7.3.10

Oscar goes to Damat Ferit | ohh yes

Yazan: Damat Ferit | 7.3.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Oscar goes to Damat Ferit | ohh yes

Bu gece Oscar ödülleri verilecek hani sunucu o meşhur cümleyi "Oscar goes to" diyecek ya işte ben de bana ne oluyorsa bilmem ama çok heyecanlanıyorum kimin alacağını desem de inanmayın. Çünkü küllliyen yalan, kılım bile kıpırdamıyor bu konuda, kim alırsa alsın modundayım o derece duyarsızım bu olaya. Amaan sen de sanki babamın oğlu ne var yani, Hollywood vardı da biz mi oynamadık diyecek kadar şuursuzum bu konuda. Kedi ile ciğer ilişkisi gibi benim durumum:)


Bence şu kazanacak diyenlere de cümlem hazır hemen hiç bozuntuya vermeden elimi çenemin altına götürüp hafifçe ama çok hafif gözlerimi kısarak "evet haklısın aslında çok güzel bir oyunculuk sergiledi son filminde ama sanki Mrs.Brown değil de Miss Purple alacak gibi her türlü gideri var o kızın bence (aha:D), forumlarda öyle diyorlar, çok heyecanlıyım başlasa da izlesek değil mi. Bir de o kırmızı halı yok mu içim içimi yiyor, bakalım şıklar rükuşlar ay ay, hemen modacımı aramam gerek" O_o huhe:))

Bir de Oscar törenlerinin vazgeçilmezi ödül alanların teşekkür konuşmaları var. En garip zaman işte bu zaman ödül törenindeki. Ağlayanlar mı dersin, köpeğine kedisine teşekkür edenler mi dersin herşey var:) Ama malesef bu sene sınırlama getirmişler galiba bu sıkıcı konuşmalara diye duydum ben forumlarda yazıyor canım huhe:)))

Ben ödül alsam, alamam da hadi diyelim aldım öyle farzet. Damat Ferit bir hollywood yıldızı gibi düşün, canlandır gözünde hadi ama:) Öhö öhöö ses deneme van tu tiri foroo :) Aslında inglizce konuşurum ama Türkçe yazacağım buraya sanki simultane tercüman tercüme diyor gibi düşün. Çok düşündün hayal ettin ama işte idare et canım, çok iyisinnn :)

"Sayın Obama, sayın senatör, sayın çok komik sunucu hayranıyım Mr.Blue (sırıtmalar), sayın adaylar ve çok değerli hayranlarım ve ve televizyon başında bizleri izleyen milyonlar, öncelikle buradan güzel ve yalnız ülkem Türkiye'ye selam göndermek istiyorum, dayımlar, teyzemler ve kuzenimi de anmadan geçemeyeceğim. Onlar olmasa ben olmazdım, onlar benim herşeyim (ödülü havaya kaldırıp ağlamak), ayrıca İstanbul Belediye Başkanına, meclis üyelerine ve belediye encümenine ve mahallenin muhtarlarına da buradan teşekkürlerimi sunuyorum beni bu süreçte gönderttikleri SMS lerle destekledikleri için. Bu ödül hepimizin.! Ben sadece bir elçiyim.! Teşekkürler" O_o huhe:)

Damat Ferit'e Oscar Ödül Törenlerinde destek vermek için tüm operatörlerden 2564'e Sms gönderebilirsiniz.

Kayan yazı: (Her sms 30 kontör olarak ücretlendirilmektedir. Ocağınıza yıldırım düşecek:P)

Ohh yes:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 7 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

  1. bu sene bende ilgilenmiyordum kesin avatar alır bütün ödülleri diye ama sabah gördüm sonuçları çok mutlu oldum... oscar goes to oscar:))

  2. Avatar hak ettiği kadarını aldı bence o kadar da hasılat yaptılar yeter canım:)) Oscar ıda başkaları aslın :))

  3. and oscar goes to you:))

  4. huhe evet bana geldi düden beri röportaj yapmak isteyenler arayıp duruyor oscar alsan bir türlü almasan bir türlü ne yapacağımı şaşırdım :)))

  5. almalısın sonrada sevenlerine bağışlamalısın,, avatar hakkındaki yorumunla gönüllerimize taht kurdun, tebriklerr:)))

  6. Ben emekçi hollywood yıldızımın hakkını yedirmem o avatar kılıklılara huhe:)) Evet heykelciği parçalar bölüp dağıtmayı düşünüyorum, her şey Oscar için her şey sevenlerim için:)

  7. Haha yazının sonudaki karartmayı gördüm çakal:P:p İmza, AvatarFans :D


Leave a Reply