31.3.10

pippi haşmet | fırından yeni çıkmış blog

Yazan: bi dost | 31.3.10 | Kategori: , , , |
Yazı: pippi haşmet | fırından yeni çıkmış blog

merhabalar blogmania ahalisi. naber? iyiyiz biz de çok şükür, dolunaylı bi gece işte havalar da ısınıyo yavaş yavaş, karnımız tok sırtımız pek hamdolsun (tayyeap esintileri for ukturk:Pp) hasretinizden başka kederimiz yoktur.. tıraşı kesiyim di mi? bence de.

efenim acayip hoş bi blogun ilk keşifçilerinden olmanın haklı gururunu yaşıyorum şu sıralar.. çünkü ben böyle şeyler pek yapmazdım, yeni blog okumaya cesaretim olmazdı pek. ama bu blog beni kendine çekti zira her telden ordan burda şurdan senden benden bizden yazıyor, ve dahi sağlam yazıyor.
blogumuz, yazarıyla aynı adı taşıyor, ki o isim Pippi Haşmet. çok güzel di mi ya :D nerden ne alaka acaba bu isim merak ettim, blogda böyle bir bilgiye rastlamadım. ilk yazısında blog açma sebebini paylaşmazsam çatlıycam mealinde açıklayan haşmet, aynı zamanda her konuyu yazabilecek kadar cahilim demiş.. afilli cümle yalnız bak, kulağıma küpe olsun :P

pippi haşmet gayet düzenli bir blogcu anladığım kadarıyla. zira yazdıklarını 4 kategoriye ayırarak etiketlemiş. haber yorum etiketli yazılarda ilginç haberleri kendine has üslubuyla (wuu:P) değerlendirdiğini göreceksiniz. (misal: iclal aydın-tuna kiremitçi savaşı)

az bulunur müzikleri sözleriyle birlikte paylaştığı ve FriendFeed hesabından dinleme+indirme olanağı sunduğu bir de ph fm kategorisi var pippi haşmet'in. aynı zamanda tv programlarını eleştirdiği aptal kutusu bölümü, ve benim en sevdiğim blog türü olan, yani kişisel yazıların paylaşıldığı, haşmet'e dair bir şeyler bulabileceğiniz hava yol su etiketi.. fakat daha önce de söylediğim gibi çok yeni bir blogcu bu arkadaş. yani eminim bu kadar üretken bi blog bu kadarla yetinmeyecektir. hı efendim? yeni bi etiket mi? ımm bilmem belki öyle bişeyler de vardır aklında, duymadık görmedik bilmiyoruz :Pp

ben blog tanıtımının dürüst, kısa ve ahlaklı olanını severim dediğinizi duyar gibi olduğumdan sözlerime buralarda son vermeye niyetleniyorum. tekrar şöyle bi özet geçecek olursak, ki neden geçelim zaten yazı kısa başa dönüp okuyun anlamadıysanız di mi? her neyse. kafa dağıtıcı, güzel bi blog buldum size sevgili blogmaniacılar, bence kıymetimi bilin, ve bu yeni blogcu arkadaşa destek olun, okuyun okutun, sevin bağrınıza basın ki şirinleri görebilesiniz..

haydin selametle!

(eklenti: zeki çevik ve ahlaklı'nın zeki'sini nası dürüst diye hatırlamışım be yahu? Allah Allah..)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 6 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. Gelecek vaad ediyor bir zamanlar ben de böyleydim huhe:)) Devamı nasıl gelecek bakalım +rep verdim:)

  2. damat, sen hala öylesin yaw hala ilk günkü heycanla okuyoz seni :PP pippi haşmet bence de gelecek vaad ediyo sevelim onu :))

  3. bu siteye katılın değilde izleyiciler menüsü koysun bence daha güzel olacak:P

  4. Onun yaptığı her şeyi diğeri de yapıyor bildiğim kadarıyla hatta daha fazlasını da yapıyor.

  5. Enteresan bir isim =)

  6. ebeni daha yeni görüyorum lan bunu


Leave a Reply