3.4.10

Davut Güloğlu Ricky Martin ve Beckham üçlüsünün benzerliği görenleri şaşırtıyor !

Yazan: Damat Ferit | 3.4.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Davut Güloğlu Ricky Martin ve Beckham üçlüsünün benzerliği görenleri şaşırtıyor !

Konnichi wa:) Bugün blogmania ajanslardan haber servisine düşen bir haber ile şok oldum. 0_o Biz hep onu öyle sevmiştik diye hayıflandım keşke yapmasaydı gönlümüzde öyle yaşasaydı diye göz yaşı döktüm, göz yaşımı silecek biri aradım baktım yok kendim sildim:)


Severek dinlediğimiz tüm albümlerini alıp arabada camları açarak dinlediğimiz Davut Güloğlu açıklama yapmış aslında ben David Beckham'a benziyorum diye. Yılın açıklaması bu, önce baktım Nihat Doğan sandım yok Davut Güloğluymuş huhe:) Açıklama aynen şöyle hani Ricky Martin gay olduğunu açıkladı yaa bu bizim Davut'ta karadenizin Ricky Martin diyorlardı ya ne alakaysa neyse işe hemen caymış hemen satmış koskoca delihanlu! Ricky Martin'i :)) huhe çok komik lan:))

"Dikkat ederseniz ben daha çok David Beckham’a benziyorum. Şimdi bunu dedim ama inşallah Beckhamda gidip bir açıklama yapmaz” “Bana ‘Ricky Martin’ demesinler, sevenlerim üzüntü duyar” “Beni hâlâ benzetmeye devam ederlerse Ricky Martin onurlanır. Türkiye’de adı kalmadı. Benim albüm döneminde onun da adı duyuluyor. Kendisi müzikal anlamda dünyada başarılı ama biz de Türkiye’de doğduğumuz için o konuda kendimizi şanssız buluyorum” dedi.

Ricky Martin onurlanır demiş ya bu Davut Güloğlu ne içiyorsa bende istiyorum iyi kafa yapıyor galiba huhe:)) Onu bırak David Beckham'a benziyorum demiş ya bi bırakk yürü gitttt :)) Ne alaka abicim insaf ya apaçilerin kralısın sen bence Davutcum, apaçilerin idolü idolü :))

Acaba neyini benzetti lan onu çok merak ettim fiziksel olarak benzemiyor ne acaba hummm:)) Uçmuş uçmuşşş:)))

Eğer çok Davut dinlerseniz sizde de böyle değişimler görülebilir mesela bir gün Johny Depp'e benziyorum diye uyanabilirsiniz garip garip hareketler yapabilirisiniz:) Bir kızımızda ben aslında Monica Bellucci'ye benziyorum diye ortalarda salınabilir, toplumsal bir tehlike bu aman dikkat:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 1 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. puhahaha ağlıycam yaa koptumm :D:D


Leave a Reply