16.3.10

Sevgili adayı seçim süreci | Kızlara Dersler 3

Yazı: Sevgili adayı seçim süreci | Kızlara Dersler 3

Konnichi wa:) Evet kızlara dersler bölümümüzü unuttun mu Damat Ferit diye okuyucu mailleri alıyorum (yaLAN)o yüzden gelen yoğun istek üzerine 3. dersimizle yine hep beraber olacağız, bilgilenip başımız göğe erecek yine:) Daha önceki derslerden aldığım geri dönüşlere göre çok iyi sonuçlar almış arkadaşlar, bu derste ilaç gibi olacak size eminim bu konuda:)

Bugünkü konu sevgili seçiminde dikkat edilmesi gerekenler diyebiliriz. Ama bunu özele indirirsek her mecrada kız tavlamak için dolaşan tiplere kendinizi kaptırmamanız olarak söylebiliriz:) Burada Facebook'ta veya yine buralarda abaza style bir görünüm çizen erkeklerden bahsetmiyorum kızlar. Böyle cool takılan, sağa sola sarkmayan, güzel bir görünüm sunan, hafif yakışıklı ve bilgi düzeyi de hafife alınmayacak hafif entel adamlardan bahsediyorum. Sayıları pek fazla değildir zaten karaborsadırlar. Bunlar zaten karşıdan bir küçük şey görmeden adım atmazlar cooldurlar çünkü fazlasıyla, bu halleri bile sizde bir hayranlık oluşturacaktır zaten. Çok büyük tehlike bunlar sizin için neden mi?


Çünkü, mesela normal hafif içine kapanık olanlar hatta facebook delikanlıları sizin her dediğinizi yapabilirler onları kukla gibi oynatabilirsiniz, her dediğinizi yaparlar çünkü size mecburdurlar, hatta çantanızı siz taşımazsınız onlar taşır (huhe) mesela. Kulunuz köleniz olabilirler, doyasıya yontabilirsiniz onları ama yontmaya müsait olanları seçin, yoksa çekilmez hayat.:)) Bunlarla evlenmeyeceksiniz tabi sadece hoş vakit geçirirsin bir yere giderken yanında durur işte.:) Ama gelecek vaad edebleri varsa evlen gitsin bulamazsın sonra gider:)) Senin tercihin:)

Ama bu diğerleri var ya hem size kendini aşık eder hem de geri çeker, çünkü tek siz yoksunuzdur bu konuda, takipçileri fazlasıyla vardır. Telefonunun mesaj kutusuna ve sitelerdeki direkt ilerilerine sürekli bir şeyler düşer. Bu adamlar sevgili tipleri değildir. Flört ararlar bundan çok büyük zevk alırlar. Sizi kandırma olasılıkları da mümkündür fazlasıyla. 2 gün canım cicim deyip sonra ansızın ortadan kaybolabilirler neden gittiklerini de söylemezler. Olan size olur aşkınıza, sevginize olur, harcadığınız zamana olur. Güvenmeyin bu adamlara, iki kaşına iki gözüne tav olmayın.

Bu adamlarla arkadaş olmaya çalışın gayet iyi arkadaş olabilirler demiştim ya flört insanlarıdır diye, onlarla vakit geçirirken mutlu olduğunuz hissedersiniz "evet hayatımın erkeğini buldum artık çok eğleniyorum onunla iken" diyebilirsiniz ama kazın ayağı öyle değil. Hem cinsleriniz hiç rahat durmaz bunlar da çok iyi flörtör olduğundan anında unuturlar sizi.

Ben bunları nereden mi biliyorum bir arkadaşım var benim o anlatıyordu bana abi şöyle böyle diyerekten ben de saf saf bakmıştım vay adama bak abi diye, öyle işte dikkat edin kızlar.:D Ben sizin iyiliğinizi düşünerek yazıyorum. İnternetteki bu hafif cool ve yakışıklı adamlara kanmayın. Üzerler sizi:)) huhe:))

Normal insan iyidir sizi üzmez üzse de az üzer giderse de giderse gitsin yenisi gelir sana mı kaldım dersiniz falan filan:)) Dikkat dikkat:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 12 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. eeeee fotoyu görünce konuya odaklanamadım, bana bir özet çıkarır mısın damat, ana fikir falan :m:

 2. huhehe:)) ya ben ne dedim iki kaşa göze kanma dedim ama ya olmaz ki :D fotoğrafa farklı gözle bak küfkedisi boş tarafını gör anafikir bu
  :g: hehe:)

 3. Valla damat hep hayalimi kısa boylu tontiş erkekler çekerdi
  şirin olurlar babında bu tiplere hiç meyil vermedm ben yani
  Ama gittim 1:93lük yakışıklı bir koca adayı buldum
  ama çantamı taşımıyor tamda hayallerimin erkeği olduğu söylenemez yani (:
  bu erkek tiplerinede kanmam ben onlar ben yüz vermedikçe daha çok çıldırırdı ((:

 4. Aynen aynen, o tiplere hiç güven olmaz zaten!

 5. Damat, güvenilmeyecek erkek tanımında kendini anlatmışsın yavrum, bir de nereden biliyorum demişsin hehe, nereden bileceksin sensin o sen:P:p

 6. İşim olmaz zaten öyleleriyle. Gerçi yakışıklı oluyolar ama olgunlaşmamış armuş kart olur yenmez bilin mi =)

 7. Rama, kısa boylu tontiş mi yapma ya Rama ama :)) şirin olurlar ama yani bilemedim huhe:)) Evet bu tipler yüz vermedikçe hayır olamaz şu ana kadar hep beni kabul etti herkes o da kabul etmeli diyerekten vazgeçmezler:)) iyi olmuş iyi maşallah diyelim:)

  Hayal Meyal, yanına bile yaklaşmayın:))

  Ukturk, yorum yok sana, ben seni düşünmüştüm huhe:))

  Gülşah: bilmem mi hiç çok iyi bilirim huhe:))

 8. Adsız dedi ki...

  pek doğru saptamalar..her zamanki gibi..kutlarım damat :D

 9. PinkZorro teşekkürler, saptama da üstüme yoktur huhe:))

 10. cgdmtr dedi ki...

  Bir erkek, bir konuyu ancak bu kadar eğlenceli anlatabilirdi...kuzulara ders veren kurt misali;)

 11. huhe kurt kim ben miyim :) dersler takip eden kızlarımız sonsuz mutluluğa erişiyor:)

 12. Adsız dedi ki...

  bu da nesi ya :) daha önceden okusaymışım iyiymiş


Leave a Reply