2.6.10

CcC Nihat Doğan Reis CcC | dondurma reklamı

Yazan: Damat Ferit | 2.6.10 | Kategori: , , , |
Yazı: CcC Nihat Doğan Reis CcC | dondurma reklamı

Merhaba ben Damat Ferit. Hangi Ferit? Bizim Ferit ya tanımadın mı hani şu akıllı, uslu, azucuk yahuşuklu sonra efendi, harika insan olan. Şimdi hatırladın sanki :) Bugün size evden sesleniyorum. Daha öncelerde de evden sesleniyordum ama hiç dile getirmemiştim bu gerçeği hep Kanyon Starbucks'tan seslenir gibi yaptım. Çok eziğim lan ben:( Size daha fazla yalan söyleyemezdim evden yazıyorum ben. Beklerim. Çay falan da var içeriz.

Konu ne diyeceksin yeter lan çok konuştun dediğini duyuyorum kulaklarımın çınlaması artmakta. Konumuz kim olacak Nihat Doğan canım. Ülkemizin yetiştirdiği ender ulu, yüce (anlatım bozukluğu sınavlarda çıkar:P) insan geçen günlerde dondurma reklamında oynamış, ondan bahsedeceğim:)


Son günlerde değerli televizyonlarımızda dönüp duruyor reklam Bolulu Hasan Usta'nın Dosido adında yeni bir dondurma ürünü için çekilen reklamda oynadı yüce şahsiyet feylozof Nihat Doğan. Daha önce bana teklif etmişlerdi Damatcım gel sen oyna diye benden önce Brad Pitt'e teklif etmişler ya öyle işte. Ben kabul etmedim bizim Nihat'a vermişler ihaleyi. Neyse Nihat Doğan'da dondurma reklamında kendisine yakışır! bir biçimde oynamış. :)Reklam filmini eleştirenler var. Niye eleştiriyorsunuz arkadaş. Bence gayet yerinde bir reklam. Düşün bakalım ey eleştiren insan eğer bu reklamda yüce insan Nihat Doğan oynamasaydı Bolulu Hasan Usta'nın yaptığı 30 saniyelik reklam kimin umrundan olurdu, görmezdim bile lan ben o kendini nimetten sana ucuz reklamcıların yaptığı elit reklamları:) O yüzen çok yerinde bir reklam daha piyasaya yeni çıkmış bir ürün ve marka için.

Hem komik lan reklam.:) Gül gül eğlen dalga geç falan. Reklam markayı tanıtmak amaçlıydı amacına ulaştı bence:) Nihat Doğan'ı küçümsemeyin lan, bloga yazar yapalım onu çok iyi fikir ama huhehe:)) Ama reklamın amacına ulaşması Nihat Doğan'ın saf komik, akıllara zarar biri olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz. Reklam da ona göre düzenlenmiş zaten huhe:)

Kırmızı bir façalı şahin 2-3 motorize kız ve bir apaçi. Ooo tadından yenmez:)) Nihat Doğan'da süsü reklamın:) Ve Nihat Doğan'dan özlü sözler.:) Piyasa'da çok var biliyorsunuz apaçi arkadaşlardan ve motorize ekiplerden. Motorizeler gittikçe artıyor ama :)) Güzel güzel reklam otur izle haha hihi huhe hehe diye gül artık san kalmış nasıl güleceğin:) Haha tipe bak gibi mesela:P

Akmıyo damlamıyoo :)) In Nihat Doğan We Trust :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 31 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Nihat Doğan'ın yeni uzaylı türkücü feykesof havası öldürüyor zaten beni (:
  Reklamada ayrı bir hasta oldum...

 2. Rama: O feylezof havası yok mu zaten beni benden alan :)) Bir Nihat Doğan kolay yetişmiyor sahip çıkalım ona o da giderse çok sıkıcı olacak bu televizyonlar :))

 3. ya şaka maka bolulu hasan ustanın dondurması çok güzel ama damat biliyor musun :D

 4. Küfkedisi: hiç denemedim vallahi ben maraş dondurması yiyorum genelde ama deneyelim bakalım nasılmış sen deyince meraklandım şimdi :))

 5. reklamdaki ürünü yemedim ama normal dondurması süper gerçekten. böyle çikolatalısının içinde kocaman çikolata parçaları falan var oooyyyyy :D

 6. huhe:)) reklamdaki dondurmayı yerken aklına Nihat Doğan gelecek zaten çok sancılı ızıdrap verici bir şey o zaten:))

