26.8.10

Avea'lı olmayanlara iyi davranın reklamları | huhe lan

Yazan: Damat Ferit | 26.8.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Avea'lı olmayanlara iyi davranın reklamları | huhe lan

Konnichi wa cicişler :) Beşiktaş'ımın 4-0 lık zaferini izledim keyiflendim vee bu keyfi daha da artırmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Akşam iftardan sonra bir nane yapmadığımdan mütevellit televizyon falan izliyorum (ne kadar ezik bir şey di mi lan televizyon izlemek diyenler ne yapıyorlar acaba düşünüyorum aklıma gelmişken söyleyeyim dedim :D) nargile seanslarımdan sonra huhe:) İşte bu seanslarda bir reklam serisi var lan diyorum at şu Turkcell hattı al Avea hattını o kadar güzel o kadar komik. Reklamları iple çekiyorum 3 yaşında çocuk gibi :) Böyle de küçük şeylerle mutlu olan bir insanım ben görüyorsunuz bebişler :))


Avea reklamlarından bahsediyorum anladınız sanırım. Beğenmeyen insan değil o kadar net :P Hem ben gıcık ve çok beğenmeyen biriyim, her şeye bir kulp bulabiliyorum ve agresif bir bünye oldum bu aralar, kim bulaştırdı bana bu hastalığı lan çok sevimli bir çocuktum ben :)) Niysee :)
Avealı olmayanlara iyi davranın reklamları. Kimler akıl ettiyse gelsin harçlık vereceğim kız arkadaşıyla falan gazoz içsin diye:)) Özellikle son davulcu reklamını izledim huhe koptum :)) Ondan önceki bir de halı saha maçı fasulye olayı var aslında o daha bomba huhe:)) Çok ezik bir durum anlatamam halı saha maçlarında bu. Fasulye:)) Bunun diğer şekli de arkadaşlarla yapılan maçlardan küçükken biz en kötü oynayan kaleye geçerdi, o da bir fasulye mesela :)) Sosyal medyadaki kızların büyük bir çoğunluğu da fasulye mesela. Fasulye bu boru değil :))

Kısacası bebişler çok güzel reklam. Sezarın hakkını sezara vermek gerek:) İzleyin diye bol bol reklamları da buldum Vimeo'dan. Yükleyen arkadaşın ellerine sağlık. Aslan kaplan :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 20 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Aynen bende bayılıyorum bu Erdem Yener normalde şarkıcı ama bence direkt oyuncu olması lazım çünkü benim hayatım boyunca en sevdiğim en iyi rol yaptığını düşündüğüm reklamın baş süper oyuncusu!
  bakınız:
  http://www.youtube.com/watch?v=rfeRHydAxVc

 2. Anaamm şarkıcı mıymış bu çocuk. Bence de oyuncu olsun hatta böyle fasulye olsun çok güzel oynuyor huhe:)) Bu paylaştığın reklam da süperdi yaa huhehe:))

 3. Süper ne demek muhteşem adamın mimikleri süper :) oyuncu olsun şiddetle destekliyoruz! :)

 4. Yaratıcılık kıtlığı var bu sıra reklam söktöründe, berbat reklamlar ve hatta berbat ötesi program akışları yapmak için o kadar süre okuyup o kadar para harcıyorlar ya yazık valla sermayeye..

  gerçi o sermaye gitceği yeri biliyordur :DDD
  İpini çözünce sahibine döner misali: ))

  Bu arada en büyüükk beşiktaşımmm, özlemiştik galibiyeti iyi oldu aferin çocuklar..

 5. ne kdr ilginç ki aynı postu yapmışız seni twitte takibe almıştım..sen bir gün sonra tıpkısının aynı resimli fln post yayınla NE İGİNÇ Bİ TESADÜFFFFF!!!

