22.3.10

Gülhan Şen Galaksi Rehberi | çok tatlı

Yazı: Gülhan Şen Galaksi Rehberi | çok tatlı

Konnichi wa cicişler:) Şimdi ne zamandır bahsetmek istediğim birinden bahsedeceğim size. Hepiniz tanıyorsunuz onu. Hani ben Damat Ferit olarak öyle herkese her ünlüye hayran olmam, kılım o konuda:) Ama biri hariç. Gülhan Şen. Ay ne tatlı kızdır o öyle. İnsanın görünce ay ne şeker şeysin sen öyle yerim yerim diyesi geliyor, yanakların sıkası böyle öpücükleri boğası sarılsası falan geliyor huhe:)


Televizyon da onu her gördüğümde mutlu oluyorum program bitene kadar zap yapmak yok normalde zapın kralını yaparım ama Gülhan'ın bir anını bile kaçırmak bize yakışmaz. Racona ters huhe:) Öncelikle çok eğlenceli bir kız bu kız. Hani sadece televizyondan değil de böyle karşılıklı konuşası geliyor insanın o kadar cana yakın yani:) Sarışın şirin bi şey, anlatılmaz yaşanır bi şey ay ay huhe:))

TV8 de şu aralar, Gülhan'ın Galaksi Rehberi programını yapıyor. Dünyayı geziyor ve o tüm güzelliği ve şirnililiğiyle bize anlatıyor. Gülhan bebeğim lütfen beni de al yanına beraber gezelim elimi tut falan huhe:)) Video blog gibi program aslında, öyle moda mod bir konsepti yok, çok doğal allah ne verdiyse tarzında gidiyor en çokta bu halini seviyorum, ay her halini seviyorum, kıskanmayın lütfen:))


Daha öncelerde de Zamanın Ruhu programını yapıyordu o da çok güzeldi zaten oradan gelen bir hayranlk bizimkisi. Mezara kadar o kadar huhe:) Galaksi rehberi Cumartesi 23:15 di galiba yayın saati. Kaçırmayın anacım:) Bilmeyenler için bir de hayranları için galaksi rehberi programınd best of vardı ondan bir bölüm veriyorum Youtube dan.Bir de sevgili Gülhancığımla espri tarzlarımız çok benziyor bence ay aynı ben yani bu kadar olur huhe:) Şu alemde en çok tanışmak istediğin kişi kim diye sorarsan Gülhan Şen derim. Bir ön ayak olun tanıyanlar varsa falan, sevaptır huhe:))

Çok tatlı di mi :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 8 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. vakti zamanında bir programda Kaan Tangöze başta olmak üzere tüm Duman elemanlarından ayar üstüne ayar yemişti,hep o program aklıma gelir bu kızı görünce:)
  heralde eve gidip hırsında günlerce ağlamıştır diye düşünmüşümdür :)

 2. Yazık ya kıyılır mı bu tatlılığa hiç huhe:) Duman akıllı olsun sabrımızı taşırmasın :))

 3. Evet ekranlara çivilemek gibi yaşanası bir yan etkisi var Gülhan Şen'i görmenin.Muzip,güzel ve bazen kendine yakışan şekilde şımarık bir kız.Ona yakışıyor şımarıklık..O ve programı hakkında ben de Burda bir yazı yazmıştım.

 4. bende gulhana bayılıyorum.Çok Şeker

 5. Kesinlikle cok dogru yazmissin, cok seker, harika sunuyor programi ama ben izleyemiyorum artik gezdiklerini geziyorum o da ayri birsey :)))

 6. Kısaca Fd evet şımarık bir kız havası var ben de öylesini daha çok seviyorum sanki:) Çok iyi naz yapar cilver yapar bence bir de öyl seziyorum huhe:))

  Modamakyaj: şeker de ne kelime çok şeker :))

  Pollyanna: gezdiklerini geziyorum amanın:) Ne kadar da şanslısın beni de al yanına:) Kopenhag'a gidelim huhe:)

 7. bu geldi aklıma :)

  http://www.youtube.com/watch?v=psO7VKytIUU&feature=related

 8. Erdem daha o zaman çıtır zamanları:) O metalcilerle başka röportaj yapacak kişi bulamamışlar galiba:) Gülhan, o zaman da güzelmiş ama:))


Leave a Reply