8.4.10

Lost izlemeyen insan profili | analiz

Yazan: Damat Ferit | 8.4.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Lost izlemeyen insan profili | analiz

Konnichi wa:) Lost dizisinin tüm sırlarına erdim ben. Lost gibisi var mı ya. Her gün izliyorum (her gün!) özellikle o şey o yok mu şey unuttum ismini, yerim onu ben, o ne tatlılık bir de o ada yokmu o ada, cennet cennet insanın gidip yerleşesi geliyor. O uçak nasıl düştü öyle yahu di mi:) işte diziyi izlemeyen insan psikolojisi bu kadar karışıktır böyle bir ikilem arasında gider gelir. Acaba izlesem başlasam bitiririm iki günde der bazen, sonra yok lan herkes izliyor ben izlemem der ama izlemediğini çaktırmaz elinde geldiğince hıı öyle evet, geçen bölüm harikaydı evet, annanemgile gitmiştim izleyemedim ben huhe:)


Özellikle arkadaş çevresinde herkes Lost izleyip bir sen izlemiyorsan özellikle Lost sonrasında kendini dışlanmış bırak 3.sınıfı 30.sınıf insan hisseder kendini. O an intihar girişiminde bulunsam acaba ilgi çekebilir miyim bırakırlar mı bu muhabbeti diye düşünebilebilir çok behbahttır o an için:)

Havada uçuşan Lost sırları ve daha yeni bölümü izlememiş olanların spoiler verme spoiler vermesene lannn!!!11!! gibi serzenişleri karşısında ne oldu lan darbe oldu mu dizide diye düşünür bir an. Şaşırır ne oldu ki acaba diye endişe duyar ne diziymiş arkadaş ben de mi izlesme ki diye düşünür hatta spoiler ne lan diye düşünenleri bile var huhe:)

Ne eksantrik diziymiş sürekli birşey çözüyorlar halbuki Aşk-ı Memnu öyle mi önce Bihter Behlül'e ne zaman verecek diye merak ediyorduk sonra verdi kurtuldu ondan sonrada Nihal Behlül'e ne zaman verecek derdine düştük ya peki Firdevs ne zaman verecek Çetin'e (yoksa kaçırdım mı), Adnanın boynuzları uzadı mı ne gibi hayat dolu şeyler var, yemişim sırrını lan diyebiliyor izlemeyen biri. Ben bihterin sırrına ersem yeter bana huhe:)))

Bence lost ile bir Yaprak Dökümü bir Kurtlar Vadisi aynı kefededir arkadaş. Bunun 3'ü de çok izleniyor. Yaprak Dökümü izleyince amele Lost izleyince cool mu olunuyor yani. Dikkat ettisen hemen yapay tartışmalar yarattım:)) aynı kefeye koydum aşağıladım :)) Ya bi yürü gitt bii bırakkk :)) Lost izlememek daha büyük bir coolluk bence lan herkes izliyor zaten, ben mesela zerre bir şey bilmiyorum bir karesini dahi izlemedim, sadece bir uçak adaya düşüyor işte insanlar karı kız falan huhe:) Haa bir de Jacob ile Desmondd muydu ne onu biliyorum. Desmond diyince aklıma derimod geliyor huhe:))

- Lost ne lan.!
+ Dizi, çok güzel izlemelisin şimdi başlasan yetişirsin yeni sezona
- Humm dizide güzel bir hatun varmış diyorlar!
+ Evet güzel kadın oyuncular var, iyi oyucu hepsi.
- Şimdi orası ada ya bunlar mayoyla şortla falan geziyorlardır di mi
+ Eee evet haliyle oluyor ne alakası var diziyle
- Ona göre izleyeceğim öyle olmazsa konsantre olamıyorum diziye.
+ İzleme o zaman Lost öyle bir dizi değil.
- Zaten iyice amele dizisi oldu izlemeyecektim ben zaten, seni denedim.
+ Allah belanı versin Sabri!
- Amin canım.

İlgimi çekmiyor arkadaş izlemiyorum, sorgulamayın biz izleyenleri sorguluyor muyuz huhe:) Siyah dumanın sırrını çözün önce siz sonra gelin :) İzleyen de izlemeyen de insandır severiz yaradandan ötürü huhehhe:)) (Tayyip Mode)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. işte o lost izlemeyen insan benim:) eheheh izledim tabii bazı sezonlarını ama sevemiyorum yahu ve çok yalnız hissediyorum kendimi hep dışlanıyoruuum bühühü :) ama birde lost izleyen insan profili varki onlardan çok çekiyorum ben:)

 2. Damat alemsin guldurdun beni :) Sen yine dizi hakkinda benden cok sey biliyomussun ya kendine haksizlik etme. ben dizinin sadece adini duydum, konusunu falan hic bilmiyorum.. ve insanlara lost izlemiyorum, facebook'ta uye degilim, tivitirimda yok diyince bana uzaydan gelmisim gibi bakiliyorlar. selam dunyali diyesim geliyor :) Yok arkadas yani bunlari yapmak bir meziyetse veya ayri bir hava katiyorsa insana, söyleyin ona göre hareket edelim.
  Beni böyle sevin sevecekseniz.. ( demis Orhan baba) simdi hem böyle diyip hem de yorumun sonuna bu örnegi ilistirince su katilmamis kIro olarak görecekler beni. olsun ziyani yok, kIroyum emme fark ben de.

  Yani millet kendini köpruden atsa benimde mi kendimi atmam gerek? zihniyet bu.

 3. Adsız dedi ki...

  :e:

 4. Sycorox: o izleyenleri bana söyle sövelim beraber ezdirmem ben lost izlemeyeni izleyipte ne oluyorsa sanki hıh işte:))

  Ella: Senle ortak noktalarımız var Ella ben de Lost izlemiyorum Facebook kullanmıyorum uzun zamandır ama tiwitırım var:( :) huhe popüler kültür diyorlar buna herkes isteğini izle arkadaş, izlemeyene aa sen Lost izlemiyor musun denmez ki ayıp :)) lostun kadar konuş :)))

 5. Adsız dedi ki...

  eminim yazini okurken eglendigim kadar eglenemezdim diziyi izlerken ,,bende izlemeyenlerdenim ismini biliyorum bide ölup biten bir suru insanin oldugunu göruyorum bloglardan ..zaten biz millet olarak abartmaya aliskiniz :))

 6. Enk eğlenmen ne kadar güzel çok mesut oldum hani lost izlesem o kadar mesut olur muydum bilemiyorum teşekkürler huhe:)) Kurtlar Vadisinde de insanlar ölüyor vallahi ne farkı var onların canı can değil mi yazık değil mi Polatıma mematime benim huhe:))

 7. dimi dimi dimi lostun kadar konus :e:

 8. haha diyaloa çok güldüm :P:p ne yalan ben de izlemedim hiç izlesem zaten sen de izlerdin hehe:P Two and Al Half Men izleyin izliyorsanız gülkmek iyidir:P

 9. aa lan ne tesadüf ben de onu çok seviyorum huhe:))) Lost da güzel lost da hakkını yemeyelim ama abartmamak lazım :))

 10. nefret ediyorum bend e losttan, izlemeyin ya, izlettirmeyin! yok lostun birinci sezonunu bitirdim yok 5. sezonu 6 çıkcakmış muhabbetini de bi yere kadar yeriz yani ! :D


Leave a Reply