 6. Burcu çok kötü reklamlar var gerçekten. Hangi ellerden çıkıyor bu işler bir de bunu kabul eden markalar var bu kötü reklamları :) Ama bu Avea'nın reklamları güzel olmuş :)) Sen de beşiktaşlısın akıllı insanın hali başka :)) Beşiktaşım oleyyy :))

  Ayshenur bebişim seni tanımıyorum. Ama özür dilili(lilili)yorum senden aynı reklamı paylaştığım için, müsadenle ağlayıp geleceğim bebişim :((

 7. fasulyenin suratı mimikleri harika ya, o ezikliği hissedebiliyorsunuz:)) eğlenceli reklam.

 8. Ben zaten Avea'lıyım kinayesi ayrı bir kopma noktası.:)

 9. Aslında Bi yüklenme var.evet :)

  Erdem Yener...
  Bu adamın oynadığı reklama kimse dil uzatamıyor farkında mısınız?

  birgün yine böyle maç ediyoruz. baktım böyle uzaktan esmer kavruk bir adam gelmiş bizi izliyor. ondan sonra maç bitti geldi kendini tanıştırdı. kim?
  -kim?
  +pele

  Artık o bir efsane..
  kaç kez izlersem izleyeyim.Bıkmam ki ben :)

  +sana şöyle söyleyeyim, sezonda en az beşyüz golüm vardı garanti.
  -beşyüz!
  +bilemedin dörtyüz

  diyerek çıkıp gideyim ben.

 10. Eğlenceli reklamlarımız yok değil cnm, bu reklamı bende seviyorum tv açtığımda rastlaşısak tesadüfü, selamlaşırız.
  yurdum insanı fazladan ekleme yapmaya gerek yok bizi bizden iyi anlamaz kimse:D

  Ama sevimli bir reklam..sevdim ben şahsen..

  4-0 :D delikanlı tarfatarrr renkli takım tutmasss...:))

 11. Bu yorum yazar tarafından silindi.

 12. Adsız dedi ki...

  ben turkcellden aveaya numaramı taşıttım sırf bu reklam için :D

 13. Güzel reklamın cazibesine asla dayanamam, beni yoldan çıkarır. Bu reklam serisi de böyle bir şey. Geçen sene de vodafone'un reklamını çok sevmiştim. Bu arada ben de çok beğendiğim 3 reklamı (aslında çok var ama şu anda size gösterebileceğim bunlar) paylaşayım:

  Leopar Gezdiren Kızı Farkettiniz mi ?

  vodafone'un Son Reklam Atakları (HaberTurk reklamı da burada)

 14. Judy: Fasulye forever :))

  Didem: Ne demek ben zaten avealıyım ne demek istiyorsun huhe:))

  Kısaca Fd: Huhe:))) Burası bomba harbiden, birgün yine böyle maç ediyoruz. baktım böyle uzaktan esmer kavruk bir adam gelmiş bizi izliyor. ondan sonra maç bitti geldi kendini tanıştırdı. kim?
  -kim?
  +pele :)))

  Burcu: BeşiktaAŞK :)

 15. Ayshenur, çok şekersin tanışalım mı ? :)) Büyük aşklar tartışma ile başlarmış hem.

  Rockunzel: Reklam dediğin böyle olur işte, direkt müşteri olarak geri dönüyor :))

  Mafimax, evet vodafone çoşturmuştu bir ara da paylaşımlar için çok thanks :)) Turkcell'de Şahan kazmasıyla reklam yapa dursun direkt zap yapıyorum :))

 16. Çok komikmiş gerçekten. Oha yani nan:P:p Bence he rşey oyuncudan kaynaklanıyor. Adam karakteri benimsemiş Fasulyelik ruhunda var haha:P Kısaca Fd'nin yazdığı reklam da çok bombaydı. Böyle adamlar çoğalsın sahip çıkalım:P

 17. Ben ilk Reklama Koptum ya :D 3 adam var 1 şişman, 1 kısa ve zayıf, 1 tane de tam futbolluk adam, birden o iyi vücutluya Fasulye deyince koptum :D

 18. Enes: huhe:) Tipe göre fasulye devri kapandı artık :))

 19. Adsız dedi ki...

  harika :)

 20. şimdi bu patlak gözlü adamla ilgili blogumda bir yazı yazacağım. yavuzrencberler.blogspot.com


Leave a Reply