13.4.10

Çapkın erkeklerin gerçek yüzü | Kızlara Dersler 6

Yazı: Çapkın erkeklerin gerçek yüzü | Kızlara Dersler 6

Konnichi wa:) Bir kızlara dersler bölümüze daha hoşgeldiniz. Bugün çok önemli bilgiler vereceğim size. Yani bunu başka yerde bu derece kaliteli bu derece akıcı bir anlatımla bulmanız olanak dahilinde değil huhe:)Konumuz şu, çapkın erkek nasıl olur, davranış şekilleri nasıldır. Karşıdakini tanımak gerekiyor korunmak için:) Hazır mıyız, e o zaman. :)


Öncelikle sağa sola sarkan ona buna laf atan erkek çapkın değildir. Bu tanım yanlıştır. Onlar olsa olsa ne olabilir bilmiyorum. Ama değil :)) Gerçek çapkınlar genelde cool takılırlar ama bu coolluk herkesin görebildiği yerlerde geçerlidir. Fazla ilgilenmez gibi yaparlar. Ama hoşlandıkları bir kız görünce bir şekilde iletişim kurmaya çalışırlar. Ondan sonra karşı tarafı ürkütmeden harekete geçerler, eğer kızın yüz vermediğini anlarlarsa bir çırpıda bırakırlar zaman kaybına gerek yok mantelitesi rol oynuyor burada:) Aynı zamanda isme leke sürdürmemek gerek :)

Ama bir ışık gördüyse bırakmazlar peşini. Bu ışık naz oluyor, kızın da gönlü var ama hemen koy vermiyor gibisi yani:) Büyük bir çoğunluğu kimseye çaktırmadan yapar yapacağını. Özelde halleder yani, ulu orta anlatmaz hiç bir şeyini, veya adımlarını:) Bu sayede hem dışardan aslında ilgienmiyor havası verip her kıza bir kapı açar hem de karizmaya zeval getirmez bu şekilde. Çok çakaldırlar çok aman dikkat:)

Ayrıca bu saman altından su yürütme tekniği sayesinde bir çok kız ile görüşebilir,o kızların ise sadece kendisi ile ilgilendiğini sanmasını sağlar, kız bilmiyordur ki bu oğlan 2-3 tane birden idare etmeye, tavlamaya çalışıyor. Rahattır hiç kasmaz kendini, zaten cümlelerine de yansır bu ve en önemli nokta çok rahat yalan söyleyebilir. Ayakta bin türlü yalan oturarak allah bilir ne kadar:)) Yüzü falan kızarmaz, hiç kem küm etmeden direkt kurar senaryoyu.

Mesela ararsınız açmaz telefonu, 1 saat sonra mesaj gelir ay bebeğim evde, arabada.. unutmuşum telefonu ondan açamadım, kızmadın di mi nasıl unuturum ya evde telefonu, çok şaşkın oldum bugünlerde. Sonra hemen başka konuya bağlama. Genelde kızlar yer bu numarayı, hep yer hatta istinasız, belki başta trip yapar ama sonra boş ver deyip geçer. Bana anlatılanlardan biliyorum ben de:)

Entel çapkınlar da vardır bunlar en tehlikeli olanlar. İyi bir işe sahiptirler ve bilgi birikimleri yüksektir aynı zamanda ağızları süper laf yapar. Yukardakiler onlar için de geçerli ama bunların alıcısı daha fazladır. O takım elbise, o araba, o gülüş bir çok kızı kandırıyor malesef, kanmayın kanmayın ah ah hiç akıllanmayacak bu kızlar huhe:)) Cooluğun doruk noktalarıdır bunlar, bıraksan uçarlar yani oderece, ağırdırlar fazlasıyla.

Ama kızlar, en büyük düşmanınız yine hemcinisiniz kadınlar. Biz erkekleri de sizler bu hale getiriyorsunuz. Mesela yakışıklı birini görünce hemen belli eden dik dik bakanlar olduğu sürece bunlarda böyle havalı havalı gezmeye devam eder. Aynısı kadınlar içinde geçerli, güzel kızlar genelde şımarıktır ve fazlasıyla havalıdır ı yüzden bunu da suçu biz erkeklerde. Doğa kanunu mu nedir bu anlamadım.

