30.3.10

Erkek psikolojisini kullanma | Kızlara Dersler 4

Yazan: Damat Ferit | 30.3.10 | Kategori: , , , , |
Yazı: Erkek psikolojisini kullanma | Kızlara Dersler 4

Konnichi wa:) Derslere devam ara vermek yok. Kaytaranlar var görüyorum dersleri sonra sene sonu damatcım bana sözlüden 3 tane 100 versen geçeceğim takdir alacağım diyorsunuz, iyi dinleyin dersleri huhe:)) Bugünkü konumuz erkek psikolojisi üzerine, internette erkek familyasını kullanarak nasıl eğlenirsiniz siz güzel kızlar. Bunu anlatacağım siz güzellere:)

Öncelikle bu bobiler montesi konuyu anlamanız için çok açıklayıcı bir materyal. Burada gördüğünüz en çok kullanılan ve en basit metoddur. Bunu yapmaktan çekinmeyin, tepskileri ölçüp kıs kıs gülebilirsiniz huhe:) Siz bunu yaptığınızda zaten sizin her adımınızı kollayan gençler acaba benmiyim lan kesin benim, benden mi bahsediyor diye heyecanlanacaklar sonuç olarak sana daha çok bağalanacaklar huhe:) Eğlence daha hoş bir hal alacak bu sayede. Böyle şeyler arada vermezsen olmaz hatırlatmak lazım kendini:)) Düşünmesi bile zevkli ben güzel bir kız olsam yapmaktan çekinmezdim ne olacak alala:)))
Bu şekilde ortalığa attığınız her mesaj ile azıcık bir muhabbetin olan her erkeği acaba ben miyim diye düşündürebilirdiğini unutma aklından çıkarma bu gerçeği, eğer sana karşı bir şeylerde hissediyorsa ooo tadından yenmez olur o, keyfini çıkart şımarık şımarık ne güzel:)) Zaten bu mesajı alan erkek yani acaba ben miyim dediğin andan sonra eğer biraz pısırık değilse hemen nabız yoklar emin olmak için işte orada koy vermeyin, sanki oymuşta o değilmiş gibi davranın. Kendini akıllı sana o yakışıklıyı dünyayı dar edin, elinizden kaçmasını da engelleyin, bir gün git deyin yarın olunca gel deyin:) Huhe çok eğlenceli bence:)) Bu sayede boş zamanlarınız eğlenceli bir şekilde geçirmeniz muhtemel. Hem sizi üzen eski erkek arkadaşlarınızdan da intikam almış olursunuz böylece :) Acımayın kızlar müstehak:)

Mesela şey de diyebilirsiniz. Hummm, "ayy şekerim hiç iyi erkek kalmadı piyasa da hepsi kapılmış ya da ben göremiyorum var mı ki?" Hazır kıta bekleyen delikanlı harekete geçerek kendini sana göstermeye çalışacaktır bir şekilde, sen böyle deyince, kesin ama kaçmaz, sen de naz yaparak zaten amaç eğlence olduğundan ayy bilmem ki nasıl yapsak gibisinnden şeyler deyip daha da renk katabilirsin olaya. Bu şekilde söylemen karşıdaki yahuşuklu da tamam bu iş naz yapıyor düşüncesini belirtecektir kafasında. Tam kendinden eminken vurun tekmeyi gitsin, ne olduğunu şaşırsın ibiş :))) Önceki derslerimizde de öğrendiğimiz gibi acımak yok:)

Ben kız olsam erkek psikolojisinin dinamikleriyle sürekli oynarım en kolay iş vallahi biz erkekler yapsak olmuyor talep olmuyor çok, kızlar da öyle değil, yapın bence çok eğlenceli bence olan biteni izlemek huhe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 14 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. ayy şekerim hiç iyi erkek kalmadı piyasa da hepsi kapılmış ya da ben göremiyorum var mı ki?

 2. Süper Gülşah, güzel bir uygulama yaptın diğer arkadaşlara örnek olsun ama bunu yazıya yorum değilde mesela Twitter fala gibi yerlede yazman lazım, özellike galiba ondan hoşlanıyorumu pas geçmemen lazım, çok önemli o:))

 3. :)) çok güldüm yaa!! bu durumda erkekler sazan gibi olaya atlıyorlar yani :)

 4. evet kesinlikle böyle şirin davranın kesin atlarlar, mesela sen çok güldüm ya dedim gülücük attın ya benimde hemen içimden gümek sana çok yakışıyor demek geçti huhe:) Çok etkili bir yöntem:))

 5. Bu yazıyı erkeklerde okusa iyi olur bence.oyuna gelmezler :)

 6. Haha bu ne nan resim harika:P:p çok doğru vallahi ben bile öyle sanıyorum hatta kesin benim diyorum bazen hehe:P:p

 7. Murat çok haklısın ama okumuyorlar çok az okuyan erkek:))

  Ukturk: resim değil fotoğraf diyeceğim ama foto da değil monte o monte:)) senden ilham aldım zaten yazarken:))

 8. Bak yazdım twitter'a =P Başım belaya girerse adres olarak seni göstercem :c:

 9. Huhe yazdın mı hemen görmem lazım:))

 10. Diğer taktik ne Damat? Onu da denicem. Diğeri fos çıktı hadi gene iyisin :c:

 11. galiba ona aşığım yazacaksın:))

 12. Adsız dedi ki...

  Bence hem kız hem erkek bloglarını okumak çok yararlı kızların ne yaptığını ne yapsam seviceklerini anlıyorum :)

 13. Adsız dedi ki...

  zaten kızların görüşlerini öğrenmek için daha çok erkekler bakar buna kızlar kendilerini akıllı sanmasınlar :D


Leave a Reply