6.6.10

Bihter mi Eyşan mı daha kaşar anket sonuçları ve okuyucu mesajları

Yazan: Ukturk | 6.6.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Bihter mi Eyşan mı daha kaşar anket sonuçları ve okuyucu mesajları

Evet, sonuçları merakla beklenen anketimiz dün itibariyle sonuçlandı. Çook sürpriz bir sonuç çıktı demek isterdim daha havalı olurdu ama beklenen sonuç çıktı. :) Bihter mi Eyşan mı daha kaşar anketinin kazanını en kaşar Bihter oldu:P:p Açık ara aldı Bihter kaşar ünvanını. Oyların %70'sini tek başına kucakladı. Hey Maşallah:))

Toplam 109 oy kullanıldı. Tam 10 gün sürdü bu büyük anket :) 77 tane kişi en kaşar, kaşar ötesi Bihter dedi. Ben de oyumu ona kullanmıştım zaten:) Eyşan ise daha çok şeytan olarak görüldüğü için Bihter'in kaşarlık mertebesine yükselebilmiş değil daha:P Ama üzülmesin gelecek var onda da:)


Bu anketimiz süresince çeşitli okuyucu yorumları, e-postaları, falan aldık. Çok ilginç sözler sarf edenler oldu. Özellikle kaşar güzelimiz Bihter hakkında. İşte o mesajları;

- Merhaba ben Ankara'dan Salih. Böyle bir anketi yaptığınız için öncelikle çok teşekkürler. Gerçekten böyle bir ankete ülkemizin ihtiyacı vardı. Eyşan'a laf atanlar utansın bu sonuçlardan sonra.! Bu Bihter'in annesi ne ki kendisi ne olsun. Kaşar bile iltifat bana kalırsa. Teşekkürler ;)

- Slm abi, ben Antalya'dan yazıyorum sana. Bihter'in msn adresi var mı abi sende, kaşar maşar ama gideri var. Sevaptır sınavım var haftaya moral olur bana. Kolay gelsin abi. Selametle cevabını bekliyorum.

- Bu Bihter'i ben daha küçükten tanırım o zamandan beri yollu bu kız. Gelecek vaad ediyordu. 18'ine geldiğinde mahallenin tüm delikanlılarıyla adı çıkmıştı. Tam bana sıra geliyordu ünlü oldu. Kısmet. Başarılarının devamını diliyorum Bihter'in. Mahallemizin gururu!. Kahveci İsmail.

- Bihter'i de bir şey sanıyorsunuz. Ünlü olduğundan dikkat çekiyor. Kaşar güzeli falan seçiliyor böyle. Oysa ki ben daha kaşarım. Kanıtlarım, sermayem kuvvetli. İnanmmıyorsan ara beni ihi 0535 349 45 .. Öptüm yakışıklı :*

- Bihter'in bana sorun. En iy ben bilirim onun kaşarlığını. Ankete falan gerek yok abicim. Ben ihtiyar delikanlı.

- Tülaayyyy.!!

- Bihter abla seni çok seviyorum. Lütfen beni ekle msn adresim cilqin_rocker_girl456@hotmail.com .Senden öğreneceğim çok şey var.
*
Ve daha bir sürü tepki anket ile ilgili. Ancak bu kadarını iletebildim size. Anket ve yorumlarda gösterdiği gibi Bihter sonuna kadar haketti en kaşar anketinde birinciliği. Şaibe falan yok yani. Eyşan'ın hakkı yenmedi. Eyşan daha çok çalışsın belki seneye o en kaşar seçilir. Kıskanma n eolur çalış senin de olur Eyşan:P haha:)

Bir daha ki anketimizde buluşmak üzere. Kaşarlı günler:P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. ahah. harika olmuş :D

  2. Larien, :m:

  3. Tülaayyy ! nedir arkadaş hahaha:))) Bihter'in tescilli kaşar olacağı belliydi ama bu mesajlar süper olmuş:))

  4. Damat, tülaayyy senin için gelsin:P:p

    AdaVapuru, teşekkürler :P

  5. Hahah... :D Yorumlara bak ya. :D

  6. Adsız dedi ki...

    bihter seni çok seviyorum


Leave a Reply