26.3.10

Duman ile Seçkin Piriler düet yapsın

Yazan: Damat Ferit | 26.3.10 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Duman ile Seçkin Piriler düet yapsın

Konnichi wa:) Nasıl giriş yapsam bilemedim yazıya yaaa, elim ayağım titriyor kaç saattir sinirdeeen, nasıl olur yaaa nasıl, yapılır mı bu bu ne zevksizlik arkadaş deyip deyip dolanıyorum evin içinde. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze Seçkin Piriler ile evlenmiş o kızla nasıl evlenir yaaa yapamaz böyle bi şey salak mı bu çocuk ıyy iğrenç, bitti ya bitti bundan sonra dinlemem Duman fılann, cdlerini de kırıp atacağım bundan sonra Pokemon Manga dinleyeceğim. Çohk kararlıyım. Seçkin Piriler yaa kusura bakma ama hıhh yaani :))


Huhe:) Bugün bunun gibi şeylerle karşılaştım, Neden efendim Kaan, Seçkin Piriler ile evlenmiş onda ne bulmuşmuşta falan:) Demek ki sende bulamadığı şeyler var kendine çeki düzen var bebeğim huhe:) Düşün yaa bir Seçkin Piriler kadar olamadın senin düşüncene göre ayyy bi git intihar et ezik şeyyy :)) Parmakla gösterirler seni artık :)) Ayrıca Melis Alphan kızımız da çok içerlemiş evlenmesine ayy yazık bu kıza :)) Seni mi alacam dedi yoksa kandırdı mı ayy kıyamam:))

Bırakın arkadaş evlenecek tabi. Tencere kapak olayı olmuş gayet. Seçkin Piriler ile çok iyi bir çift olur Kaan.:) O gözler ne öyle abicim ancak Seçkin Piriler kabullenirdi heralde morfin çekmiş gibi duran gözleri:) Gayet isabetli olmuş, destekliyorum bu evliliği bir yastıkta inşallah, çocuklu falan bir kız bir oğlan olsun lütfen:) kız Seçkin'e oğlan Kaan'a benzesin beraber çeksinler huhe:) hem Kaan akıllı adammış öyle çok zeki çok eğitimli fazla dırdırlı kızı alıpta ne yapacak, kızın gideri de var tamam işte yat yuvarlan eğlen çoş hayat boş hop kop şalalolop lop bu kadar işte, huhe:))

Hem müzik dünyası için çok büyük bir gelişme bu hiç o tarafına bakmıyorsunuz. Seçkin kızımız çok iyi bir şarkıcı Kırmızı Pabuçlar şarkısındaki performansı hala kulaklarımda harikaydı ya harika klibi falan süper:) Beraber düet yaparlar bence Grammy falan alırlar o derece aharika olur. Buradan sesleniyorum yapımcılara bu fırsatı kaçırmasınlar çok büyük iş var burada.:)

Hatta İclal Aydın Tuna Kiremitçi'nin yazdığı şiirler alttan girisn şarkının sonunda ayyy bomba albüm olur patlar patlar huhe:)) O Seçkin'nin nağmeleri yok mu bir de ahey aheyy ölem ben :))) :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 12 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. Çifte mutluluklar diliyorum. Duman hayranlarından tepki gösterenlere de gülüyorum:) Yani Seçkin'i beğenmiyorlar diye adam da mı beğenmesin? Herkesin zevki. "Kırmızı papuçlarım eskimiş dolapta" diye şarkısı vardı Piriler'in. Bence düet yapmalılar:)

 2. Rahat yazar düet ile bu evliliği taçlandıracaklar bence. Evliliklerinin meyvesi ay ay:))

 3. Boncuk dedi ki...

  Damat güncel konularda yazıyosun bu ara tuttum bunu :C: ayy nasıl evlenmiş o kızla diyenlerden degilim.Duman grubu iyidir şarkıları güzeldir dinlenir ama ama gel gör ki Kaan Tangöze'de mükemmel bir insan portresi çizmiyor benim gözümde Seçkin Piriler fazla bile adama tipe bak ya ıyhh :g: neyse çok konuştum bir dahaki postta görüşmek dileğiyle bye! :))

 4. Boncuk, tepkisiz kalmak imkansız bu son zamanlardaki haberlere, dürtüyorlar adamı yaz yaz diye :)) Tencere kapak kesinlikle daha iyisi olmazdı:)

 5. onlar ermiş murasına biz çıkalım kerevetine:))

 6. Angel: gökten üç elma düşmüş biri Seçkin kızımıza biri Kaan oğlumuza biri de bu kerevetine çıkanlara yani bize :))

 7. Ay çok çirkin haha:P

 8. Adsız dedi ki...

  o değil de çizgi film karakteri gibi çıkmış kaan :D uehuhe

 9. taşralı gelin ve at hırsızı damat...

 10. Bence de çok çirkin ama gideri var huhehe:)))

  Yejades: Japon çizgi filmlerinde başrolu kapar bence kesin:)

  Nastenka: huhe süper betimleme, at hırsızı:))

 11. çok komikk . dedi ki...

  bencee birazz fazla gereksiz eleştirmissin o tipe fln çoktu die açıkçasıı senin tipinide merak ettm .))

 12. Adsız dedi ki...

  yuhunuz yani da neler kuscam şimdi :( hadi ewlendi bi hata yaptı bi üstüne odüet yapmaz o kadar saf deil kaan :D


Leave a Reply