31.3.10

Girişimci çapkın türk gencinin yeni silahı Gtalk | Kızlara Dersler 5

Yazan: Damat Ferit | 31.3.10 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Girişimci çapkın türk gencinin yeni silahı Gtalk | Kızlara Dersler 5

Konnichi wa:) Bu yazıyı acil ibaresi ile yazıyorum. Çünkü her geçen gün bir saf kızımız daha bu tuzağa bu taktiğe kurban oluyor üzülüyorum. Bakıyorum bakıyorum ne zaman çakacaklar bunu diye ama yok ya da görmek istemiyorlar bilemiyorum huhe:) Biliyorsunuz msn diye bir iletişim aracı var işte falan biliyorsunuz bir kızın msn adresini istemekte ünlü düşünür Lucy Van Pelt'e göre çıkmanın yarısı anlamına geliyormuş tabi hislerinize göre değişir bu durum, arkadaş olanları kastetmiyorum:) Aslında o kadar da kasmamak lazım altı üstü adres huhe:) O yüzden artık bundan bıkan genç türk çapkın girişimciler yeni bir şey buldu. Bu sayede msnini alamasa da onu alabiliyor hem de çabucak:)


Gtalk. Evet tehlikenin ismi bu kızlar, msnden umduğunu bulamayan genç çapkın der ki "ayy bu msn de iyice amale doldu yaa ne öyle (sanki başkası ekledi kendin ekledin neyse) gtalk gibisi var mı daha steril daha güzel ayy ay yerim falan, hadi ekleşelim çok güzel gtalk" diyerekten salıyorlar ortaya yemi, artık herkesi ekleyemeceğim diyerekten de laf atıyorlar ortaya, yalan demeyin lan gördüm kaç kez:)) Ne çakalsınız siz gtalk ayağına, içlerini bilirim ben bunların haha:)))

Bu yem web 2.0 yemi olarak tarihe geçti artık. Ama tarihe karışacak bu yazıdan sonra. Mesela hadi msn paylaşımı yapalım ekleşelim dendiğinde kimseden ses çıkmazken ne diyor lan bu amacı nedir acaba diye düşünceler oluştururken akıllı zeki genç çapkın türk girişimci ise hadi hadi gtalklarımızı paylaşalım ekleşelim dendiğinde herkeste aa gtalk hadi ekleşelim denmesi ise çok acaip oluyor yahu.:) Tamam pek tabi daha kullanımı rahat olabilir ama ben bazılarının altında yatan sebebi çok iyi biliyorum kime anlatıyorsunuz lan:) yürü gitt:))

O yüzden bundan sizi haberdar etmek istedim kızlar. Ekleşin tabi. Mesela benim (damatferid gmail.com) Gtalkumu ekleyin huhe:) ama artık öyle atlamayın msn kullanan genç çapkınları da düşünün onlar binbir takla atarken gtalk denen şey yüzünden diğeri hiç bir emek harcamadan ekliyor, haksız rekabet bu huhe:)

Tekrarlıyorum gtalk tehlikesi daha yayılmadan dur deyin buna. Daha detaylı bilgi almak isteyenler lütfen gtalk'umu eklesin konuşalım:)) Artık herkesi eklemeyeceğim canım yaa olmuyor böle:))) Ama gtalk çok daha iyi amaç mesajlaşmak iletişim ise, kötü amçları için kullananları allaha havale ediyorum huhe:))

Şaka yaptım ekleyin :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 4 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. feriiit ferit gözün kör olmasın, hemcinslerini yerip aradan sıyrılan ulvii ay aman feriit :))) çakall :D

 2. acaba ekleyen oldu mu ben onu merak ettim haha ama var bu ya ben de sezdim böyle bir şey:P:p

 3. Dağılınnn uleynn:)) Görüpte eklemeyenlerin hepsi çirkinlere gelsin huhe:))

 4. Adsız dedi ki...

  Facebook a önüne gelen kızı eklemek yetmeyip tlf unu ve msn adresini profiline eklediği için kız arkadaş adayına bi türlü güven veremeyen ve işitmediği laf kalmayan biri(sadece mail için kullanıyorum o adresi dese de) msj atılan yerde maile ne gerek tartışmaları bitmek bilmeyince adresi siler.herkes mutlu olur.bazen seçmek zorundasınızdır birini..ve güven alınmaz verilir.

  Ama bi süre sonra gmail adresini kondurur oraya masumca:F, kız yine bi adım geri atar güven denen iskambilden saray yine sarsılır ama nedendir bilinmez uzamaz hatta konuşulmaz fazla bu kez.Zorla güzellik olmaz ki baskı yalanı doğurur.
  Gtalk ı kızlar bilmiyo ya sadece çakallara çıktı ondan yazıyı görünce netsem paylaşsam mı bunu anlatıp kayıpmı olayım bilemedim:p

  Zaten sinirm depemdeydi iyice kan hücum etti he:D


Leave a Reply