25.3.10

Dostum sen Demet Evgar dedin bu zombi çıktı

Yazan: Damat Ferit | 25.3.10 | Kategori: , , , , , |
Yazı: Dostum sen Demet Evgar dedin bu zombi çıktı

Konnichi wa:) Günler geçiyor aylar geçiyor bir malzeme daha çıkmasın bana. Herkes bana çalışıyor, beni güldürüyor böyle son Miss Turkey'den sonra (etkisi hala devam ediyor, yazı mail grbuna falan mı düştü acaba huhe)bir tane daha çıktı. Hem de hiç ummadığım birisinden. Sürpriz yaptı bize. Ecikkk yaptı ayy ayy :)) Ama hiç şirin değil yazıya girmeden önce uyarıyorum çocukları ve akıl sağlığı yerinde olmayanları o büyük büyük lcd ekranlarınızın ve küçük küçük tüplü monitorünüzün önünden çekin:))


Demet Evgar, nasıl biliyordunuz, vallahi ben çok iyi biliyordum, kadına bak be diye iç geçirenler gençler vardı hükümet gibi maşallah diyenlerde varmış Demet Evgar için taa ki son Yeşilçam ödüllerinde olsa gerek oradaki yeni imajı ile hayal kırıklığı yaratana kadar. Duvardaki posterlerimizden biri indi bu sayede yer açıldı:)) Nihat Doğan'ın yeni imajı bile daha güzeldi. Ne kadar aşağıladım yalnız:) En azından biz insanlara daha çok benziyordu. Bu biraz zombi insan karışım olmuş huhe:) Korkunç:)

Dostum sen İzmirli dedin ama bu zenci çıktı tabiri var ya aha aynen Demet Evgar'a uyarlanacak kıvama gelmiş. Demet Evgar'ı çok tanımayan birine diyorsun ki abi bir Demet var bir de Evgar birleştir onlar oldu mu sana Demet Evgar işte biz buna kadın diyoruz görmen lazım. Bu baştan çıkarıcı tanım karşısında aklı başından giden genç hemen Google'a yazar Demet Evgar karşısına ne hikmetse ilk sırada:P bu yazı çıkar ve o tarihe geçecek cümleyi kurar arkadaşına "Dostum sen Demet Evgar dedin kadın dedin bu zombi çıktı" huheheh:))

Elimizdeki bir kale daha yıkıldı kadın dediklerimizden. Allah seni nasıl biliyora öyle yapsın Demet, hangi akla hizmet yaptın acaba kesin imagmakerı falan var bunun onların başının altından çıkmıştır.:))

"Aiyyy Demetcimm çok avam görünüyorsun böylee sana biraz şekil yapalım ödül törenlerinden sonra herkes seni konuşsun bebiyimmm." Gerçekten konuştuk doğruya doğru ama artık her gördüğünde bu gelecek insanların aklına, Dostum sen Demet Evgar dedin zombi çıktı ama olmuyor böyle ayıp ya huhe:))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Toplam 10 Sesime ve fiziğime güveniyorum:

 1. oww ne olmuş buna yaw=)

 2. Ful yaprakları evrimsel bir dönüşüm yaşıyor Demet gelşimini yakından takip ediyoruz huhe:))

 3. bir kere demet evgar normalde de güzel bir kadın değildi ki...mimik insanı,pörtlek gözlü,minik,ıfcık bir varlıktı...o yüzden bu resim pek de şaşırtmadı beni..kadının kanı deli akıyor,ne yapsın sex objesi olmayı..yürü bebeyim demet,bence aynen devam...

 4. dwarfwaves: en azından bir albenisi vardı onu da kaybetti:) Böyle devam etmesin bence çok kötü ya:)

 5. Boncuk dedi ki...

  Bir insan kendini nasıl bu kadar çirkinleştirir ürkünç :g:

 6. Tam bir 'epic fail' olmuş bu fotoğrafta gerçekten :D Yaptığın yorumları sonuna kadar hakediyor :D

 7. Boncuk: İnsan isterse kendini rezil edebliyormuş bunu da öğrendik buradan:))

  Simsponge: Ah ne kadar doğru tanımlamışsın. Epic fail X5 :) Yazık etti kendine:)

 8. Para insanı çok değiştiriyo be abi :|

 9. Haha başlık harika olmuş :P:p Fotoğrafa çok bakmamak gerek gece rüyalara girebilecek düzeyde. korneaya zarar veriyormuş ayrıca hehe:P:p

 10. ilk görünce korktum, ne bu hal bea


Leave a Reply