20.3.10

Top benim oynatmıyorum | çılgın bir blog

Yazan: Damat Ferit | 20.3.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Top benim oynatmıyorum | çılgın bir blog

Konnichi wa yavru kuşlar.:) Damat Ferit blog tanıtır yazı dizisiyle artık kaç inç olduğunu bilmediğim monitörlerinize dolayısıyla evinizin soğuk veya sıcak bir odasına misafir oluyorum yine. İnsan bir kahve falan ikram eder arkadaş. Lütfen bol kahve üçü bir arada alayım zahmet olmazsa, bir de çikolata olursa tadından yenmez vallahi ah ne kadar iyisin huhe:) Yok yok fincanda olmasın nedcafe kupası yok bu sen de ya off yaa neyse böyle içelim bu kez de:) Evet ne diyordum blog diyorduk harika bir blog çok şugar bir blog işte o blog şu blog:) :


Blogun İsmi: Top benim oynatmıyorum

Top benim oynatmıyorum lan diye bir deyiş vardır hani hanım hanımcık ev kızları bilmezler belki ama biz çocukken top karaborsaydı yoktu top vallahi, bir top olurdu herkes onla oynardı benim hiç topum olmadı amca, size top diyebilir miyim huhe:)) İşte bazı gıcık zengin çocukları biz çok fakirdik ayrıca işte her neyse topu vardır ama top oynamasını bilmez sonra da onu kaleci yapınca da sinirlenir artist, ve der o ünlü deyişi top benim verin lan oynatmıyorum:)) İşte blogun ismi buradan geliyor:) Öhö öhö bloga dönersek isimiyle baştan kalbimi çalmayı başardı yani blog eminim senin de çaldı :)

Peki ismi güzel yazıları da güzel mi ey Dmat efendi diye sorun bana sor sor, evet sen sarı gömlekli kız, mikrofonu ağzına götür duyamıyorum, televizyonunun sesini de kıs:

- Damat Bey öncelikle bu soruyu bana sorma imkanı verdiğiniz size ve sizin nezdinizde sayın valime belediye başkanıma, mahallenin muhtarlarına ve adalet bakanlığına teşekkürü bir borç bilirim. Konuşamayacağım sanırım ühüüü, yazıları da bizi alıp başka diyarlara götürebiliyor mu peki, ne düşünüyorsunuz bu konuda kuzumm.

Evet sorumuzu da aldık evet isimi gibi güzel yazıları da. Harika. Kendime yakın bir blog. Damat Ferit seven bunu da sever. Bunu okuyan bunu da okudu gibi bi şey yani:) Geyiğin dibine vurma, dalganın derin sularında yüzmek isteyenlere yönelik kişisel bir blog. Bu blogta ne tür yazılar var peki. Örnek veriyorum bir yazıdan kesit, çok etkileyici ağlamamak mümkün değil, salya sümük oldum şurada yaa yapılmaz ki ama böyle:)

"Az önce dvd romla da kavga ettik. Bana böyle nasıl da çemkiriyo, hırlıyo, tıslıyo. Bi tanecik dvd okuyacaksın lanet olsun senin gibi dvdroma. Hayvan!

Ne kadar içli bir haykırış değil mi. Özellikle o hayvan var ya beni benden aldı, aldı götürdü Miami'ye California'ya Las Vegas'a...:) Bitti mi sandın yavrım biter mi hiç duygu yüklü yazılar hıı sorarım sana yok öyle kurtuluş biraz daha ağla biraz daha göz yaşı dök. İşte bir hazin hikaye daha bu blogtan. İnsanlar neler çekiyor huhe:) re-anne kapıyı kapatırken içerde kalan misafir çocuğu! adlı yazısından blogcumuzun:)

Anne kapıyı aralar ve şu iki adımdan birini atar:
a) ''Yavrum bak Hayriye teyzenler/Adnan amcanlar geldi , gel bi meraba de , bi hoşgeldiniz de , oturma da yine de bi görsünler , ayıp.''
b) Aynı cümlenin bir de sesli söylenişi ki bunu içerdekilerin duyacağı frekansta yapar , bunu mecbur kalabilelim diye yaparlar , komplodur bu , düşünülmüştür , teknik faul lan!

ve olaylar gelişir devamı blogta, çok heyecanlı ama :)

Bence tanısanız çok seversiniz bu blogu ve yazarı Eternal'ı. Değişik bir tanıtım oldu benden de tanıtım yazarsa ancak bu kdar olur, blogun güzelliği her şeyi kapattı tıpkı sivilceli kızların fondaten ile bir afete dönüştükleri gibi benim bu yazı da güzel blog sayesinden bir afete dönüştü. Doğal afet huhe:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Çok hızlı bir şekilde yazını okudum,bloga girdim,iki post okudum,çok sevdim,takibe aldım:)te-şek-kür-ler Damaaaaaat:))

  2. Güzelmiş eğlenceli bir blogmuş gerçekten, tebrik ettim seni ve senin nezdinde blog sahibesini :P

  3. tanıtım yazına ve güzel sözlerine çok teşekkür ederim sayın Damat Ferit :) müthiş mutlu oldum,anlatamam!

    Hanımkızlarımız, damadı öpebilirsiniz :D

  4. Peyton Sawyer ben sizler için varım teşekkürler huhe:))

    Ukturk: beğeneceksin tabi ne sandı ferit kapıcıların kralı bu espriyi de her yerde yapıyorum bayrdı yeni bir şeyler bumak gerek hıhım:)

    Eternal: Negzel mutlu olmuşsun ben de mutlu oldum senin mutluluğun benim mutluluğum huhe:) Hanımkızlar durun yavaş sırayla aaa heryerim ruj oldu:)


Leave a Reply