6.3.10

Manga da artık bir Pokemon | Eurovision

Yazan: Damat Ferit | 6.3.10 | Kategori: , , , |
Yazı: Manga da artık bir Pokemon | Eurovision

Huhe. Yeni pokemonumuz Manga'yı sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyorum.:) Eurovision için hazırladıkları şarkı onları bu mertebeye yükseltti. Ne kadar gurur duysalar az bence:)) Daha önce kimleri pokemon ilan etmiştim peki mesela Esra Ceyda Cicişler de bir pokemon, Ajdar da bir pokemon ve yine Nihat Doğan en büyük pokemon:) Manga'da bunun Eurovision ayağı.:) Pokemon camiasında büyük sevinç var oohh ya sonunda bizimde içimizden biri sıyrıldı kabuğundan diyerekten:)) huhe:)


Pokemon Manga grubundan çıkan bu şarkıyı acaba sonra kulağıma hoş gelir falan mı diye 3-4 kez ard arda dinledim. Yok lan hiç bir şekilde kulağıma çalınmadı:) Ayrıca iğrençç bir ingilizce ile söylüyorlar ya o beni benden aldı lan:) Klibini izledim beyazlar içinde Pokemon Fermantasyon:)) ne demiş atalar: "Pokemonun düşkünü beyaz giyer kış günü" huhehe:)) Ben demiştim zaten bu Manga'yı seçmeyin diye adamların belli bir misyonu yok, ayrıca vizyonsuzlar. Aynısı Emre Aydın için de geçerli. Bir nane olmaz bu isimlerden. Olsa olsa pokemon olurlar ve 10-16 yaş arası sivilceli hayranları olur en fazla huhe:)

Bir de bu Manga Rock grubu değil mi arkadaş. Yaptıkları müzikten bir nane anlamadım ben rock namına. Alttan cıkıcıkıxx sesleri iğrençç çok basit berbat bööö huhe:))

Manga'nın şarkısı bana bu Nuri Alço ve Banu Alkan filmlerini hatırlattı. Havuz başında çalan müzikleriden huhe:)) En azından onlarda Banu Alkan falan var salınıyor havuz başında içkisinden yudumluyor şuh şuh, gençlerin gözü gönlü açılıyor falan:) bu ne peki beyaz giymiş Pokemon Fermantasyon şarkı söylüyor hem de çok kötü bir şarkıyı kötü bir şekilde. Pehh:))

Keşke Nihat Doğan katılsaydı o temsil etseydi Pokemon camiasını hem eğlenirdik de ne güzel. Amaç eğlenmek değil mi hem şekerim huhe:)) Şarkının adı da Sakat Sinek olurdu falan:)) Şu hiç beğenmediğimiz İsmail YK katılsa bir renk getirirdi lan bence, bunun gibi ruhsuz olmazdı, geleneksel ezgi mi ne yapacağım derken sınırlı olan yeteneklerini de heder etmiş güzelim pokemonlar:))

Kısaca "0" point from Damat Ferit:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 11 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. haklısın haklısın haklısın:D

 2. Peyton, sağol ama bir şeye karar veremedim şimdi bu Manga pokemon bunu kabul ettik ama ne saldırısı yapıyor acaba onu bulamadım huhe:))

 3. cıztırak ses dalgası yollaaaasıııın:D

 4. katılmadan edemedim damat. :k:

 5. İsmail YK güzel olurdu lan, herifler ne biçim dalga geçmiş derlerdi ve listede 1. olunabilirdi belki. ya da cicişler yaptıkları şarkıyla dünyayı sarsabilirdi. Fekat böylesi pek sıradan. :h:

 6. Haha Manga pikaçu ile düet yapsın diyen 1 milyon kişi bulabilirim :P:p

 7. Peyton: huhe süper bumuşsun tam uygun :))

  Finduilas: katılın bana yalnız bırakmayın :))

  Fiktirella: İsmail belki modern olma havasına girer batırabilirdi ama Cicişler bence yıkardı ortalığı kesin, kaçtı fırsat artk huhe:))

  Ukturk: huehhe kesin bulursun 1 milyonu :D

 8. Valla ya yazık oldu. Hiç beğenilmedi. "Sözler anlamlı ama" diyenler de var. Sözlere bakılsaydı ohooho

 9. Sözler anlamlı bakıyor çok içim parçalandı huhe:)

 10. Adsız dedi ki...

  sizin pokemon dediğiniz grup 2. oldu beee hadise hadise dediniz orasını burasını sallayıp zoru zoruna 4. oldu mangaya etmediğiniz lafı bırakmadınız yarıfinal 1. si eurovision 2. si oldu almanya mafya karıştırmasaydı iyice yerdiniz lafınızı :@

 11. Adsız dedi ki...

  sizin yorum yapmaya hakkınız yok bir kere "damat ferit" beğenmiyorsan dinlemezsin olur biter...Eurovision bir şarkı yarışması...VE de MANGA layıkıyla işini yaptı...Ki geçen sene Hadise Eurovision "şarkı yarışması"na gittiğinde kimsenin gıkı çıkmamaış üstüne üstlük göbek attı diye alkışlamıştınız...Lütfen bu bir dans yarışması değil.MaNganın da böyle aptalca şeylere ihtiyacı yok...Ayrıca Hadise hiçbir şey söylemediği halde geçen sene 4. olabildiyse maNga'ya yapılan haksızlık açık bir şekilde ortada.Geçen sene yarışmada hadise dansçı gibi back vokal olan erkek sanatçı gibiydi.Ya destek olun yada kesin sesinizi oturun!!!


Leave a Reply