30.8.10

Hah bi sen eksiktin. | Blog Tanıtımı

Yazan: Simsponge | 30.8.10 | Kategori: |
Yazı: Hah bi sen eksiktin. | Blog Tanıtımı


Bir günde 3 yazı. Abardım biliyorum ama, yarın 1 haftalığına gidiyorum ve bloglardan uzak kalacağım. Ondan yani, sebebi koparılan çiçeklergksafsads.

Şimdi size tanıtacağım blogun benim için ço közel bir anlamı var. Hah bi sen eksiktin, bir anlamda benim blog yazmaya şeyolduğum blogdur. Yani yazarı La Shadow, kendisini çok severim, bana sürekli "Blog yazsana olm, blog yazsana" telkinlerinde bulunup, bugünlere gelmemi sağlamıştır. Buradan ona bir kere daha teşekkür etmek isterim.

Gelelim bloga. La Shadow, kendini yaratıcı bir cümle ile biz okuyucularına tanıtmış: "Normal kız, saçı felan var."

Bu cümleden de anlayabileceğiniz gibi La Shadow, blogda Temmuz 2009'dan beri içinden gelenleri, başından geçenleri, aklına takılanları falan kendi dilinde, eğlenceli üslubuyla anlatıyor. Bu cümleden onu nasıl anlayabildiğinize şaşırdım gerçekten. Lafların arasına gizlenmiş tespitlere gülerken yaratıcı küfürlerine de kendinizi kaptırmanız an meselesi. Diye düşünüyorum.

La Shadow'un ilginç özelliklerinden birisi de zencileri sevmesi. Evet, o anlamda düşündüğünüzü biliyorum ama, ona kızıyor. Eğer "Zencileri pipisi büyük diye seviyorsun değil mi!!!?!?!?!?" diye sorarsanız ağzınıza sıçar. Demedi demeyin.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. muhaha sevdim yazıyıda kendini tanıtım şekli klasik herkez geyik yaptı artık o cümleyi.. şey dicem ben tık'ı çok uca koymujun bulamadım...XD

  2. evet onu biraz büyüteyim doğrudur :D

  3. Seni blog yazmaya iten mübarek insan demek bu kızımız:P O zaman iyi insan sevmek gerek :P

  4. Öyledir, sevilsin, popi yapılsın :Pp

  5. yazı ve yorumlar için çok çok teşekkür ederim =)
    fakat bir sorun var. blogumun izleme gadget'ı düzgün çalışmıyor ve izleme butonuna tıklanınca hata veriyor. bi kaç kişi daha aynı şeyi söyledi. ve şu an bu blogda da tıkladım aynı hatayı verdi. ya google bir ibnelik yapıyor, ya da bizim tarayıcılarda bi problem var. yani blogumu izlemek isteyenler zahmet edip sık kullanılanlara eklerlerse çok mesut oluciyim.
    teşekkürler tekrardan.

  6. Explorer den çalışıyor la shadow:D ama tabi arada 3 -5 hata veriyor


Leave a Reply