14.6.10

İçimdeki Şeytan | melek gibi blog

Yazan: Damat Ferit | 14.6.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: İçimdeki Şeytan | melek gibi blog

Konnichi wa çok saygı değer blogcular. Bugün bu yazıyı Vuvuzela nağmeleri eşliğinde dans ederek yazıyorum. Öyle bir çoşturuyor ki bir nağmeler bir nağmeler çok melodik! :) Evet hem dans ediyorum hem yazıyorum. Süpersonik bir insanım ben. Kendin gibi sıradan mı sandın amuda bile kalkabiliyorum yaa:) Vuvuzela güzel bir şey bence değineceğim ona da:P Neyse efendim daha fazla mükemmel bir insan olduğumdan bahsetmeyeceğim hissediyorum moraliniz falan bozuldu zor tabi anlayabiliyorum sizleri huhe:)) Çok güzel bir blog buldum harika lan bayılacaksın :) Oku önce ama sonra bayıl :)


Blogun İsmi: İçimdeki Şeytan

İsmi şeytan olduğuna bakmayın. Yok, aslında biraz haklılık payı var. Çünkü bir kızımız yazıyor. Anonim bir söz der ki her kadın biraz şeytandır.:) Ama bence melek canım, çiçektir her kadın:)) İçimdeki şeytan demekle dışarında melek gibiyim ama bir de içimi sor bildiğin şeytan dese bile siz inanmayın çok iyi bir kıza benziyor yazılarından anlaşılabiliyor. İnsan sarrafıyım ben hemen anlarım :) Bak mesela sen de çok iyisin kim mi sen sen okuyan :))

Blogta ne mi yazıyor. Hafif kişisel bir blog hem de değil. Genel kitle yani. Eğlenceli yazıyor benim kadar olmasa da huhe:)) Yok lan yok çok güzel benim gibi saçmalamıyor, güzel cümleler kuruyor. Hem dikkat ettim yazılara satır başı yapıyor. Saygı duydum. Aaa dedim RESPECT! diye eğildim hemen :)) Japon selamı verdim oss dedim. :)

Ama blogun yazarı bana bir yerden tanıdık geliyor. Yazılarından anladım yine. Böyle eskiden yazıyormuşta biliniyormuş gitmiş başka bir blog açmış gibisinden :) Belki de bana öyle geldi:) O gözle bakın bloga belki çıkr bir yerlerden:))

Çok güzel tespitler de yapıyor, gezmeyi seviyor. Güzelsen sürtüksün bebeyim diyebilen bir blog yazarı karşınızdaki. Hafife almayın. Ben onu geliştirdim bak ne oldu. Güzelsen sürtük, yakışıklıysan piçsin bebeyimm veya güzelsen sürtük yakışıklıysan gaysin bebişim :))) Aha lan süper oldu yazı yazılır bunu üstüne. Unutulsun yazayım dur :))

Anlayacağınız size bir şeyler katabilecek vecize söz manasında. Bu sözlerle facebook statusunuzu güncelleyip ergen havası atabilirsiniz :) Hesabı olmayanlar Twitter'a yazsın. O da yoksa niye yaşıyorsun lan :)) Mizahi, akıllı insanların blogu "İçimdeki Şaytan". Ben de akıllı bir insan olduumdan hemen takibe aldım kendilerini. Çok memnunum şu an. 3 yıl garantisi de varmış. Kafam rahat yani :))

Bu güzel blogu kaçırmayın derim. Hem yeni taptaze çıtır bir blog :)) Şimdi ben Vuvuzela dinlemeye gidiyorum maç var, öptüm hepinizi blogcu kesimi :) Öpmemi istemeyenler lütfen belirtsin, dışarıda kalanlar var onları alalım. Evet yoğun talep var huhe:))

Byess bebişler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 15 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. güzelmiş sevdim ben de. Özellikle o söz çok hoşuma gitti, çalmak istiyorum şuursuzca:P:p

 2. Pisliksin ve sen bunu hep yapıyorsunnn (: Efendim fii tarihinde şu tepedeki gibim bişey başımdan geçmişti sanki. Çok duygulandırıyorsun lan beni. Hani bilmesen piçoş bişey olmadığını gel göğsüme yaslan ağlayak beraber dicem. Demedim :))

 3. ukturk: çal yavrum hadi izin verdim :))

  peri: dedin dedin ben duydum herkes duymuş, beraber ağlayalım :))) Ama çok güzel blog benim suçum yok sen suçlusun :)

 4. Yok yani durdur yere kendimi borçlu hissettiriyorsun :P Seni izlanda'ya götüreyim mi :)

 5. Yıllardır içimde bir uhte biliyor musun. Önce battı bu adamlar krizde şimdi de yanardağ patladı ne bahstsızım omuzunda ağlamaya ihtiyacım var ancak açılırım :((

 6. çıtır blogun cıtır yazarı süpersin bebek...

 7. Yazzzz geldi yapacak birsürü bişi var, vize temmuz sonu bitecek o zamana kadar ver kararını. Bideeee çıkart şu şapkayı da millet yahuşukluluğunu görsün beeee damat. Ahhh sennn :)

 8. Haziran sonu İtalya'ya gidiyoruz biz kuzen ve babamla birlikte YİNE :) Fransa'da mısın sen neredesin :) Şapkayı blogta çıkartıyorum, bir de msnde :P

 9. Beni niçün eklemiyorssun şapkasız msn ye:( Bide sevimlilik yapmıyor musun :( Madem yokum yapma :P

 10. harbiden yoksun sen çok ayıp :) nirvanada (et) msn.com . Blogda kocaman yazmıştım herkes ekliyordu. Sen görmemişsin demek ki :) Akşam görüşelim bebişim :)

 11. :) Akşam hayal kahvesindeyim (hava atayım). Sen gel görüşelim ama gemicikle gel :P

 12. Bu gece olmaz başım ağrıyor huhe:))) Hafta sonu görüşelim bebek o zaman. Msn de ol gelince kıraathaneden :))

 13. Allah tamammına erdirsin gençler haha:P:p


Leave a Reply