26.5.10

Müge Anlı ve Seda Sayan | sabah kuşağı kabusları

Yazan: Damat Ferit | 26.5.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Müge Anlı ve Seda Sayan | sabah kuşağı kabusları

Konnichi wa:) Şimdi, böyle aklıma geldikçe kalbime ağrılar giren ikiliden bahsedeceğim. Bence bunlar beraber program falan yapsın toplu katliam olur o zaman ülkede. Herkes ölür cennete buluşuruz sevdiceğim türküsünü söyleriz çoluk çocuk:) Ele ele tutuşup bayırdan aşağı da kayabiliriz. Tercih sizin:) Gülsem mi ağlasam mı bilemedim durumları yani. Biliyorum hepiniz de var bu sancı. Ne bitmez sancıymış bu ama ya yıllardır kan emici gibi devam ediyorlar program yapmaya. Em em bitmedi lan kan kalmadı. Kızılay zor durumda:)) Kimden bahsediyorsun bebişim ? - Kimden bahsedeceğim canım tabiki Müge Anlı ve Seda Sayan'dan. İnanmazsın isimlerini söylemek bile tüylerimi diken diken etti. Bak bak ayyy :))


Hani gece kuşağı filmleri olur ya Elm Sokağı kabusu gibi bunlarda sabah kuşağı kabusları. Her sabah karşınızdalar. Sabah erken kalkmak istemiyor lan insan evdeyken. Televizyona zaten mesafeli bir insanım. Ben de insan içine karışayım dizi muhabbeti yapayım diyorum diye oturuyorum tv izleyeyim diyorum küfür edip kalkıyorum. Bir de üstüne günaha giriyorum yani. Tanrı beni korusun :)) Günah üstüne günah, batmışım zaten daha da su alıyorum:))

Tam Seda Sayan denen kadından kurtulduk derken yine çıktı. Kabus gibi sen istemedikçe git lan dedikçe yine gelip buluyor insanı. 3 gulhu bir elham okuyunca gidiyor dedi bizim hoca okudum üfledim yok tesir etmedi. Dedim hocaya hoca hoca yok olmadı kabus devam ediyor, büyü yapmışlar oğlum sana dedi. Bi git hoca ya dedim kapadım msni!:) Sonra öğrendim bu hoca da izliyormuş. Her yere nüfuz etmiş. Seçim kampanyalarında falan kullanmak gerek bu kadını çok tesirli arkadaş:)


Sabahları bu kabuslar yerine böyle çizgi film falan yayınlayın. Anneler evde fasulye kırarken Sponge Bob işte efendim söyliyeyim Rugrats, Digimon, Pokemon falan izlese.. Daha mutlu olurlar. Bu dengesiz programları izleyip doluyorlar da doluyorlar sonra okuldan gelen çocuğuna patlıyor neredeydin sen okuldan 1 dakika 22 saniye geç geldin. Paranoyak oluyor kadınlar:P Akşam kocası falan geldiğinde vay adamın haline aman aman huhe:)) TV tehlikeli bir şey :)

Bu Müge Anlı ile Seda Sayan'ın ortak özellikleri var. Sarışınlar, kadınlar sizin arkanızdayım diyorlar ama kadınları sömürüyorlar, her şeyi sömürüyorlar, reyting için babasını tanımazlar, halkın içinden havası veriyorlar. Bknz:Recep Bey :)

Yazıyı bir dua ile bitirmek istiyorum. Toplu dua. Başlıyoruz ciddiyet lütfen. Sabah kuşağı kabuslarından kurtulma duası. Bu dua ile huzura ereceksiniz bebişler ihmal etmeyin.:)

"Allahım, bizi sabah her tv açtığımızda o sarı kadınlardan uzak eyle. Başımızdan defet. Onlar ki programa alacak konuk bulamaz olsunlar, Arto'nun diline düşsünler. Serdar Ortaç isimlerine şarkı yapsın, şarkıyı da Ajdar okusun. Twitter'da hiç RT edenleri olmasın, like diye bir şey görmesinler, ash'in pokemonu olsunlar hiç seni seçtim seda seni seçtim müge demesin onlara orada kapalı kalsınlar. Amin"

Allaha emanet olun. Tanrı sizi korusun cicişler :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Damat Beycim, bu dileklerine öncelikle yıldız tilbeyi, serdar ortaçı bilimum gereksiz şarkıcıyı da eklesek, bi seferde çıksa aradan olmaz mı? hı? nolur?!

 2. Amin... Sırf bu Seda Sayan ve Müge Anlı yüzünden annem bir ara paranoyak olmuştu... Sevgilimi çok sevdiği halde çocuğun beni doğrayacağını falan düşünmeye başlamıştı resmen. Kabus gibiydi be (:

 3. Sevgili Miyawcım tabi neden olmasın seni mi kıracağım ortaya bir paket yaparız şöyle aile paketi huhe:)))

  Rama: Çok normal vallahi bunları izledikten sonra hipnoz oluyor insan böyle garip bakıyor etrafa aha lan bu kesin seri katil bu da karısını doğramış diyebiliyor :)))

 4. Duana bayıldııım:D Çook içten bir amin diyorum:D

 5. Peyton: Amin diyen dillerin dert görmesin :))

 6. çok fena ikili vuuvuu!.. Ev kadınlarına virüs bulaştıran hastalıklı tipler :D

 7. kötü haber, müge anlı akşam kuşağına da el atmış haftaya yeni programı baslıyomus. tv de bazen güzel filmler olurdu gec saatlerde bu zevkten de olucaz bunun sayesinde. sinirlerim tepeme cıkıyo bunları gördükçe sabahtan kalkıp okula gitmek bunlardan ii.

 8. Hayatlıyorum: İksi bir araya gelse Türkiye bir daha düzlüğe çıkamaz neyseki ayrı ayrı program yapıyorlar:))

  Anjelique: Ne diyorsun aman allahımm çok bedbahtım şu anda. Bak yine tüylerim tiken tikenn oldu sinirden:))

 9. bunlar hangi canlı türüne giriyor acaba insanoğlu'nun hangi evresi :P:p

 10. Adsız dedi ki...

  SALAM MEN AZERBAYCANLIYAM.BU IKI KADINA DA NIFRET EDIREM.SAXTA GULUSLER SOZLER AGLASMALAR.ADAMIN ETI TOKULUR.BUNLAR DA OZLERINI ADAM SAYIRLAR.SEDA SAYAN YALANDAN OZUNU XALQIN YANINDA GOSTERMEYE CALISIR.HAMISI YALANDIR.MUGE ANLI SAHERDEN-AXSAMA QEDER IMSANLARA AGIL VERMEYE CALISIR.O GETSIN BIRINCI OZ HEYATINA BAXSIN.SEDA SAYAN INSAN NE QEDER IYRENC OLAR.


Leave a Reply