllerimizi kazandı. Artık bizim biricik Dilaramızdı o :)) Schumi ile yaptığı röportaj ile gündeme oturdu. Şimdi de Nvspor'da işte. Her gün tv başına kilitliyor bizleri :)

Dilaracığımmmmm (mmmmmmm) bir ara saçları sarı falanmış. Çok hoşuma gitmedi o halleri. Kendisi de öyle diyor zaten. Damatcımm haklısın canım benim bence de böyle iyi dedi. En iyisini sen bilirsin dedi falan. Şimdiki Ntv'deki hali harika. Kısa saç. Kalp :)) Saç rengi de falan güzel. Beğendim. 10 points huhe:) Ayrıca Burcu Esmersoy denen kadından nefret eden biri olarak ben onu görmediğime artık çok seviniyorum. Iyyy sarı çiyan :))) Dilara cici cici, Burcu tuu kaka huhe:)))

Tribünlerde aynı şarkı, "Dilara Gönder Dilara Gönder "Damat Feriteee öpücük gönder. Lay lay lay Lay lay lay" huhe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. peeee ben buna 1000 basarım beee hoh! valla kıskanmadım! huh!

  2. Modanarsist bebişim kağıt kalem al eline yazmaya başla, telefon numaramı yazıyorum huhe:)))

  3. Başlık süper olmuş =))))

  4. Ben de kıskanmadım hıh =P

  5. Gülşah: başlık benim yaratıcı çoooook mikemmeel zekamın ürünü :)))

    Rebecca: Bir özlü sözümüz der ki, nazar etme ne olur çalış senin de olur :)) Sizler de güzelsinizdir eminim göremediğimden bir fikir belirtemiyorum huhe:)

  6. Burcu Esmersoy'un yanında kraliçe kalıyor o kadar sempatik güzel. Antipatik değil :)


Leave a Reply