 7. eeeee sanırım reklamdaki ürünü denemeyeceğim :))))

 8. ben çok başarılı buldum kendisini D: :D

 9. wimperella, seviyoruz Nihat reisi :)) kalbimizin hep bir köşesinde, ailemizden biri o:D

 10. haha reklam super olmus ama :D

 11. Ella: Huhe akmıyoo damlamıyoo :)) bir de reklamın sonuna doğru olan sırıtma süper :))

 12. Adsız dedi ki...

  hasan ustanin tatlilari zaten cok guzeldi ..bu reklami yapmasaymis daha iyi olurmus :))

 13. bence reklam şöyle başlamalıydı
  cam kırılma sesi
  kızlar: a- aaaaaa
  nihat: kırdın kalbimiiii
  cam kırılma sesi
  kızlar: a-aaaaa
  nihat: gel al gönlümüüü

  o sırada kızlar dondurmalarıyla çıkar gelirler. iki yanağından öperlerken nihat dondurmalarını yutar ve sloganı söyler.

 14. French Oje: Seni yenisin galiba huhe:)) Ay şekerim reklam öyle olsaydı halimiz ne olurdu bizim 1 ay kendime gelemezdim huhe:)) Bundan daha kırocanı da bu olabilirdi evet:))

  Enk: Bu dondurması zaten tatlıları hala güzel :)) Ama artık Bolulu Hasan Usta denice akla, her kaşıkta Nihat Doğan gelecek :))

 15. damat ferit: ben yepyeniyim. nihat doğan ile über kıroluk üzerine çalışmalar yapmak istiyorum. duydum ki çok ünlü bir bloggermışsınız bana yardım eder misiniz?

 16. French Oje: yardım ederim tabiki de. Benden güvenilir erkek blogger bulamazsın buralarda kime sorsan gösterir :)) :D

 17. damat ferit: çok teşekkür ederim fotoğrafınızı görünce size güvenebileceğimi anlamıştım zaten:)

 18. Adsız dedi ki...

  kendisi yerli antonyo banderasımız lütifen sahip çıkalım ezmeyelim damat ferit..hatta para toplayıp bi çift çorap alalım kendisine zira rugan ayakkabılarını çorapsız giyiyor içim acıyor fiyakası çiziliyor diye :D :D

 19. Yılın en iyi reklamı bence. Hele o dondurma şeylerini kızların ağızlarına götürcek zannederken ellerine vermesi. Direkt orgazm sebebi. offffffff!!!111 Nihat heryerde çok farklı.Dedi ya geçen 50 60 sene sonra anlaşılcam. Hakikaten öyle. Aşıyo bizi...

 20. ahahahhhe ne güldüm nan o nası reklam. . . hasan ustam yok satacak :c:

 21. Pinkzorro: huehhe:)) Antonio :)) evet ya benim de içim acıyor tüm karizmayı çizdiriyor bir çorabı olsa neler yapacakta:)

  Abdülrezzak: evet evet aşıyor bizi, anlayamıyoruz böyle bir feylezofu :((

  Modanarsist: huhe:) yok satacak tabi Nihatcığım oynuyor:)

 22. Ya Allah aşkına yazlarımız zehir olacak.Bu ne tip.Bu ne asalet:DOynatacak başka reklam bulamamışları bu adama?Ne alaka yaaa.İğğğrençç:g:

 23. uhauhau artık millet onu böyle kabul etti... :D

 24. beşparasız: dondurma dedin mi artık akla Nihat Doğan gelecek:))

  Hippilazman: Laz mısın sen :) ya da kabul etmek zorunda istemese de:))

 25. CcC allah cezanı verecek damat:P Nihat Reismiş haha:P

 26. Damat! bebeğim, yazılarını özlemişim. bu kadar açma arayı :D

 27. Kaan Reis en büyük reis sensin tamam CcC kaan reis CcC huhe:))

  Betül, teşekkürler :)

 28. ccc inci sözlükden misin ccc

  gülün lan itneler :d:

 29. İlk defa izledim.Amaç dikkat çekmekse başarmışlar.

 30. By.deliprofesör: evet nereden bildin:))) severim inciyi :)

  içimden geldiği gibi: evet bence dikkat çekmek ve başardılar fazlasıyla. Adlarından söz ettirdiler. Reklamın iyisi kötüsü olmaz burada ön plana çıktı kesinlikle :)

 31. Adsız dedi ki...

  ''CcC Reis CcC'' koptum ya


Leave a Reply