15.4.10

Yazar oldum ben!

Yazan: Betül Kara | 15.4.10 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Yazar oldum ben!


Ben buraların yenisiyim.

Sevgili Uktürk ile konuşurken konuşurken en sonunda daha fazla dayanamadım ısrarlarına ve blog editörü yazarı olmayı kabul ettim. Cidden yazmaya başladım ama ne yazacağımı pek bilmiyorum şu an. Yazmaya aşık bir insanım, kendimi bildim bileli yazıyorum. Biraz tembelim yayınlamak konusunda belki ama yazmaktan geri kalmıyorum hiç.

Şahsıma ait 3 adet blogum var esasında. Bunlardan birinde gündelik hayatımı anlatıyorum ama bunu yaparken de markaları kızdırmayı pas geçmiyorum, kıyısından köşesinden pazarlama filan yazıyorum. Valla bazen ne yazacağımı kestiremiyorum film eleştirisi de yapıyorum, şarkı sözlerini de masaya yatırıyorum, siyasete girip, tarihten de çıkıyorum. Anlayacağınız Ne desem yalan Olur!

Sonra bir diğerinde ise okurken inanılmaz kasvetli bir havaya gireceğinizi düşündüğüm blogum var. Burada daha çok edebî yazılarımı paylaşıyorum. Küçük hikayeler, mektup türünde yazılar ya da günlük yazılarını burada paylaşıyorum. Hayal dünyam çok acayip gerçek dünyayla karıştırabiliyorum bazen. Yaprak yaprak yazılar birikiyor, yapraktaki iz diye bir blog çıkıyor orataya.

Bir de oradan buradan alıntılar yaptığım, şarkıları, fotoğrafları paylaştığım oyun tadında bir blogum var.

Bunun dışında bir internet televizyonunda programım var izlemek isterseniz bir mail atın yeter paylaşayım ismini. (Daha konuşmadık sevgili editörümle ne yazarım ne yazamam bu diyarlarda (: )

Bir e-ticaret şirketinde satış geliştirme uzmanı, sosyal medya yöneticisi olarak çalışıyorum. Türk Sanat Müziği'ne bayılıyorum. Hem dinliyorum hem söylüyorum. Yüz yüze tanışırsak söylerim bir şarkı size de (: Adanalıyım. Acıyı ve kebabı çok severim. Bazen sinirlenirim ama esasında her güney insanının olduğu gibi şeker gibi bir insanım ben. Modern bir insanım galiba şöyle tipime bakarsanız ama kafam inanın bu yüzyıla ait değil. 60'lar da 70'lerde yaşasaydım derim hep.


Yani bu seferlik böyle kendimi anlatmış oldum ama ne bileyim, beni biraz tanıyın da sonra yazdığım şeylerin alakasızlığından "bu ne be!" diye şikayet etmeyin diye yaptım.


İyi yapmış mıyım?

Yapmışın deyin be Hacılar!

Betül

18:53, 15 Nisan 10


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. e hoşgelmişsin o zaman :) yeni çömezimiz sen oldun :P

  2. iyi yapmissin iyi. hosgeldin

  3. evet bakalım nasıl bir macera beni bekliyor (:

  4. teşekkürler élla (:

  5. Merhaba merhaba hoşgeldin, buranın delisi benim huhe:)))

  6. Delisi misin bilmem ama son yazını çok beğendim damat ferit benim için geç yazılmış bir yazı olsa da ):

  7. Eylemlerim devam edecek :))

  8. zevkle takipçiniziz efendim!

  9. Aaaa kimler gelmiş :P Hoşgeldin Betül, adana kebap falan çok ağız sulandırıcı bir giriş olmuş, maşallah:P:p

  10. hadi hayırlısı, devamı gelsin :)


Leave a Reply