8.5.10

10 maddede "Profesyonel çapkının el kitabı"

Yazı: 10 maddede "Profesyonel çapkının el kitabı"

Epey bir süredir ilk olarak buralarda (1 2 3) verdiğim kız tavlama tekniklerinin finalini yapmayı düşünüyordum. İşte o gün bugün. Bir nevi çekirgelerin mezuniyet günü diyebiliriz.:) Çekirgeler artık çıraklık dönemini bitirdi ve profosyonel çapkın olma yolunda büyük bir adım attırlar. Onlarla hayatları boyunca kulaklarına küpe olacak "Profesyonel çapkının el kitabı"'nın (ben yazdım) en önemli 10 maddesini paylaşıyorum.:P Bu kutlu yolda hepinizin başarıya ulaşması ve pro bir çapkın olarak hayatınıza devam etmenizi diler tüm çekirgelerin gözlerinden öperim.:P

Allah utandırmasın çekirgeler:P • İki üç tane telefon numaranız olacak. Bu numaraların birinde kayıtlı olan diğerinde olmayacak. İş başka aşk başka prensibini kendine rehber edinmiş olmak diyoruz biz buna. Çift hatlı telefonlar çıktığından beri daha rahat oldu bunu idare etmek artık ayrıca. En önemli madde bu çapkınlık yaparken.
 • Yine çapkınlık yaparken isminizi doğru söyleme gereği duymayın. Recep yerine Deniz diyebilirsiniz mesela. Sonra ortadan çabuk kaybolmanıza yardımcı olur ayrıca kızın size kuyruk olmasını engellersiniz böylece. Aşık olabilirler bazen. Böylece kendinizi garantiye almış olursunuz. Ayrıca önünüzdeki maçlara daha rahat bakabilirsin böylece.
 • Belli bir tarzınız olsun. Başarıya ulaştığınız taktikte ısrar edin her zaman için. Ama her zamanda bir B planınız olmalı. Çünkü her kız aynı değil. Zamanla zaten yediğiniz tokatların ve sözlerin tecrübesiyle birlikte bunu da öğreneceksinizdir zaten.
 • Her kuşun eti yenmez sözünü aklınızdan çıkarmayın. Açılmadan önce bir iki küçük test yapın zaten hafifte meyili varsa işi sonuca ulaştırabilirsiniz. Yoksa hiç zamanınızı boş harcamayın. Karizmayı çizdirmeyin. Ama burada bu hafif meyili gole çevirmek sizin kabiliyetinize kalmış ağzınız iyi laf yapmalı ve kötü bir izlenim bırakamamak gerek. Aceleci olmayın. En zor süreç bu süreçtir ama zor olduğundan mı bilmem savaş kazanmış komutan havası verebilir size. Fazla abartmayın ama :)
 • Seçici olun. Her dişi benimdir düşüncesi abazan bir tarzdır. Böyle bir düşünceniz varsa sizden olmaz. "Gideri var" dediklerinize yönelmeyi tercih edin. Masum kızları kandırmaya kalkmayın bu hem kolaycılık olur bir pro çapkın asla bunu yapmaz. Yaptıktan sonra pişmanlık duymayacağınız kişileri seçin.
 • Kızı bildiğiniz, tanıdığınız mekanlara götürün. Garsonlar falan da artık sizi tanıyacağından isminizle size "Recep Bey hoşgeldiniz" demesi az da olsa iyidir. Fazla atraksiyona gerek yok. Her zaman için ne yapıyorsanız onu yapın. Kendi geliştirdiğiniz kalıplaşmış şeyleri kullanmaktan çekinmeyin. Bu da tecrübe ile elde ediliyor yine tabi ki. Yavaş yavaş aceleniz yok. Gelecekteki iyi günleri düşünmek sizi motive edecektir.
 • Sap olmayın. Kız arkadaşlarınız olsun kardeşçe hisler beslediğiniz. Kanka diyelim daha iyi anlaşılması için. Bu sayede onlardan da kadınlar hakkında yeni şeyler öğrenebilir daha düzgün adımlar atabilirsiniz. Ama arkadaşlarınızla, takıldığınız kızları kesinlikle tanıştırmayın. Neden dersen ben de bilmiyorum biz de ustalardan öyle öğrendik:P
 • Facebook profilin olmayacak. Gerekte yoktur varsa da kapatın. Kişisel bilgilerin, kontakların, fotoğraflar gibi şeylerin sağa sola yayılmasına gerek yok. Hem bu sizin hareket kabiliyetinizi kısıtlayacaktır. Sizi oradan rahatça bulabilirler. İş hayatınızı ve aile yaşantınızı etkileyebilir. Çabuk ulaşılmayı tercih etmek yerine abartıya kaçmadan ulaşılmaz olmayı tercih edin. Dozunda gizem iyidir.
 • Güzel giyinin. Ne tarz giyindiğiniz önemli değil. O size kalmış. İster takım elbise ile dolaşın istersen kot t-shirt ama güzel olsun. Sana hangisi daha çok yakışıyorsa onu tercih et. Burada önceki maddelerde bashettiğim kız kankaların sana yardımıcı olacaktır. Acımasızca eleştirmelerine izin ver kıayfetlerini. Kendine en yakışanı bulacaksın böylece. Sormaktan korkma :)
 • İçin boş olmasın. Bilgili bir insan olmazsan senden olmaz. Sadece görünüşünle değil söylediklerine ve duruşunla da karşındakini etkileyeceksin. Bu şekilde hitap edebileceğin alan genişler, ufkun açılır. Bir öyle bir böyle yani yanar döner olmaktan kaçın, sabit ol, adam ol çekirge:P

Bitti. Bu maddeleri uyguladığınız takdirde artık sende çırak bir çekirgelikten çıkıp usta çapkınlar kulübüne katılacaksın. Hazır mısın? Daha ne duruyorsun o zaman hadi harekete geç:P

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. kötu örnek oluyorsun millete ukturk aaaaa hic yakistiramadim. ciks ciks ciks :j:

 2. Ella kötü örnek olur mu yaa çekirgeler yetişiyor eğitim öğretim sadece:P:p Bir de Ella bana mail atsana sana bir şey soracağm iletişim adresini bulamadım ben blogunda - kaanukturk (et) gmail.com

 3. Şimdi buradaki kızı ne amaçla tavlıyorsunuz ben öncelikle bunu merak ediyorum.

 4. güzel öneriler olmuş +rep verdim bir pro çapkın dediğin böyle olur tabiki huhe:)) benim makalelerimden alıntı yapmışsın ama dipnot nerede intihal var şikatet edeğim seni Yök'e falan tezimden çalmış diye:))

  2-3 telefon numarası özellikle hayati bir mesele :))

 5. Keskin sampik !! Hahaha

 6. ne amacla olabilir acaba :D

 7. Adsız dedi ki...

  Erkek sadece bir kiza çapkın olabilirmi ? Cevaplayin lutfen

 8. Adsız dedi ki...

  Merhabalar arkadaşlar. Uktürk kardeş teşekkürler paylaşımların için. Ben şahsen kız arkadaş, sevgili edinmek amacıyla ve kendimi iletişim konusunda geliştirmek niyetindeyim. Belki inanmak istemeyenler olabilir ama kötüye kullanma gibi bir niyetim yok. Betül sormuş kendi adıma cevapladım. Görüşmek üzere :)


Leave a Reply