14.5.10

Barney Stinson'dan gençlere tavsiyeler ve taktikler

Yazan: Ukturk | 14.5.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Barney Stinson'dan gençlere tavsiyeler ve taktikler

Barney Stinson! How I met your mother mahallesinden Mc Laren's Pub'dan. Üstadlarım var demiştim işte onlardan biri sevgili Stinson:P Onun öğrettiği çeşitli taktikler ve öğretileri burada paylaşma kararı aldım, bu adam işi biliyor çünkü. He is awesome! Barney Stinson'dan siz gençler için öğretiler geliyor. Kendisi beni kırmadı sizin için yazdı:P

İşte Barney Stinson taktikler ve nasihatlar :)

1. Öncelikle bir kız tavlamak için yapman gereken ön hazırlıklar var onlardan bahsedelim. Çok fazla değil gayet basit şeyler! Barney neler öneriyor 3 maddede topluyor bu hazırlıkları. Uzman bir çapkın için 3 altın kural;

Kural 1: Sakalını kes.
Kural 2: Takım elbise al ve onu giy.
Kural 3: 30 yaşına gelinceye kadar evlenmeyi aklında bile geçirme.

2. Ön hazırlıkları tamamladık şimdi biraz ilerleme zamanı yolda. Aslında kendine özel taktikler geliştirmen lazım. Karşıdaki hiç bir şekilde çakmasın ama yok, o zaman bu taktikler işine yarayacaktır. İşte biri; Yeni tanıştığn bir şekilde eve kahve içmeye veya film izlemeye ikna ettiğin kızı nasıl kıvama getirirsin:

Kural 1: Onu yor. Yorulsun. Onu yormaktan korkma. Neden yormak isteyeyim ki diyorsan o yorulunca bu temas için bir bahane oluşturur sana. Onun omuzlarına veya ayak bileklerine masaj yapmak olayı bir ileri aşamaya geçirecektir emin ol.
Kural 2: Sana güvenmesini sağlayacak sevimli, sadakat dolu sözler söyle
Kural 3: Keyfini çıkar! :P


3. Bir sevgilin var. Ama bir kız gördün haliyle çapkın birisin ve ondan hoşlandın. Ama sevgilini de aldatmak istemiyorsun. İşte aldatmak nedir ne değildir geliyor senin gibi karasız kalanlar için. Eğer bunlardan biri varsa o bir aldatma değildir. Rahat ol!

Kural 1: Evli olan sen değilsen bu bir aldatma değildir. İçin rahat olsun !
Kural 2: Eğer isminde iki sesli harf yan yanaysa bu bir aldatma değildir kesinlikle.
Kural 3: Ve senden farklı bir şehirde veya bir ülkede yaşıyorsa bu yine bir aldatma değildir. Relax, Man!

4. Peki kızı tavladık ettik ama kız arkadaşımız olmasını istemiyoruz. Öyle bir alışkanlığımız yok çünkü. O zaman ne yapacağız bir kızı, kız arkadaşımız olmasından alıkoymak için. Çok basit. Dinle !

Kural 1: Onu asla ıslatma. Diğer bir deyişle kızın senin evinden duş almasına izin verme kesinlikle! Bırak kuru kalsın:)
Kural 2: Onu güneş ışığından uzak tut. Diğer bir deyişle kızla kesinlikle gündüz görüşme gece görüşmeyi tercit et hep !
Kural 3: Gece yarısından sonra kızı asla besleme. Yani başka bir deyişle, yatıya kalmasın.


5. Peki eski bir sevgilin var ve tekrar senle görüşmek isiyor. Bu durumda ne yapacağına karar veremiyorsun. Görüşmeden önce şunları bilmek senin için iyi olacaktır. Eski sevgili neden tekrar görüşmek ister.

İhtimal 1: Tekrar birlikte olmak istiyordur !
İhtimal 2: Seni öldürmek istiyordur.
İhtimal 3: Onda kalan bir eşyanı sana geri vermek istiyordur
İhtimal 4: Ve son hayatının ne kadar iyi ve güzel gittiğini senin yüzüne vurmak istiyordur.

İhtimaller böyle o zaman 1. ihtimal dışındakileri düşünüyorsan görüşme onunla. Zaman kaybı, iyi düşün. Belki de seni öldürmek istiyordur?

6. Ve nasıl iz bırakmadan kızın tavlayıp sonra iş bitince hemen bırakılır ve iz kaybettirilir. Çok basit. Hemen açıklıyorum :)

Kural 1: Önce eşi ve benzeri olmayan tamamen uydurma bir isim belirle kendine ve o sahte isminle ilgili bir kaç site oluştur. Bir kaç hesap aç. Ve o siteler üzerinden kendin hakkında yalan haberler yap. Güzel bir imaj çiz. Ok!

Kural 2: Sonra bir hedef belirleyin. Genellikleee... güzel ve pahalı bir telefonu olanı tercih edin. Evet.!

Kural 3: Kızla tanışın ona isminizi bastıra batıra söyleyin. 30-40 saniye konuştuktan sonra ayrılın yanından bir şeye bakıp geleceğim gibi. Siz ayrıldıktan kısa bir süre sonra hemen telefonununda internete girip isminizi aratacaktır ve sizin yapmış olduğunuz sahte haberlerle karşılaşacak ve hayran kalacaktır. Neden iyi telefonu olanları seçtiğimizi anladın sanırım:P

Kural 4: 5 dakika sonra geri gelin yanına ve kahve içmeye nedersin tarzında bir öneride bulunun. Genellikle işlem orada biter ve kız kabul eder. Yessssss!!
***

Bitti. Barney Stinson üstaddan bilgiler bu kadar. Umarım yararlı bir ders olmuştur sizler için.:P Ama şunu çok iyi bilmek gerek her taktik bir koordinasyona ihtiyaç duyar. İyi bir şekilde kurgulamalısınız ve iyi bir bitirici olmalısınız. Yoksa taktik çok iyi bir uygulayıcı olmak gerek. Knedinize güvenin, barışık olun, tokat yemekten korkmayın. Yess! :)

Barney Stinson gururla sundu! :P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Olala harika olmuş lan:)) Barney yaa Barneyy adamım benim:) Özellikle onu güneş ışından uzak tut tatktiği beni benden alıyor ne kadar da haklı gündüz görüşünce kesin kız arkadaşın oluyor sonra.:))

  Barney cennetliksin bebeğim huhe:)

 2. Üstad Barney haha:P o taktik çok önemli evet ama uygulayan kim, duygusal olmamak lazım damat geliştir kendini az :P:p

 3. Bu adamı seviyorum ya :D

 4. Hayal Meyal, onu sevmeyen ölsün bence:P:p

 5. Adsız dedi ki...

  bu adamin gay oldugunu ogrenince butun dunyam yikildi :((((
  Barney Stinson gercek efsane :D

 6. Adsız dedi ki...

  ıt's legeeeen wait for it darrrrrrrryyyy bi yazı olmuş:D

 7. Adsız dedi ki...

  :)))) i love him

 8. barney reyiz

 9. Adsız dedi ki...

  Be naked man :D

 10. Adsız dedi ki...

  iyi şeyler öğrenin adam olmayı mesela bu iğrenç amerikan saçmalıklarını bırakın sizin anneniz bacınız yok mu?


Leave a Reply