30.8.10

AÇILIN ERGEN GELDİ. meleba.

Yazan: Simsponge | 30.8.10 | Kategori: , |
Yazı: AÇILIN ERGEN GELDİ. meleba.

Resimde, Sıpanç'ı "Piç Güveysinden Hallice" adlı kitaba ilk kavuştuğu anı görüyorsunuz. Kulaklıklarımı ve çantamı seviyorum, Adidas'ta çalışmıyorum.


Bu bir merhaba yazısıdır.

Merhaba, ben Simsponge, Simsıpanç diye okunur. Hayır bilmeyenler direk Simsponge okuyor diye söylüyorum. Siz bana kısaca Sim, Sıpanç veya Simsıçan diyebilirsiniz.

Ben ergenim. 17 yaşındayım. (Burda "liseli detected euheuehu" diyen inciciler varsa bırakır giderim yazıyı, söyleyeyim.) Şişkoyum. Küfür etmeyi çok fazla sevmem, narin ve naif yazış tarzım yüzünden kız zannedildiğim çok olmuştur.

DEĞİLİM.

Böyle. Kaan'ın uzun ısrarları, "Sıpanç, lütfen bloga gel, LÜTFEĞEĞEĞEĞĞEN, zaten kimse yazmıyor, gel de güzel yazılarınla blogumuzu şenlendir" sözleriyle etkilendiğim düşünülmesin. Tamamen kendi kararlarımla buraya geldim.

Yalan söyledim.

Kaan'a olan uzun ısrarlarım, "Beni Blogmaniaya alsana, Kaan abi beni de aranıza alın, ben ergenim, popim de yok, popüler olmak istiyorum ağabey, nütfen" gibi yakarışlarım sonucunda transferi dün gece gerçekleştirdik. Damat'tan sonra bloga gelen ilk erkek transfer olmanın da haklı gururunu yaşamıyorum değil.

Adidas severim, kahve ve buzlu çay hastasıyım, abur cubur çok severim. Zaman zaman burda blog tanıtıcam falan, bazen de böyle küçük yazılar yazarım. Diye düşünüyorum.

Ayrıca Homer Simpson hastasıyım, bloguma şeyettiyseniz anlamışsınızdır galiba.

Yorum fetişistiyim, yazıların altında bir adet yorum görürsem mest olurum, minik odamın içinde Waka Waka dansı yapmaya başlarım birden. Shakira severim.

Böyle. Bakalım hayat bize neler gösterecek.

Reklamımı yapıp öyle gitmek gibi bir amacım var, buyrun.

Blog, fotoblog, tivitırfeysbukformspring, friendfeed. Sonuncusunu pek kullanmıyorum, genelde tivitlerim oraya düşüyor.

Akşam benim için çok önemli olan bir blogu tanıtmak gibi ulvi bir amacım var. Ulvi.

Off çok tırt bir yazı oldu bu. Ben gidiyorum.

Öf böyle popili bloga yazınca heyecanlanıyor insan yeminle.

Tamam durdurun kaydı.

edit akbayram: Böyle kutsal bir günde merhaba dedim, tam başta diyecektim ki heyecanlanıp unutmuşum gençler. ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. öptüm.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 12 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Kolların çok güzelmiş buradan yakışıklı bir kardeşimiz olduğunu anlayabiliyorum. Zaten BlogMania'da erkek demek yakışıklı demek haha:P:p Hoşgeldin ERgEN insan:P

 2. Hoşbulduuuk, belki tipim düzelir burda sizinle yazdıkça :Pp
  Kollarım güzeldir. Ama pazum yok mesela.
  Neyse. Öyle yani.
  Bir kere daha hoşbulduk o zaman!!!11111111!!!!!!11bir!!1
  gşlsakdlsşafd.

 3. Kollar kalbin aynasıdır derler. Çok güzel kalbin var senin allahım bağışlasın:P:p Böyle kadın ruhundan anlayan, hisli bir genç olduğunu okuduğun kitaptan da anlamak mümkün. Buradan ilgililere duyurulur. Kimse kapmadan siz kapın kızlar :P:p

 4. gşslafdsalşfşlksdşalfdsasafd GAZA GELDİM.
  kendine güvenen bayanları bekliyorum GLŞSKADFADSFDSAFD

 5. Hoşgeldin sıpanç (:
  Böyle eğlenceli bloggerlara bayılıyorum ((: Kendim eğlenceli olmadığımdan olsa gerek :P

 6. ahahah şişkoyuz'da yazıyorsan eğlenceli değilim diyemezsin yalnız :D
  hoşbulduk :)

 7. umarim ilerleyen gunlerde waka waka dansi yaparkenki fotograflari da goruruz :D merak ettim o nedir diye :)
  hosgelmissin...

 8. vayy bir delikanlı gelmiş. Liseli beyler ama huhe:))) Hoşgeldin sipanç böyle mi deniyordu :)) Hoşgeldin hediyesi olarak ukturk abin seni doğu blokuna mensup ablaları ziyarete götürecekmiş diye duydum ben doğru mu? Ne kadar şanslı adamsın lan bak yıllardır beni götürmedi sana kısmetmiş. Artık gördüklerini de anlatırsın blogda huhe:)))

 9. @A-H hoşbulduk. Adım adım waka waka dansı dersleri vericem burda işflsaişfsiaşldlşisafd :D bu arada dansa youtube'da 'shakira waka waka' yazarak ulaşabilirsin.

  @Damat Ferit LİSELİ DETECTED maalesef. Bu blogda kısmetim açılacak inşallah diyelim :Pp

 10. bakarim bir ara :) bu arada yorumum niye yarim yamalak cikmis benim anlayamadim :/

 11. ooleeey bloga erkek geldiiii!!!!! :D hoşgeldin simsıpanç, gelir gelmez edit akbayram diyip güldürdün beni Allah da seni güldürsün. bi de burda kendine çok dikkat et. damat ferit var bizim bi, yenileri hiç sevmez ben geleli seneyi geçti hala uğraşır. çok güvenme ona ayağını kaydırmak isteyecektir :Pp

  haydin bol yazılar:)

 12. glşsadklşsaf hoşbulduk, valla damat ferit dışardan iyi gözüküyo, ama bilemem artık :Pp dikkat edicem :D


Leave a Reply