20.8.10

Umut Çocukları Okulda | hadi sen de katıl

Yazan: Ukturk | 20.8.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Umut Çocukları Okulda | hadi sen de katıl

Merhaba. Bugün güzel bir yardım kampanyadan bahsetmek istiyorum. Bir milyon kalem'i biliyorsunuz, bilmiyorsanız da öğrenmiş oldunuz :) Evet 1 milyon kalem yardıma muhtaç, okullardaki öğrencilere yönelik çeşitli yardım kampanyaları organize eden bir blog. Çok güzel şeyler yapıyorlar. Daha önce de mesela Tokat'ta Adıyaman'da ve daha bir çok yerde çeşitli yardım çalışmaları yaptılar. Ben de geçte olsa özür de dileyerek:) bu kampanyalara destek vermeye karar verdim. Siz de verin, yayın bu kampanyayı diye de yazı yazıyorum.


Bu kez ki kampanya Yalova Çınarçık İlköğretim Okulundaki öğrenci kardeşlerimiz için yapılacak. Biliyorsunuz deprem bir çok çocuğu yetim, öksüz bıraktı. Bir çoğu hem maddi hem manevi yardıma ihtiyaç duyuyor depremin üzerinde bir çok zaman geçmesine rağmen.

1 Milyon kalem'de düşünmüş kalem, defter, silgi, kalem kutusu artık okul gereci olarak ne varsa yardımda bulunalım diye. Çokta güzel düşünmüşler. Ayrıca isteyen nakdi yardımda yapabiliyor okul aile birliğinin hesaplarına. Tercih sizin. Eğer yardım yapmayacaksanız bile bu haberi bu kampanyayı Facebook, Twitter aracıığıya yayılmasını sağlayarakta katkıda bulunabilirsinz. Ya da blogunuza yazı yazın. Veya veya blogunuza kapmanyanın bannerını yerleştirin. Sağda görüyorsunuz "Umut Çocukları Okulda". Kampanyanın ismi bu aynı zamanda. Yani seçenek çok vatandaş, bahane istemiyorum:P

Durum bundan ibaret. Hadi bakalım. Razaman ayındayız deprem çiçekleri Yalova Çınarcık İlköğretim Okulundaki kardeşlerimize bir şekilde yardımda bulunmak size cennet kapılarını ardına kadar açacaktır. Ya açmazsa demeyin ben konuştum yukardakiyle tamam ayarlarız dedi haha:P Töbe töbe çarpılcam:P Öhömm hesap numarası ve yardımlarınız için adresler ise şöyle:

Çınarcık İlköğretim Okulu
Halit Kılıç (Okul Müdür Yardımcısı)
Hasan Baba Yolu - Çınarcık - Yalova

Nakdi yardımlar için:
Yalova / Çınarcık Ziraat Bankası
Çınarcık ilköğretim okulu
Okul aile birliği hesabı
560-9858-5002


Ayrıca gönderilerinizi takip edebilmeleri için, birmilyonkalem@gmail.com adresine e-posta ile bilgi vereceksiniz. Gönderilerinizin üzerine "Birmilyonkalem Umut Çiçekleri Okulda" kampanyası notunu eklemeyi de unutmuyoruz :)

Daha fazla bilgi içinde 1Milyon Kalem'deki ilgili yazıyı ziyaret ediniz. Teşekkürler şimdiden :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 5 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. çok teşekkürler desteğin için sevgiler :)))

  2. Desteğiniz için teşekkürler :)

  3. Çok güzel hareket :) Yayılsın yayılsın yaaay :)

  4. beenmaya, Ness güzel kampanyalarınız için ben de teşekkür ederim :)

    damat, yay o zaman :P

  5. Teşekkür ederimm kocaman Kaan.


Leave a Reply