Daha fazla tüyo isteyen olursa seve seve yardıma hazırım. Bu sadece bir kısmı:)) Bir sonraki dersimizde görüşmek üzere kendinize çok ama çok iyi bakın. Esen kalın huhe:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. :f:
  ilginç bir yazı dizisi olmalı. bundan öncekileri okumamıştım ama zaman ayırıp okumak gerektiğine inanıyorum.
  bu sırada sen kadına ne kadar anlatırsan anlat kadın en evrilmiş halinde bulunduğundan bütün numaraları yemeye devam edecektir. (aynı şekilde bunun kandırılan kısımda erkeğin bulunduğu versiyonlarıda vardır)

 2. Sürüden ayrılan koyun çok ilginç evet :)) bunun finalini yapmayı düşünüyorum bakalım :)

 3. Adsız dedi ki...

  merhaba bende sizden biraz tüyo istiyorum birkaç aydan beri hoşlandığım bir erkek var ikizler burcu.. Adam boylu poslu havalı tam bir cool. Tavırları bi benle ilgilenmiyormuş gibi ama bir bakıyorsun öyle bir laf ediyorki acaba bu adam bana ne demek istiyor benden hoşlanıyor mu diye düşünüyorum. Benle konuşurken ise gözlerimin içine uzun uzun bakarak konuşuyor(sadece gözlerime) genelde ama ben çok uzun bakamayıp gözlerimi çekiyorum. Bir kaç kere aramızda çok yaş farkı yok aslında (ben minyon o boylu için biraz yaş farkı varmış gibi duruyorda), seni gideceğin yere kadar bırakabilirim bende oraya gidiyorum sonra arabaya binince bu havada derse mi girilir ya falan gibi lafları benim kafamı karıştırmakta. Ben ise onun yanında hep daha çekingen sessiz kalıyorum bende bir adım olarak artık siz değil sen demeye başladım ve beni gideceğim yere bırakmasını kabul ettim(ama bu havada dersemi girilir sorusuna gülerek girmek zorunda olduğumu söyledim)acaba gerçekten bana karşı birşeyler hissediyor olabilir mi ister istemez kendimi geri çekiyormuş gibi duruyor olabilirm bu davranışım onu sıkar mı? birde o zaten çok sosyal biri bunlar onun için çok normal davranışlar mı acaba yani her kıza mı böyle davranıyordur?

 4. Adsız dedi ki...

  Ne güzel anlatmışsın.bende yeni biriyle tanıştım ortada daha ilişkiye dair bir şey yokken sürekli günaydın/iyi geceler mesajları birkaç hafta sonra şehir değiştirince birden mesajlar kesildi 1 hafta sonra msj attı (aynı şehirdeyiz) belirtti msjında ama bende o adım atsın istedim buluşmak istiyorsa bir daha msj atmadı (1haftayı geçti) bence konuşmak istemiyor (uğraşmak istemiyor) ya da yeni biriyle tanıştı ?? Yorum yaparsan çok sevinirim (tanımayan birinin yorumunun çok daha sağlıklı olacağını düşünüyorum :))

 5. Adsız dedi ki...

  Bu kızlar akıllanmaz :)

 6. Adsız dedi ki...

  Ben bir erkeğe çok aşığım ama onun dikkatini nasıl çekebilirim :)

 7. Adsız dedi ki...

  Admin resmen kuyumuzu kaziyorsun 😊 hos bilinclendikleri zaman nolcakki yakisikli erkegi gordugu gibi bu yazi akillarindan ucup gider

 8. Adsız dedi ki...

  ay resmen ilk paragraf beni anlatıyor. acayip cool cocuk bana bakarken yakalıyorum , fakat dısarda arkadaslarım diyo ki nekadar düzgün cocuk hep önüne bakıyo ben de havaya giriyorum kesin benden hoşlandı diye çok çekingen oldugunu düşünüyorum cünkü cok konusmuyor ya da çekingenmiş gibi alçak ses tonu felan , ögreniyorum ki 4 tane birden konuştuğu, bar bar gezen bir çoçukmuş! ama hala aklımdan cıkaramıyorum sizce benden gerçekten hoslanmıs olma ihtiamli varmıdır? ya da nasıl etkileyebilirim_?

 9. Bi çocuk var bi sene önce çıkmq teklof etti kaç kez,kabul etmedim..ama şimdi ben etkilenmeye başladım aşırı özguvenli biri bide paranin verdigi bi ozguven var...simdide seni cok begeniyorum falan diyor ama artik teklif etmio napmak lazim ?😕

 10. Arkadaş çapkın dikkat sen umrunda değilsin


Leave a Reply