6.5.10

The Kind Life - Alicia Silverstone | Vegan Blog

Yazı: The Kind Life - Alicia Silverstone | Vegan Blog

Merhabalar bundan 1.5 - 2 yıl önce bir yazı yazmıştım bir yabancı blog ile ilgili. Perez Hilton'du o blog. Ondan sonra da yabancı blog tanıtımlarım devam edecek demişim ama gel gör ki sözümde durmamışım tarih olmuş Mayıs 2010 ben söylemişim Temmuz 2008 :P:p Bu açığı kapatmak gerek diye düşündüm. Çok iyi düşünmüşüm değil mi sağol sağol:P Çok güzel bir blog ama bu sizlere sunacağım blog.


Blogun Adı: The Kind Life With Alicia Silverstone

Hayalimdeki hatun Alicia Silversotne ki burada da 1 numaraya koymuştum kendisini:) Sıkı bir takipçisiyim ayrıca:) Sevgili Alicia biliyorsunuz bir vejeteryan. Peta tarafında dünyanın en seksi vejeteryanı falan da seçildi hatta. Şimdilerde ise özellikle ABD'de çıkarmış olduğu The Kind Diet adlı kitabıyla epey gündemde. Kitabın bu hafta içinde Çince tercümesi bile yapıldı. Türkçe'ye de çevrilmeli bence bu kitap. Mahrum kalmasın kadınlarımız bence:P Hatta imza günü yapılsın ben de hayatımda bir ilki gerçekleştirip imza gününe katılayım:P

Blog ise kitabın bir devamı niteliğinde aslında. Destekleyici gibisiniden bir şey. Tabiki de vegan bir blog yani blogta hayvansal ürün olarak hiç bir şey yok. Her şey vejeteryanlara yönelik, organik ve sağlıklı bir yaşama yönelik. Alicia blogunda neredeyse her gün bir post giriyor. Bu konuda gerçekten çok iyi kendisi. Yazılarıda fena değil ben çok beğendim, verdiği ilginç bilgiler özellikle vegan arkadaşlarımıza çok büyük bir fayda sağlıyacağı düşüncesindeyim.

Blogta sadece vegan yemek tarifleri değil, mesela sağlıklı yaşam önerileri, bazı vejetaryanların deneyimleri ve modasal şeyler de bulunmakta. Ama bunların hepsi vegan hepsi :) Beğeneceksiniz bence :) özellikle çok değişik yeek tarifleri veriyor denemesi bedava değişik bir deneyim olcağı kesin bence. Ben bile denemeyi düşündüm ama beceriksiz olduğumu hatırladım vazgeçtim siz deneyin :P Alicia ısrarlarımı kırmadı videosunu gönderdi bana blog ile ilgili işte ilk ağzıdan tüm tatlığıyla blog hakkında bilgi size:)Blogta zaman zaman çeşitli uzmanların önerilerine de yer verilmekte. Aslında amacı daha iyi bir yaşam daha sağlıklı bir hayat olarak söylemiş Alicia. Yerim onu ben :P Çok faydalı bir blog takip edin bence RSS Akışlarınızda yerini alsın diyorum ben :)

İyi bloglamalar :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 0 Sesime ve fiziğime güveniyorum:


Leave a Reply